Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 15:05:58
EUR 34.7339 15:05:58
USD 32.5072 15:05:58
ALTIN ONS $2392.1450 15:05:58

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Gram Altın
Merhaba arkadaşlar, XAU/USD takibinde olanlar için;

XAU/USD son 4 çalışmama istinaden güncel görüntüyü belirtmek ve neler demişim hatırlayalım istedim. Formasyonlar öngördüğüm şekilde devam ediyor extrem bir gelişme olmaz ise hedefi olan 1826.65 seviyelerine gitmek isteyecektir. Daha önce paylaştığım 3 nolu aylık grafikte 1799.20 bölgesinde fincan tamamen oluşumunu tamamlamakta buradan geri dönmek ister ve kulp oluşumu için 1550 lere gitmek istermi takipte olucaz, aylık grafik uzun vade oluşumunu tamamlayacağından kritik fiyat hareketlerini takipte olmakta fayda var. Aşağıda belirttiğim tüm grafikler sırasıyla devam etmektedir hedefler için hayırlısı ve faydalı olmasını dilerim. Çalışmalar formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

1- XAU/USD Günlük Grafik - TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) Formasyonu (1826.65 hedefli) Güncel Grafik

2- XAU/USD 4H Grafik - İkili Dip - TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) Formasyonu (1826.65 hedefli)

3- XAU/USD Aylık Grafik - TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) Formasyonu (2571.55 hedefli)

4- XAU/USD 4H Grafik - İkili Dip Formasyonu (1797.05 hedefli)

5- XAU/USD 4H Grafik - TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) Formasyonu (1800.20 hedefli)

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Üstat kusura bakmayın daha önce okumamışım. Paylaştığınız grafiklere göre hedef gelmiş. Yeni bir çalışmanız olacak mı?

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Gio alı satım konusunda maalesef yönlendirme yapmıyorum az öncede düşüncelerimi paylaştım sizede söyliyim;

Söylediklerimi yanlış anlamayın rica ediyorum alım satım konusunda kararı her zaman siz verin. Lütfen kusuruma bakmayın bu konuda fikir beyan etmiyorum, detaylı analiz yapıyorum ve grafik paylaşıyorum, kritik fiyat bölgelerine göre trend takibi yapınız. Uygun görürseniz işlem yapınız bu konu tamamen sizin tasarrufunuzda alım satım soranlara inanın cevap yazmayacağımı defalarca belirttim rica ediyorum bana sormayınız. Genel olarak tekrar yazmam gerekirse bu konuda fikir belirtmek hem etik değil hemde biz belirleyici olamayız kararı siz veriniz. Sizden rica ediyorum ne olur bunu defalarca yazdığım halde ve artık cevap vermeyeceğim dediğim halde alalım mı satalım mı zararkes yapalım mı? düşer mi? çıkar mı? nereden döner? buraya kadar düşer mi? diye soruları bana sormayınız rica ediyorum lütfen! Açıklamalarımda detaylı anlatım yapıyorum kritik bölgeleri ve trendi takip ederek kararı kendiniz veriniz. Sizleri anlıyorum fakat sizlerde bizi anlayın... Sorulan sorulara, genelde alım satım dışında herkese tek tek cevap vermeye çalışıyorum kırmayım, üzmeyim faydalı olalım istiyorum fakat yine alım satım soruları geliyor açıklama yapmıyacağım desemde sizlere olan saygımdan yine de cevap vermeye çalışıyorum... Yine söylüyorum;

Çalışmalarım formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

https://altin.in/bildirim/15953298400 11

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Üstat emeğinize sağlık... Ben maalesef ki değerlendiremeyenler tarafındayım. Keşke daha önce sizi takip etseymişim. Benim gibi Tl. de bekleyen arkadaşlarım için alım öngörünüzü öğrenebilir miyim?

6BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Merhaba arkadaşlar,

Alt yoruma müteakip 1826.65 hedefimiz 1 ay süreli gerçekleşmiştir, değerlendiren arkadaşlara hayırlı olsun devam edenler için bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

1799 üzerinde günlük kapanış yaparsa mı hedef 1826 olacak ? @Aytaç_fb41 hocam ? Cevap verirseniz çok sevinirim hocam

0BeğenmedimŞikayet

matematica ()

Teşekkür ederim hocam, tekrar sağolun.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Estağfurullah hocam ne demek her zaman sorabilirsiniz hakkım varsa helal olsun sizin var ise sizde helal ediniz saygılar bol kazançlar.

matematica için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

matematica ()

Teşekkür ederim Aytaç hocam. Özellikle xau/usd olası çanağı tamamlayıp olası kulp için düzeltmeye girerse gbp bazında(xau/gbp olarak) nerelere düşer sağlıklı bir çalışma yapamadım. hocam inanın yatırımın yanında bir de öğrenme merakından sorup rahatsız ediyorum. Hakkınızı helal edin.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Sağolun size de..

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah herkesin yardımcısı olsun gerçekten zor

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Muhammet hocam müsait olduğumda bakmaya çalışırım inşaAllah.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

İnşaAllah sayın Nurci bol kazançlar dilerim saygılar.

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

İyi akşamlar Hayırlısı olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

matematica ()

üstadım xau/gbp takibinizde mi bilmiyorum ama analiz etme fırsatınız olur mu acaba?

1BeğenmedimŞikayet

matematica ()

bu zamanda düğün yapacak olup henüz altın almamış olanlara Allah yardım etsin. ons iki yıldır dört nala koşuyor adeta.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Beni de satış tedirgin ediyor çok teşekkür ederim Aytaç hocam

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Kayey formasyonun çalışması için o seviyeleri görmesi gerekli tabi satışların baskılama durumu da söz konusu bende merakla bekliyorum orası kırılırsa ve üzerinde kalıcı olursa 1826 bölgesine gitmesi gerekli YTD. bol kazançlar dilerim saygılar.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Hocam yazdıklarınız bir bir aklımda, takipteyim son parçam icin çok teşekkür ederim. sizce 1799 uzun gösterirler mi sizce yoksa daha erken bir kar satışı görür mü?

7BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Arkadaşlar merhabalar,

Alt yorumlara müteakip 1799 bölgesi takibinizde olsun detaylar analizlerde mevcut takipte olmakta fayda var herkesin gönlüne göre olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Pares çalışma devam ediyor farklı birşey görürsem yine aktarırım.

Pares için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Tşk ederim sayın @Aytaç_fb41

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Allah razı olsun kardeşim

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Tesekkür ederim değerli kardeşim hamd olsun meylava devam sen nasılsın

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Harput nasılsın kardeşim nasıl gidiyor

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkürler sayın Harput bol kazançlar saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Çok teşekkür ederim sayın Ecem bol kazançlar dilerim saygılar.

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Blacklyons ben teşekkür ederim faydalı olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

BlackLions_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Emegine yureğine saglık eyvallah

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Demir ben teşekkür ederim profilimden grafikler bölümüne bakabilirsiniz son 2 gram çalışmam devam ediyor bol kazançlar dilerim saygılar.

Yawuz_trad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Elinize emeğinize sağlık sayın @Aytaç_fb41

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum