Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:23:43
EUR 34.8238 20:23:43
USD 32.3379 20:23:43
ALTIN ONS $2301.8900 20:23:43

Grafiği gönderen: Onursallls

Gümüş kedicikleri. Aslında o sayfada paylaşmak istedim fakat orada millet birbiriyle kavga etmekten yorum okumuyor

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bu kedicik de 4,12 imiş.

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bu da geçen haftaki 3 kedicik

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Şuan daha net anladım tamam dır teşekkür ediyorum Aslin da 4.07 da. al. demisti güven duyduğum bir hocam da ben cesaret edemedim hayırlısı olsun ıyi geceler

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Yabancıya gitmesin abi bende dostlarıma verme taraftarıyım. El kazanacağına onlar kazansın. Kactan alırsın onu söyle işime gelmezse vermem zaten . Dostlukta bir yere kadar demi:)))

3BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ben dostlarımdan alışveriş yapmıyorum.

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ben dostlarımdan alışveriş yapmıyorum.

5BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hiç bilinmez, ABD borsaları kırmızıya döndü, yüksek onsu acil durum camı niyetine kırarlar mı ? Kedi kuyruğu çizerler mi. Kuyruk çizilir ise uzun bir kuyruk olabilir.

Riskli varlıklardan çıkış yapmaya başlayıp güvenli limana geçiş hızlanır ise zürafa boynu sonrası kulaklar başlayabilir. Riskli bir haftalık kapanış olacaktır bu hafta. Kalan kaldığına, satan sattığına pişman mı olur bilinmez. Seçenekler bu. Ya acil durumlarda kırınız, yada buyrun güvenli liman girişi:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Sonra 4. Kediye mi temel aticaz abi

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Sol kulak olabilir. Şimdi baş kısmı yatay sağ kulak inşallah cuma günü çizilir , ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

3. kedinin kulak tamamlandi mi abi

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Allah razı olsun arkadaşım. Teşekkür ederim.

Güneşi_beklerken için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Güneşi_beklerken ()

Hayırlı akşamlar ustam ev aliyormussun allah hayirliysa nasip etsin inşallah umut ettiğin yerde çıkarsın dualarımız o yönde olacak.

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yok çıkmadım daha. Zaman kazanmaya çalışıyorum. Bakalım o mu ben mi sevineceğiz. Aksi de olursa hayırlısı buymuş diyeceğim. Satıp , sattıktan sonra yükselir ise üzülürüm ama satmayıp şimdiki kârdan daha az olursa da hiç üzülmem.

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Oho şimdiye ben vergi olmasaydı rahat 5 kilo artırırdım. Birde küvet pis su dolu.

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Long ve short yapmak için fırsat yok vergi olmasa durum kurtarılıyor sabah 396.50 gibi idi akşam 399 da kapandı serbest de bu bankada makas da oluca hareket kısıtlı

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

İnşaat maliyeti fazlalaştı. Karsız oluyor.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YILDIZ1923 ()

Bugün için, verdiğiniz ilgi ve cevaplar için teşekkür ederim.
Sizi ilgiyle takip edeceğim. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Inşallah hep beraber iyi bir yerden satarız hocam, bende arama ev yaptırmak istiyorum. Sizi takipteyim. Ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

bizler şu anda kısa vadeli yatırımcı statüsünde yer alıyoruz bu yüzden vereceğimiz olan kararlar şans işi olacaktır garantiye almak için satış yapıp kısa vade beklentilerimizi gerçekleştirmeye çalışacağız

YILDIZ1923 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YILDIZ1923 ()

Tabiki dediğinizi anladım. Sizin gibi benimde ihtiyaçtan dolayı bir miktar satmam gerekiyor, bu yükseliş fiyatını kaçırmak istemediğimden.
Yoksa zaman sorunu olmazsa hedefe
geride kalanlarla beklenir.

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yok hedefleriniz var ise, yolunuzdan çıkmayın.

Gramstayle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gramstayle ()

Şair burda diyor ki; aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Anlamadınız ise , hedefe giderken yolda karşıma çıkacak olan engelleri göze almışımdır. Yolun zorlukları da olur, yada 4 şeritli otoban da olur, bilemem. 4,10 dan 4,52 ye dümdüz de gidebilir, mıcırlı, virajlı yoldan da gidebilir. Ben alsaydıma gelelim. 3,99 dan da aldım, para olsa 4,30 dan da alırım. Amaç yatırım ise düşüşü de göze almışımdır ama körü körüne de uçağa paraşütsüz binmemişimdir, denize dalacaksam en azından şnorkel ile , garanti olsun diyorsam dalgıç oksijen tüpü ile dalarım. Gidipte tüm paramı 4,30 dan bağlamam. Ana paramın 4/1 ini o 1 inde 3/1 ini parçalı alım olarak yatırım yaparım. %50 %25 ve %25. Ana paramda 4/3 kenarda bekler. Çıkarken yine dirençler de alırım ki bu yükselme ihtimalini satın alma olur, düşer iken de desteklerde alım yaparım. Düşeceğine inanıyorsam artan alım stratejisi ile alıma başlar, yükseleceğine inanıyorsam azalan alım stratejisi ile alıma devam ederim. Ytd

ÖykûM09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Ben anlamadım onur hocam şuan yoldayım tinaztepe de kahve molası verdim cevap yazarsan sevinirim ayrıca siz gümüş alacak olsanız kaç gelmesini beklerdiniz desem alacağım cevap yeterli olur:)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Şimdi hedefleri belirlediğim zaman , sizin belirttiğiniz gibi,4,52 düzeltme olmadan gelirmi ki ? Gibi ara öngörüler mevcut olmaz bende. Sonuca odaklanırım. 4,1 hedefinde 4,04den 3,75lere geldi. Yada 3,47 hedefinden 3,26 Lara döndü. Anlatabilmişimdir umarım. Ytd

YILDIZ1923 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YILDIZ1923 ()

@Onursalls hocam; bu gün 4.30 demiştim. Geldi sayılır. Satmadım perşembeye erteledim. 4.52 düzeltme olmadan gelir mi ki?

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

4,32 4,10dan sonra ki hedef idi. Sonra hedefim 4,52 olarak mevcut. 20,15 gibi bir düzeltme öngörüm mevcut. Ytd.

Ernur65 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ernur65 ()

Gümüş hedefiniz kaç onur bey

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum