Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1055 01:24:28
EUR 37.8546 01:24:28
USD 34.2342 01:24:28
ALTIN ONS $2659.3500 01:24:28

Grafiği gönderen: keten_prenses

en sade şekilde saatlik,4 saatlik ve günlük ons kanal hareketleri ..sol tarafta yazan rakamlar kanalın üç seviyesi açıkça yazıyor neresi kırılırsa nereye düşer ya da nereye çıkar diye en basit bir şekilde takip edebilirsiniz ...özeti 1818 rakamı şu an çok kritik bu seviyenin aşılıp aşılamayacağına göre pozisyonunuzu kontrol etmenizi tavsiye ederim...

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

estağfurullah iyi gceler görüşmk üzere..

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Iyi geceler saygideğer hocam. Kalın sağlıcakla. Saygılar. :))

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

:)) bunu yazarken güldün mü doğru söyle:)) teşekkür ederim.. ::))

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam fibo red ne tam olarak acabilirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Faydası olmaz olur mu sn. Hocam. Teşekkürler. Paylaşımlarınız çok değerli ve Çok kıymetli, keyifle takip edip yararlanıyorum. Sağ olun, var olun. Iyi akşamlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

lafı bile olmaz... :)) her zaman paylaşmak güzeldir..

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Tamam hocam cok tskler bilgileriniz icin basinizi agrittiysam affiniza siginirim

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

bak kısaca şöyle diyeyim 3 tane grafik varya attığım günlük grafiğe bak tepede aylar var ve paralel şekilde çizilmiş kanal boyunu görüyorsun yani fiyat hangi tarihe geldiğinde tepe noktaya gelebilir çok rahat görebilirsin buradan aynı mantık dolayısıyla tarihsel fiyat verilirken daha çok günlük, haftalık ve aylık grafikler net olarak rakam verir orta ve uzun vade hedef rakamları olarak... grafiği incelersen kanalın üzerinde aylar yazıyor kanalın üst tepesine doğru göz at çok rahat dersin ki mesela temmuz ayında maksimum gelebileceği fiyat bu kanal içinde bu olur dersin bu kadar basit...

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Bi grafik paylasma sansiniz olabilirmi daha iyi anlayabilmem icin vaktiniz yoksa ugrasmayin hocam zamaninizi calmayayim bu bilgiler bile altin degerinde tsk allah razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

estağfurullah hocam sayfa durgundu bende vaktim varken belki faydası olur diye arkadaşlara yolladım fikir verirse diye:)) teşekkür ederim sizin çalışmalar gibi alengirli değil ama idare eder:))

-1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

tarihsel fiyat aralığında hedef fiyat kanalın içinde bulunduğu hareket yönünün tepe fiyat çizgisinin tarih aralığına iz düşümüyle tahminde bulunmak suretiyle tespit edilir klasik kanal çizgisi, destek, direnç çizgilerinin yanı sıra fibo ret ve ichimoku tarihsel fiyat tespiti için yardımcı indikatörler olarak rahatlıkla tavsiye edebilirim...

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Paylaşımlarınız icin teşekkürler. Ellerinize emeğinize sağlık sn. @keten_prenses hocam. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam ben bunlarin hepsini anladim ogreniyorum formasyonlardanda anliyorum benim sadece anlamadigim su bazen insanlar ons diyelim 1600 hedef 1900 gibi sayiyi nasil buluyorlar indikatorlerden yada mesela altin 380 420 olcak gibi bunlari bir turlu ogrenemedim

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

aynen kardeşim sana da hayırlı akşamlar dilerim... ama bunlara ihtiyacınız yok yani bunlar olmazsa olmaz değil, bunlar zamanı kısaltıp tek tuşla istediğiniz olayı size verir yoksa çalışma mantığı olarak bir farklılığı yok... haliylede klasik kullanımlar için ihtiyaç değil... basit bir parabolic sar ve iki hareketli ortalama ile her türlü işinize yarayacak sonucu elde edersiniz...

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Prenses hocam hayirli aksamlar aksaminiz mubarek olsun vaktiniz varsa birsey sormak istiyorum sizin bu kullandiginiz indikatorler ucretlimi hocam matrix gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum