Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 17:38:28
EUR 34.6629 17:38:28
USD 32.3637 17:38:28
ALTIN ONS $2298.4000 17:38:28

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Altin ons hareketleri olasi destek direnc noktalari mavi fan cizgimiz 1920 lerden geciyor direnc olarak calisacaktir

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Eyvallah üstadım çok teşekkür ediyorum

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cumlemizden ve cumlemizin ins. :) Hoscakal

Godfather01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

Allah razı olsun üstad senin de kazancın bol olsun inşallah:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah hayirli bol kazanclar versin ustadim ama bu isi ogrenip bu isi kendin yapmaya baskasina ve duygularina kulak asmamayi ogrendigin an kar etmeye baslayacaksin bundan eminim hayirlisi bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

aynen tarif ettiğin şeyleri altında yaşadım ve yüksek karı elimden kaçırdım maalesef duygularıma tercüman olmuş yazdıkların

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim hayirli kazanclar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Uzun vadeci oldugun icin sen alip ekrani kapatip bir daha uzun zaman bakmaman lazim ustadim baktikca uzun vadecilik ortaya orta vadecilik kisaya donusur haberler korkular sevincler huzunler psikolojinizi zorlamaya baslar ve sonunda dusecekmis korkusu ile mali elinizden cikarmayla genelde son bulur

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

tşk ederim eline emegine saglık çok açıklayıcı :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim riski goze alip alamama durumu malum bu yukselisler cok psikolojini zorluyorsa al bir kucuk parca al bir kucuk risk onu tasimaya calis ustadim yine karsr size kaliyor malum para sizin kar ve zarar sizin nasip demek lazim bazen

Ottoman_Empire_2929 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Devam ediyoruz kactan aldik 5.01 hemen destek direnc tablomuzu acip bakiyoruz Aldigimiz yer tablonun neresinde pivot rakamlarin ustunde ama bir ust direnc noktasinin altinda yani ust direnci daha haftalik geafikte kiramamisiz 5.11 kirilmadigi icin ve araligin genis olmasi munasebetiyle haftalikta stop noktamizi 4.77 olarak alabiliriz bu ne demektir fiyat 4.77 e gelse bile satmayacagiz anlami tasir bu sekilde stop belirleyeb kisi ust fiyatlarin gelecegini bekleyen kisilerdir karar kisisel sonucta dedik ki ama bu cok buyuk zarar getirir araligin cok fazla olmasini istemiyorum o zaman daha alt grafiklere gececegiz araligi cok olmayan 4 saatlik grafik tablomuzu aciyoruz nereden almisiz s1 desteginin altinda s2 desteginin ustundeyiz en yakin deger 4.9776 bizim stop noktamiz olarak belirleriz derizki bunun altinda mum kapanisi gorursem satarim dusmezse yoluma devam ederim nasil devam ederim suan fiyatimiz kac ustadim 5.06 4 saatlik tabloda bizim stobumuzda artmasi gerekiyor o zaman direnxler kirilmis nereye cekecehiz bir alt destefine 5.0209 uygun olan yerdir burda biseyi velirtmek isterim ustadim baktin haberler kotu istwdigin yerden bozabilirsin bu senin riskin senin kazancin sonucta ama ornek bu sekilde baya uzun oldu anlatabildik insm okuyabilirsen :)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

o zaman 5.01 aldını varsa usta sen olsan ne yapardın mesela 4.95mu koyardın yoksa yükselmesini bekleyip atıyorum 5.50 oldu 5.10 koyardın stopu

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_Empire_2929 ()

Üstad kaldık böyle napalim ne diyorsun

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

O zaman hic kucum grafiklere bakmadan haftaliga odaklaniyoruz amacimi ne idi aldigimiz noktadan itibaren yukselis devam edecekse satacagimiz yeride arttirarak devam ederek almis oldygumuz kari guvenceye almak devaminda olasi geri cekilmeler ve satislarda o kari kurtarmak zarar etmemekti yada aldigimiz fiyatin az altina stop koyarak olasi veklenmedik satista buyuk zarar etmekten kendimizj korumak sigortaya almakti yani kucuk zararlar islemi kapamak

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun ustadim guzel insanimiza en yakisan haliyle davranmaya ve hak edene hak etrigini vermeye calisarak yoluma devam edecgim ins. :) Tak ederim

cem_A için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

uzun vade ustam 2 yıl en az

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sim ustadim destek direnc tablosunu incele saatlikten haftaliga kadar inceleme yaptiginda zaman dilimi uzadikxa destek direnc arasindaki farkinda arttigini daha genis alanlara hitap etmeye baslayacagini goreceksin ilk is benim vadem uzun mu kisa mi buna bir karar vermlsiin sonrasinda devam edecegiz

0BeğenmedimŞikayet

cem_A ()

@DOGANbey42 kardeşim sabrınıza üslubunuza çabanıza birikiminize hoşgörünüze sağlık. Hayranlıkla izliyorum. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Stop bizim zararkes seviyemizdir yani fiyatin asagi gelme ihtimalinde goze alabilecegimiz ya zarar yada goze alabilecegimiz kardan zarar kismidir yukselis ihtimalini gozeterek elimizdeki mali yukari tasimak amaci ile riski dusurmek icin yapiyoruz kar stopu ayridir o cok onemli degil yani kari cok alip az almak kismi insanlari zarar etmesi kadar uzmeyecegi icin o konuya hic girmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

eline saglık like sana

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hemen anlatacagim ustadim bazi msjlar gozdumden kacmis kusura kalmayin cok yoguj msj aliyorum yetismem mumkun olmuyor

Ibrahim3459 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

birde 5.01 stop sizce katmalıyım yoksa 5.50 gelirsemi yapayım

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Ya zaten büyük para değil bizimki. ama borcu bitirdim şükür, gitgide büyüyecek inşallah.100 k üzeri olsa belki. hem o zamana kadar ustalaşırım da:P

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Msjini yeni gordum ustadim bunu gozden kacirmsiim kusura kalma birazdan destek direnc tablosu atacagim stop ile ilgili bu soruna cvp arayalim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Evet ustadim alarm senin ekrana gelebilmen icin lazim manuel satis icin yada alis

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

alarmda satış olmuyor sadece bilgi veriyor galiba

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) Allah gonlune gore versin ustadim ama aliskanlik yapsan daha cok kazanacagin cok belli aslinda nasip

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

İnan stop koyacak kadar hiç kârda beklemedim şimdiye kadar. Hani 3 lerde alıpta şimdiye dek satmasaydım dediğin gibi 4.40 emir koyardım belki (yalan yok yine koymazdım)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) o zaman stobu kafanizda oturtun ustadim stop noktanizi belirleyin ve alarm kurun emir vermedeb alarminiza gore islem yapin en ideali kimseye bankaya emir vermesi tavsiyesinde bulunmam makas acarlarsa ve igne gelirse satmayacaginiz yerden satis yapmisnolursunuz

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim buna hic gerek yok cok basit ornek rakamlarla anlatayim direnc 1 olsun fiyatimi 1.10 lara direnc kirildimi hayir sadece direncin ustunde fiyatliyoruz suan ornek veriyorum 4 saatlik grafikte incelems yapuliyorsunuz direnc 4 saatlik mum kapanisinin oldugu yer bizim icij onemli kapanis igne oldugu yer degil dikdortken kismin yesil mumda en ust kirmizi mumda en alt kismidir 4 saatlik ilk mum kapandi nerede ornek 1.02 de diyoruz ki kirildi mi hayir kirilmadi daha ilk kapanis gerceklesti fiyat olarak guzel kapanis yapti diyoruz sasede devaminda ikinci 4 saatlik mum kapanisi geldi nerede oldu ornek 1.08 ne diyoruz evet kirildi ne yaptik iki mum kapanisi bekledik baİsi 3 kapanisi baz alir bazisi beklenilen fiyatin ustune cikmasini baz alir nwden iki mum kapanisi guvenli al guvenli sat bolgesi buralardir fiyat 1 in ustune xikip ikinci mum kapanisini 1 in altinda yaparsa ne dicektik kirilmisti ama mi dicekti bu kadar basit

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ibrahim3459 ()

5.11 gram gümüş denedi üstüne atamadı bence direnç 5 11 gram gümüş

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum