Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 16:18:18
EUR 34.6842 16:18:18
USD 32.3611 16:18:18
ALTIN ONS $2287.7900 16:18:18

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

sıkısma ve sonuc patlama herkes gorusunu yazabilir mi yon tahmini alalim hissiyatta olur sallamada :)

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

546 ful gırdım ben abim buralar korkutuyor benı satımmı bekleyımmı kararsız kaldım

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen33 ()

Teşekkür ederim faydalı oldu

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tsk ederim ustadim

Fifti__Fifti44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Genel kani dovizlerin yukselisi onsu baskilar onsun yukselisi dovizi baskilar denir ancak bu herzaman boyoe olmaz bu sene ozellikle gorduktlki hem ons hem dolar artti ustadim piyasada olusan pandemi algisi nakite gecirdi insanlari yatirimdan ziyade dolar artti dolar karar bolgesinin altinda fiyatliyor suan 6.85-6.97 bolgesi karar bolgesidir 6.8555 lerin ustune atmasini ve tutunarak 6.97 yi kirip kiramayacagi bakilir 6.85 ustu tutunamayan dolara girilir mi karar sizindir sabit kura donmus gibi yon belirsiz net olan bu

Alperen33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fifti__Fifti44 ()

Saygılar sevgiler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Sence kaç alım emri gireyim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim dalgalanmalad alicilarin ve saticilarin halen oldugunu gosterir bizim gibi piyasamiz kapali olsada islem yapan kisiler her an var asyanin acilisindada bu insanlar al sata devam ediyorlar ama asyanin acilisi buyuk meblalarin girisi cikisi icin onemlidir cunku alan sen benden ziyade cin merkez bankasi honkok merkez bankasi japon merkez bankasi olmasi fiyat hareketliligini ust duzeye cikariyor genel olarak buyuk satis dalgasi veya alis dalgasi merkez bankasi acilislari ile olur oncesiyle degil

Fifti__Fifti44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fifti__Fifti44 ()

Hocam kar satışı asya açılmadan gelme ihtimali varmıdır şuan sadece yeni zelenda açık merak ettimde

0BeğenmedimŞikayet

Alperen33 ()

Doğan bey altın düşmesini bekliyorum biraz borcum var beklerken dolar almak mantıklı mi çünkü altın ons düşerken dolar yükseliyor genelde

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) iki yonlu hep dusunecektik ama ustad dimi bak bu seni cok yipratiyorsa en kotu kucuk zararlari goze alarak bir parca al yoluna devam et bence bu psikolojiden kurtulman gerek ben kendi adima diyorumki illa islemde olmak zorunda degilim baska yerlerede bakmak lazim hangisi dustuyse onu almak lazim sanki hani sen yinede kararini yukarda anlattigim gibi dusunerekte alabilirsin

hsn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

üstadım sanki bu senin dediğin 24.500 lere gidecek gibi 23 üstüne de attı girilmez artık buralardan dimi ne diosun bakcez mi böyle :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hayir ustadim almayi birak neredeyse acilistan epey sonra geldim ekrana bile bakamadim bugun:)

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Dogan abım bıse aldınmı:))

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Fırsat vereceğine inanıyorum ama siz beni dinlemeyin belli olmaz fırsat vermeyedebilir, sayfada fazlasıyla yardımcı olan, olacak üyeler var başarılı bulduklarınızı okuyun ve alım satım kararını kendiniz verin, başarılar.

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Kayseri de düşünmüyorum değil. Çocuk için güzel gelişmiş bi yer düşünüyoruz ama ilçesi. o kadar sene köylerde çalışınca büyük şehir ürkütücü geliyor:)

HDçömez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HDçömez ()

Evet Kayseri merkezde uzun süre çalıştım. Bandırma yı çok beğendim. Neden daha önce gelmedim diye düşünüyorum. Ayvalıkta güzel bence. Ama beklentiler ve yaşam tarzı önemli tabii ki.

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Benden iki kat hizmetiniz var. sanırım benim gibi full 3. Bölge çalışmadınız. bandırma nasıl güzel mi. arkadaşım Ayvalık ta illa gel diyor. kararsızım yer konusunda. özür durumum da var. iatediğim ilçeye gidebilirim

0BeğenmedimŞikayet

HDçömez ()

Şimdi mebbise baktım bende de 390 yazıyor. Bandırma da çalışıyorum. Beş yıl oldu geleli sanki daha çok hatırlıyorum. :((

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Siyah beyaz bey
Gümüş için fikriniz
Nedir alim firsati
Verirmi bu rakamlardan
Alinirmi sorunluluk
Bana ait fikir beyan
Edebilirmisiniz

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Teşekkürler hocam sagolun emeklerinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:))) bak bu guzeldi :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim bu iki trend cizgisinin arasindan xikacak fiyat yukari cikarsa yukselis bekleyecegiz alim yapmak isteyen alacak asagidan cikmaya kalkarsa duzeltme bekleyecegiz satmak isteyen satacak boyle dusun

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) hay maasallah hocam 30 dan sonrasinin ki kabulmus zaten oyle dediler :)))

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Hocam hizmet puanınızı merak ettim mahsuru yoksa.
Son değişen yönetmelikte ek puan almam gerekirken hiç vermediler. oldum olası hep 3. Bölge çalıştım hiç ek puan alamadım. bu sene tayin isteyecem, yönetmelik değişince çok sevinmiştim ama babayı verdiler bize.390 değişmedi.

1BeğenmedimŞikayet

HDçömez ()

33 yıllık sınıfçıyım şahitliğim işe yarar diye düşünüyorum. :))

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hocam son attiginiz grafikler ne anlatiyor rc etsem yazarmisiniz Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Onları direk tanık koruma programına alıyorlar:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) ozel egitimcilerinki ne oluyo acaba :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim hayirli kazanclar

Paralı_parasız için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum