Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0863 10:41:56
EUR 35.0951 10:41:56
USD 32.2840 10:41:56
ALTIN ONS $2384.1000 10:41:56

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

sıkısma ve sonuc patlama herkes gorusunu yazabilir mi yon tahmini alalim hissiyatta olur sallamada :)

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Bende öyle bilirdim ama onlar şehir efsanesi:)

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Bi şarkı vardı vallahi tillahi tarzı ona benzemiiş :)))

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) sinifcilarin neden sahitligi kabul olmadigini anliyorum ustadim :)))

1BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Branşım sınıf, yetenek takdiri ilahi
Bi yerden alıntı değil vallahi
Lafta sokmuyorum tillahi
Adana'nın meşhurdur fellahi:)

0BeğenmedimŞikayet

Paralı_parasız ()

Eyvallah doğan bey tekrar teşekkür ederim işiniz rast gider inşallah..

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) edebiyat ogretmeni falanmiyiz hocam maasallah

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen ustadim kesinlikle bulasma isin ehli degilsen kesinlikle bulasma borsaya kimsenin acemiyken girmesi taraftari degilim ama borsaya gir forex e girme derim

Paralı_parasız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Hiçbir usta veremez kesin tarih ve sayı
Öyle olsa uyarırdı biri gelmeden Mart ayı
Grafikte dinlemez koşarsa ayı
Kimisi de 10 sallar,1 tutarsa atar havayı

Not:kimse üzerine alınmasın, tahmin babında genel yazdım:)

0BeğenmedimŞikayet

Paralı_parasız ()

Açıksası sizin gibi bu işe kafa yoranların emek harcayanların o şirketlerden bahsettiğini duymadım hiç dikkatimi çekti yani iyi bişey olsa heralde siz benden önce girerdiniz demekki bişeyler ters gidiyor orda
Teşekkür ederim önerilerinizi uygulayacağım

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tsk ederim ustadim. ekonomi kamu hocama sorarim ilerde illaki lazik olur

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Valla ustadim suan karar anlarindayiz en kotu pazartesi yon belli olur ve hicbir seyin kesinligi garantisi yoktur bekleyip hep beraber gorecehiz bazi arkadaslarimiz duygusal acisan yorum yaptilar bazi arkadaslarimiz kendi gordukleri teknik acidan yoruk yaptilar belkide iki farkli yon soylediler bu bile gosteriyorki yeni duzende hicbirseyin hicbir cizimin grantisi yok goren goz ne goruyosa onu soyler duzeltme gelirse girersin duzeltme gelmezse ya risk alip girersin yada ben dusmeden girmem kardesim diyip baska seylerle ilgilenirsin bak pulsar hoca bir cok msjinda dile getirdi sepet yapin hep ayni seye takilmayin diyor bosa demiyor dikkat etmek gerek

hsn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Tüm takip ettiklerinizden 3 kişi daha önce anket açmış: 1 'i şu an aktif değil, geri kalan 2 kişi pulsar ve ekonomi kamu hocalar onlar yardımcı olurlar size, yapın anket madem aklınızdan geçti böyle bir şey ama yinede siz bilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Acikcasi ustadim ben hic bulasma derim orada cok aldatici seyler donuyor ve forex bence kumardan beter heleki 10 kati 100 kati 400 kati islem yapma hayalinde olanlar icin teminatin yandimi paran pulun kalmaz elindekileri alirlar ustadim bu isin ehli degilsen hic bulasma evet goz kamastirici gorunuyor ama adamlar kendi kazanclarini bile gosterirken farkli yonlere ikiser islem acip zarar yazanlari kapatip kar yazanlari foto ekra goruntusunu gostererek full kar aldik gibi reklam yapiyirlar halbuki hic bir kazanclari yok bunun gibi neler neler

Paralı_parasız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

tşk ederim ustam bende kararsızım tepeden elimize vermesinler diye almıyorum oda her gün çıkıyor. sağlam bi düşssede alsak :))

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bunu ins. Sormazlar diye dua etmistim ama ben :)) ustadim bende dusecekler kismina oy veriyorum bugunden ziyade pazartesi beklentim var gelecegi kimse bilemez hepimizin yorumu sonucta bu panik olsun istemem kimse bunlar hayao istek ve beklenti cogu zaman :)

hsn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paralı_parasız ()

Doğan bey bi sorum olacaktı tra markets te işlm yapmayı düşünüyorum dorex şirketleri bilirsiniz siz görüşünüz nedir hocam güvenilir mi danışmanların yönlendirmelerine uyalım mı
Konuyla ilgili bilgisi olan diğer arkadaşlar da yorum yaparsa sevinirim
Teşekkürler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

deniz_demir ()

yukselis bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

ustam ben tl deyim hala sizin görüşünüz nedir sıkışma sonucu ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Cansın sen abım

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tamam ustadim

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hic yapmadim bilmiyorumki ustadim onemli degil yeterli zaten ustad katilim oraninia gore bile sayi yukselecege inanan kesimin cok oldugunu gosteriyor Allah herkesin gonlune gore versin ins.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Dogan Abe bıse alırsan haberdar etmeyı unutma?

0BeğenmedimŞikayet

Eurosever ()

Gümüş/Dolar grafigine biraz daha net çizdiğiniz zaman yukarı kırdığını görebilirsiniz yorum yapmaya gerek yok yön yukarı

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Yıldızınız var @DOGANbey42 hocam anket açsaydınız daha rahat ederdiniz anket hakkınız var olmalı aylık bir sayı sınırlaması var olabilir ama daha önce anket açanlar daha iyi bilgi sahibidir.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Estm ustadim hepimiz ogrenciyiz hissiyatta sallamada kabul

Eurosever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eurosever ()

Usta olan sizlersiniz ancak rasyo aşağıya kıracak gibi duruyor hedef vermek işim değil sonradan topa tutuyorlar. Gecikme olduğu zaman

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Kırılım sonrası düşüş diyorum @DOGANbey42 hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

Kararım kesin, gümüşün yükseliş yönünde yakın gelecekte hepimizi şaşırtacağını umuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

hd07 ()

Ben grafik okumayı bilmiyorum ama hislerim yükslecek yönünde :))tamamen his :)

0BeğenmedimŞikayet

zifir74 ()

Gümüş konusunda bilgisi olmayan bir kişiyim sırf rasyoya bakarak ( 2011 e göre ) çok yüksek bulduğum için gümüşe yatırım yaptım, sizi dikkatlice izliyorum. Allah utandırmasın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum