Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 23:06:31
EUR 34.7940 23:06:31
USD 32.4785 23:06:31
ALTIN ONS $2339.8450 23:06:31

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın gümüş dostları: Tüm arkadaşlarımıza bereketli ve kazançlı bir hafta dilerim, Bir haftadan sonra tekrar haftalık paylaşımım ile aranızdayım, dinlenme sürecimde paylaşımları ile bana katkı ve destek veren çok arkadaşımız oldu, bura da teker teker açıklamaya gerek yok, kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum, sağolsunlar, var olsunlar. Bu hafta takip etmemiz gereken Temel ekonomik açıklamalar ve verilerin yanında teknik olarak gümüş ons'un haftalık grafiğini paylaşıyorum.

Şu an için günlük pivot rakamı olan 18.0255 üzerindeyiz, haftalık pivot rakamı olan 18.0625 e yakın hareketlerimize pozitif yönlü devam ediyoruz, üzerinde hareketler bizi üst dirençlere taşıyacaktır diye düşünüyorum. Destek ve dirençlere gelince,

Günlük dirençlerimiz: 18.0905-18.1350-18.20,
Günlük desteklerimiz: 18.0255-17.9810-17.9160 Günlük te teknik olarak pozitif durumdayız.

Haftalık dirençlerimiz: 18.4340(Önemli direnç)-18.8220-19.1935,
Haftalık desteklerimiz: 17.6745-17.3030-16.9150 Haftalık ta da bana göre pozitif durumdayız,

Teknik olarak paylaştığım bu grafikte siyah ile yatay işaretlediğim çizgiler direnç noktalarımız, son yükselişten günümüze açılı çizdiğim kırmızı çizgi ise desteği göstermektedir.Tüm arkadaşlarımıza bereketli ve kazançlı bir hafta olsun, Saygılarımla.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kalıcı olarak kırılan her direnç doğal olarak kar satışları veya kısmi düzeltmeler de destek görevi görür sn. @Efem09 arkadaşım. Bereketli kazanclar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam destek 18.43 mu.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar gümüş dostları; umarım keyifler yerindedir, dilerim gün içi belirttiğim haftalık 18.4340 ve üzeri güzel bir noktada kapanış yaparız da sonraki dirençlere doğru yol alırız. Takip edememiş arkadaşlar için sonra ki direnç noktaları alt paylaşım da var. Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar, kalın saglıcakla. Iyi akşamlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

hoş buldum Sn. @vasili32 arkadaşım, teşekkür ederim. Sizi ve tüm gümüş dostlarını da görmek güzel. bereketli kazançlar. Saygılar.

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

ÜStad, hoşgeldin seni görmek ne güzel :)

6BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bura da olan ve bir birlerini tanımadığı halde, iyi niyet ile paylaşım yapıp öngörüde bulunan, arkadaşlarımıza katkı sağlamaya çalışan siz ve tüm gümüş dostlarımız da iyi ki varlar, çok teşekkür ederim. sn. @Anatolia_, sn. @Murat7278 arkadaşlar, sağolun. Saygılar.

Anatolia_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Anatolia_ ()

İyiki varsınız hoş geldiniz sevgiler @uzmn

1BeğenmedimŞikayet

Murat7278 ()

3 like kakkımı size verdim daha da olsa verirdim @uzmn

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Çok teşekkür ederim, sn. @bluetooth arkadaşım, hoş bulduk. bereketli kazançlar.

bluetooth için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bluetooth ()

hocam hoş geldiniz. Bu kadar ara vermeyin lütfen.

2BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Zmin insallh ince saglik sonrada once darda zorda olanlara kazanc sonra bize

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Çok teşekkür ederim, Rabbim sizin ve burada paylaşım yapıp öngörüleri ile arkadaşlarımıza katkı sağlamaya, destek olmaya çalışan tüm arkadaşlarımızın gönlüne göre versin. Saygılar.

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sizin ve tüm arkadaşlarımızın Katkı, destek ve paylaşımları için çok teşekkür ederim, güzel insanlar her mecra da kendini belli eder, bu bazen bir yazı ile olur, bazen bir söz ile olur veya bir davranış ile olur. Çok Teşekkürler, Bereketli kazançlar. Saygılar.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Hoşgeldiniz

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ah geldiniz hocam. Çok mutlu oldum. :)) mutluluktan ağliyisim geldi şu an.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum