Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:22:52
EUR 34.9839 22:22:52
USD 32.2051 22:22:52
ALTIN ONS $2414.8350 22:22:52

Grafiği gönderen: DOW

BORSA Yükseliş ve Düşüşünü TAHMİN etme yöntemlerinden birisi de VIX Endeksini takip etmektir.
VIX Endeksi, 21 Günlük EMA Desteğinin üzerinde olup, Cuma günü %6.62 yükseldi.
Bu Yükseliş devam eder ise BORSALARDA düşüşler görülebilir diye TAHMİN ediyorum.

SPX500 20200620 / VIX W HAFTALIK,

SPX500 20200620 / VIX D GÜNLÜK,

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bu yazımda ne var dislike yiycek

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Kardeşim merhaba profilindeki yazıları sildigin için teşekkür ederim yazıları okuyunca engel atmıştım sana ama @hakan7038 Üstadım değerlidir saygilar

Zamazinngo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

İsminizle oldukça müsemmasınız :) Haklı olsanız dahi “Yanlış üslup, doğru sözün celladıdır. ” derler.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

@DOW usta sitenin nadide insanlarindan biridir.
Kimsenin paralı çalışanı değildir. hic bir kazancı olmadığı halde cevap veriyorsa inceligindendir.
Engelleedigimm ikinci kişi olacaksınız.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

O yıldızları senin üslubunu dinlemek için almadı herşeyden önce saygı olmalı

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Ben Dow hoca kdr deneyimli değilim kendisi anlatırdı ama üsluba kızdı

0BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Bak beni anlattın kafam almaz onun yazdıklarını zaten dolu armut piş ağzıma düş modundayım

Rainmaker73 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Onu açıkla bize size göre nrml mi?

0BeğenmedimŞikayet

Rainmaker73 ()

Dinliyorlardir ama millet hazıra alışmış pek anlayacaklarini sanmıyorum. Millete şunu al şuradan al şuradan sat diyeceksin. Bilgi paylaşımı hikaye herkes hazır balık peşinde balık nasıl tutulur öğreneyim diyen yok. Hababam sınıfı güzeldir:)

Iyi_mi_böyle_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Aklıma ne geldi biliyor musun hani hababam sınıfında İlyas Salman ders anlatıyo kimse dinlemiyo yaa o sahne geldi koptummm :)

0BeğenmedimŞikayet

Rainmaker73 ()

Benlik hikayeler değil. Bileti başkasına satsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

İzle bak ')

0BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Gördüm gördüm :)

0BeğenmedimŞikayet

Rainmaker73 ()

Bist sayfasında ders veriyor birisi git onu izle sen :)

1BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Açıklamayı sizin uslubunuzdan dolayı yapmamış olabilir mi acaba birde böyle düşün

10BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Sizin bu üslubunuzu beğenmedim.
Buna rağmen size cevap yazdım.
Ben sitenin çalışan bir elamanı değilim.
Her sorulan soruya cevap yazmak zorunda da değilim.

İşaret ettiğim Altın / Gümüş rasyo grafiklerini bir zahmet inceleyiniz.

Sizin vakti saati gelince yazacağınız şeyleri ben görmek istemiyorum.
Bu nedenle şimdi gerekeni yapacağım.
Güle güle yolunuz açık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Teşekkür ederim.

ÖNDER80 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Eleştiri oklarınızı hemen hazırlamışsınız :) bu ne acele !
Sorunuzun cevabını 3 hafta önce vermiştim.
Sizden önce cevap yazmam gereken bildirimlerim vardı.
Tekrar buldum, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

1BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

Teşekkür ederim hocam. Sizi burda gördüğüme sevindim. Siteyi en eski takip edenlerdenim. Güliz ablad olsa siteyi sizle. birlikte aydınlatsa ne güzel. olurdu derdim hep.

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

DOW ()

ALTIN ONS;
Zirve: 1920
DİP: 1046
HEDEF TAHMİNİ ;
1920 (eksi) 1046 = 874 FARK
1920 (artı) 874 = 2794 $ HEDEF TAHMİNİ

Evet Yükseliş sürecinde GÜMÜŞ ün ALTIN dan daha fazla kazandıracağı TAHMİN ediliyor.
Bunun gerekçesi; ALTIN / GÜMÜŞ Rasyosu en yüksek 128.692 gördükten sonra geri çekilmeye başladı ve şu anda 99.02 dir.
ALTIN / GÜMÜŞ Rasyosunun, UZUN Vadede 30 kadar düşme olasılığı nedeniyle,
GÜMÜŞ ün ALTIN dan daha fazla kazanç sağlayacağını TAHMİN ediyorum.

ÖNDER80 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

TEMEL hocam hoşgeldiniz. Yıllar öncr ons 1300 lerde iken. 2500 tahmininiz vardı. Hatta daha fazlasi. Oralara dogru gidiyormuyuz. Uzun vadeli gümüş mü daha çok kazandırır altına göre

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum