Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:31:41
EUR 35.0449 05:31:41
USD 32.2681 05:31:41
ALTIN ONS $2380.6050 05:31:41

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Bu zamanlarda en guzel soz

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

FalconGold ()

puan kaç aldın peki tam olarak tıp olmuyor desene sağlık olsun lütfen tekrar deneyiniz :)

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Sıralamam 42 bin :(((

FalconGold için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

FalconGold ()

böyle düşünmen beni sevindirdi

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Bu yoruma like verilir :)

2BeğenmedimŞikayet

FalconGold ()

herşey güzel olucak yakın o günler emin olabilirsiniz aydınlık yarınlar için aydınlık gençlerle yol alacağımızı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Aynen.. zengin yine zengin fakir dahada fakirleşti, aclik sınırı 5bin küsür saka gibi :(

0BeğenmedimŞikayet

FalconGold ()

dün üzüldüm mevcut paramı katlayabilirdim yapmadım sonuç kötü. ve ülkede mükemmel bir develasyon yaşandı bir asgari ücret 5,5 gr altın alabiliyor ne kadar üzücü bir olay bu resmen battık iflastayız.

1BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

1 trilyon dolar onaylanırsa yükselecek öyle dedi Bakalim gorucez

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Dolardami yükseliş bekleniyo

Pierlotti için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Arzı Çok olan hatta bollaşsın yeter ki diye habire basılan bir şeyin, neredeyse sınırsız kaynağa dönüşen bir emtianın düşmesi olası değil mi yani?

İsmail_mk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_mk ()

Dolar düşecek dedin ya ona cok güldüm ya ?

Parlament06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Lalip almamak sana kalmış ama biri dedi ki cumaya yukselicek bekliyorum bakalım olurda yükselme eğilimi gösterirse girersin

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Selam... yok satmayacagim ne olursa olsun

kubilay_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Ne paketi? Kaçırmışım gündemi takip edemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Sen de yüksekten almsisin bu gidisle bende dayanamayip alicam heralde, aslında iki kez terste kalmis olmasaydım belki korkmadan alırdım o stresi yaşadığım icin cesaret edemedim:(

Aslı_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Dolar kalsin dimi, çıkamayacağım bekleyim bari

0BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Bizde dolar firlarsa herşey uçar zamlar bile dolarla olur sanki ülke dolarla çalışıyor ülkenin para birimi sanki dolar o yuzden dolar tutulursa diğerleri öyle böyle geri gelir şimdilik talep çok altına çünkü dünyadaki şuan tüm zenginler altın aliyor ülkeler halk o yuzden altın iyi talep aliyor ama dolar çıkarsa işte o zaman çok etki eder o yuzden sabitlemeleri çok iyi diğerlerini baskılar düşürür

0BeğenmedimŞikayet

kubilay_23 ()

neyse ki yerinde değilsiniz :)

@Moonlight_zeynep zararına satma hem satsan bile şu anda alabileceğin birşey de yok gibi zaten sabır iyidir ytd.

son kararı kendin ver ben de dahil burada ki yönlendirmelere bakma sen

takip edebileceğin tecrübeli bilgi birikimi fazlası ise olan ustaların yorumlarını degerlendir bence

saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Parlament06 ()

Sen katarin uluslararası para fonunda riyal kullandığını biliyorsan ben bu işten hiç birşey anlamıyorum :))

İsmail_mk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_mk ()

Yanlis bir tespitte bulunuyorsun, TL ve riyale dönüştürülerek yapilan bir swap anlaşmasi bu dediğin dolarin yönünü değiştirmez

0BeğenmedimŞikayet

Parlament06 ()

Bilgi için teşekkürler

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Siz inandinizmi

1BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Üstüne üstlük geçen cuma bankaların döviz mevduat hesaplarındaki zorunlu karşılıkları 300 baz puan arttırarak TCMB piyasadan extra 10 milyar USD likit daha toplamış oldu

0BeğenmedimŞikayet

Parlament06 ()

Katar ile yapılan 15 milyar dolar swap anlaşması ve likit karturesi olduğundan doları sabitlediler. Şuan dolar 6.84 seviyeleri değil daha düşük seviyede olduğunun duyumunu aldım 6.30 seviyeleri ve daha aşağısı. Doları bilerek indirmiyorlar altdan alım olmasın diye yerinizde olsam dolardan çıkarım.

1BeğenmedimŞikayet

Aslı_35 ()

Aynen canım benimde 4 ay boyunca basiretim bağlandı. Baka kaldım grama yükselirken. Elimdeki paranın önemli bir bölümüyle 360 dan alma şansım varken, 400 den aldım, 4 aylık geliri de ekleyerek. Bence yine de zararda değilim. Kardan zarardayım.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Geçen hafta onca video dinledim dolar patlayacak cok sıkıştı v. s dediler aldim 82 yi gördü altin bu kadar çıkmasına ragmen nasıl oluyoda dolar yerinde sayıyo anlamış değilim

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Dolar alacagima gumus alsaydim baya karliydim, aylardır uzrimdeki su şansızlığı atamadım nasip diyorum ama kendi basiretsizligim baska bişey degil, bi dahada firsat gelmez tren çoktan kalkti :(((

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Merak etme ben aldım düşecek gibi düşerse alırsınız dolar çok tehlikeli duruyor paket gelirse dolarda yukarı salarsa o zaman çok şey olur

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Insanin sanki basireti baglaniyo firsatlar geldi ama alamadim iste, gümüşün supriz yapacagini biliyodum yinede elim almaya varmadı :(((

1BeğenmedimŞikayet

FalconGold ()

üzülmeyin bende sizden farklı değilim altının çıkacağını tahmin etmiştim. ve çıktı ama gümüş 2,87 de iken bir defa alıp bozmuştum keşke bütün parayı yatırıp bekleseydim şuan ikiye katlamıştım fazlasıyla ama işte naparsın kim bilebilir di ki aslında gelecek günler belli ve seneye kadar bu işler böyle gider düşmesi şuan için şaşırtır ama insan güvenip giremiyor büyük bir develasyon oldu hemde çok büyük şuan 2000 li yıllara resmen geri döndük kimseye farkettirmemeye çalışıyorlar sadece net söylüyorum altının yılsonu 450 yi görmesi beni hiç mi hiç şaşırtmayacak.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum