Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 08:10:08
EUR 34.6670 08:10:08
USD 32.3385 08:10:08
ALTIN ONS $2316.6800 08:10:08

Konu: netaş dün gece ve bu gün.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Yvz_83 ()

Anladım Alper abi

TeknikAnaliz06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Gap diye yazılır Gep Diye okunur Özü Boşluktur :) genelikle doldurur ille aşşağıdan olmaz yukardan da Gap Olur orayıda doldurur her zaman olur mu drsen olmaz tahta yapıcının kafasına takılır oyuncu onu problem edip oyuna dahil olmuyorsan tahtayı yapan Pazarı sıcak tutup zihinlerden Gap ı Silmek için aşşağı yukarı fark etmez tahtayı yapar boşluğu kalır oyuncunun zihnini temizler anladın mı

Yvz_83 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yvz_83 ()

Alper abi bu hisseler desteğe gidip gap boşluğu dolduruyorya hacim toplamakla gap aynı şey mi yoksa desteğe gitme ihtiyacı varda o noktadan dönecekte gap bahane mi oluyor ? @TeknikAnaliz06

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

varda benim taramam lazım :) oda işime gelmedi şimdi tek tek bakacam konuyu kavranyın diye bir tane buldum işte :)

0BeğenmedimŞikayet

Yvz_83 ()

Aynen abi bu öğrettiğin destekten birincisi ikinci yolda var mı Alper abi @TeknikAnaliz06

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Kolay bişi yk 1 yerden başla

0BeğenmedimŞikayet

Yvz_83 ()

Teşekkür ederim abi @TeknikAnaliz06 sayende öğreniyoruz inşallah bizde senin kadar çaba gösterip öğreniriz Alper abi

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Aynen. Doğru anlamışım. Zaten ona bakıyordum biraz da ondan..

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Dikkatlisin seviorum seni öğrenme çaban çok hoş

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Kırdığı dakika kopar üstünde sonra üstüne gelir taban yaparsa devam eder trend

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Bu tür durumlarda ortalama olarak 5 günlük ortalamaya mı dikkat ediyorsun abi en çok...

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Tamam işte ben de onu dedim. Oraya değince kopacak anlamına geliyor?

0BeğenmedimŞikayet

Yvz_83 ()

@TeknikAnaliz06 Alper abi THY'de attığın grafik aynı şekilde çalışmış 11,30 lardan yukarı atmış destekten

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Zaten önce bir deneme yapmış , direnç noktasına vurunca geri gelmiş...
Sonrasında direnç aşılmış...
Burada ben takaslara , hacime de dikkat ederdim teknik analiz biliyor olsaydım...

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

kırmızı onun kopma noktası zaten

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Kırmızıya değmiş değince de gitmiş. Doğru mu okudum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum