Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 19:48:10
EUR 34.7421 19:48:10
USD 32.4536 19:48:10
ALTIN ONS $2334.1950 19:48:10

Grafiği gönderen: Legolas_

Asla yatırım tavsiyesi değildlr. Sadece teknik göstergelerin son durumuna ilişkin basit bir paylaşımdır. Ciddiye almayınız :)

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Aynen öyle, isteseler bir kaşık suda boğa- rlar.
Formasyon hedefe ulaşırsa yanına geri geleceğim.
İyi akşamlar.

Legolas_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maximum_Analiz ()

Bu işte usta olanla karşılaşırsanız çok şanslı olavilirsin

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Ben cikiyorum dostum . Iyi aksamlar :) Bu sayfada kimse usta değil. Hepimiz amatör kumedeyiz. Sadece öğrenmeye çalışıyoruz.

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Bende biraz da onsu sağıp bırakayım Kraliçe'den sonra diye uğraşıyorum, usta, posta, hacı, hoca hiç işim olmaz.
Kendi çapında bir üyeyim bilirsin büyük Üstad.

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Usta sensin dostum. Ben hala öğrenme asamasindayim mesela ons altın ay lik rsı bakıyorum ilginç bir seviyede , ons altın macd histogram bakıyorum hastalıkta negatifte ilk cubuk olusmus anlamaya çalışiyorum :)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bereketli olsun kardeşim benim

Afege_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

İyiyim cok şükür. Bekliyorum az daha tırmanmasını.

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Sağol kardeşim sen nasılsın neler yaptın

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Vay benim Cereyancı abim:)saygılar bizden nasılsın?

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Üstadım Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Peki Legolas dostum:)
Saygılar bizden.

2BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Rica ederim. Ama ben usta vs. Değilim. Bu konuda iddiam da yok. Mutavazilikten değil sizden ricam arkadaşım veya dostum diye hitap etmeniz. Saygılar değerli arkadaşım:)

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

İyi akşamlar.
Derse ihtiyaç varsa yakın bir dostum var:) Öğrenmekte zorlanmazsınız:)))
@Legolas_

1BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Üstadım çok mütevazisin. Eline sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Rica ederim. Sadece basit bir paylaşım. Histogram ve fisher kavis veriyor gibi ama vortex tam ters duruyor. Haftaya biraz daha netlesebilir. Biliyorsunuz ben kimseye al sat deme haddini bulmuyorum kendimde. Onun için asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi çapımda takip ettiğim göstergeler sadece.

@Afege_ O yetenek bizde yok dostum :) Ok yemeyelim de gerisi kolay . Teknik analiz araçlarını öğrenmeye çalışıyorum.

@Hifa_htn espiri kattım işin içine ciddiye almayın

Zanzibar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Hocam şu oku atsanız artık:)

1BeğenmedimŞikayet

Zanzibar_ ()

Elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Hifa_htn ()

Ne diyomus ne diyomus biz duyamadik:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum