Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0641 09:05:30
EUR 34.7059 09:05:30
USD 32.5939 09:05:30
ALTIN ONS $2381.6350 09:05:30

Grafiği gönderen: Legolas_

Asla yatırım tavsiyesi değildlr. Sadece teknik göstergelerin son durumuna ilişkin basit bir paylaşımdır. Ciddiye almayınız :)

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

dostum arasım gel selam ver yeter

Legolas_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

Bekliyorum. Gelin artık. Özledik.

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

4 hafta oldu . hasretle sabırla ve full dolarda ve de terste bekliyoruz. gelin artık.

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

Legolas Dostum , gene kaybetmeyelim lütfen. sessiz , sakin izlemedeyim. haftada bir kaç kez yorumun bana moral oluyor. teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

kablo bağlantısı ile bizlere de ulaştırın sesi :)

Altın_Dostu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Vergi makas yüzünden elimdekileri çıkarmak istemiyorum çok haklısınız saygılar bizden ..

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Burcu hanım, ben yılların verdiği alışkanlıkla yüksek makas ve vergi olayına adapte olamadım. Sterlini sattım,384 kırılmasıyla altına geçecektim. Aslında iyi de denk geldi. Ama maliyet 389-390 ları buluyordu. Mecbur beklemede kaldım. Yoksa ben biliyordum ne yapacağımı... Saygılar efendim.

Burcuxxx için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim sen altındaydın. Çıktın mı? Hunter43, Aytaç kardeşim, ben dahil bir çok arkadaşım geçilecek rakamları verdik. Hedefleri verdik. Hata yapmıssın çıkmışsan. Artık yapacak bir şey yok. Herhangi bir olumlu haber akışı olmaz ise 396 da ikili tepe yapıp dönmesini bekleyeceksin, alttan alım yapmak için. Orayı da geçerse yapacak bir şey yok. Zaman her şeyin ilacıdır.

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Gram alımı mı yapacaksiniz

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Gelirmiki bende bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Anladım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim siz altında iken ben yüklü sterlindeydim. Çok şükür alttan aldık, iyi yerden sattık. Makas ve vergi nedeniyle de altın yukarılara çıkınca mecburen izlemede kaldım. Yine gözüm onda bekliyorum.

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

cok tebrik ederim adete huzur dağıtıyorsunuz...

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, tekrar bakınca yorum eksik olmuş, çok özür dilerim.385 devamında 382 rakamları düzeltme halinde ilk dikkat edeceğim rakamlar olacaktır. Saygılar kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sevgi saygı benden kardeşim.

Altın_Dostu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Hakan bey başınız ağrıtmazsam bir şey daha soracağım . Siz altında mısınzı yoksa nakit mi

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Bende duyamadım, babacığımın kulaklığını mı taksan acaba :) @hunter43 @Legolas_ @hakan7038 Sevgiler

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Teşekkür ederim

6BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, şu anda 392 hedeflemiş görünüyor. Dört saatlik mumu da 390.28 üzerinde açtı görünüyor. Keyfi yerinde. Şu anda devam.1772 geçilir yukarıda verdiğim rakam üzerinde de mum açılışlarının devamını görürsek çok daha güvenli hale gelir.

1BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Hakan bey gram altın hedef veya düzeltme rahminizi alabilir miyim

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aras usta, yükü senin üzerine bıraktı gitti usta.4 hafta idare et, sonrasında yükü biz ona atarız artık:)))

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ustam senin varlığın yeter. Hayırlı günler, hayırlısından kazançlar temenni ederim. Arayı uzatmadan gelirseniz, en azından millet daraldı mı öngörülerinizden faydalanma şansımız olur. Esenlikler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Tamam usta görüşürüz, özletme 4 hafta nedir yaa:)))
@Legolas_ @hakan7038

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Üyeliği kapattıracaksınız bana anlaşılan :) Neyse ben 4 hafta yokum kendinize iyi bakın . Histogram anca toparlar o tarihe kadar gelirim bir ara :)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Usta, usta, usta, ARAS USTA , @hunter43 USTA demeyeceğiz de kime diyeceğiz USTA:)))

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Evet vortex ters duruyor diğer ikisine göre dostum. Belki kesişim olmaz tekrar zıt açılıma başlar. Çünkü macd - histogram ve fisher bariz dönüşe geçmiş haftalıkta. Hayırlısı olsun. Usta deyip durma millet bir şey sanacak :) Şu anda piyasadan kazık yememe derdindeyim yani herkes kendi bacağından asılır :)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Günaydın, bence vorteks fake atacak:) 4h baraja emin adımlarla geliyor ve en geç yarın sonlanabilir.
Yanılabilirim usta sensin:)))
@Legolas_

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Yan taraftaki göstergelere bak dedi. Ben de baktım kendimce bazı ihtimalleri dikkate aldım.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

merhabalar... ne fısıldadı kulağınıza ben duyamadım ama

3BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Kesinlikle haklisin.

Maximum_Analiz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum