Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 17:16:06
EUR 34.8828 17:16:06
USD 32.5670 17:16:06
ALTIN ONS $2322.8900 17:16:06

Konu: btc grafik

Sabah ki grafikte belirttiğim gibi btc şuan FİB oranı ve seviyesine göre 9.550$ direncine kadar gelmiş durumda ve burayı destek yapması durumunda sonra ki direnç seviyesi 9.650$'dir bilginize dostlar..

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Ustam neoya dalalim mi

mhurd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meloş ()

Defalarca 10 k denemesi yaptı çıkamayıca düştü başkalarını sorgulama istersen bildiğin varsa uygula hattaü bilgine güveniyorsan paylaş millette faydalanır belki

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan25 ()

Çok basit tombul parmaklar devreye giriyor bu nedenle. Stoplu gitmek en doğrusu

Düşerken de para kazanabiliriz bence ben bi ara 75 K zarardaydım ve Sabrederek 5 K kara geçtim ve şuan nakitte bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Dağın arkasinda sehre gitmek istiyorsan , o dağı aşmak zorundasin. Eğer o dağı aramıyorsan, o sehri göremezsin. Direnc olayi da bu şekilde. Direnç kirilmazsa. Dagin yamacından yuvarlarsın. Alıcı ve satıcıların biriktirmek yaptıkları yerleri bilmeden al sat yapmak. Zar atmaktan oteye gecmez. Muhtemel. icinde bulundugunuz zarar yüzünden biraz hırçın davranıyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

imrt ()

sadece onu bide blommer bandına takılanlar var 3-5 grafik kelimeleri ile biliyor sanıyor ama ne hikmetse düşmeden 2dk önce satıp çıkmadan 2dk önce alıyorlar çok iyiler milyonluk insanlar

-1BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

ya bakın beni yanlış anlıyorsunuz. ben codex i asla olumsuz yönde eleştirmiyorum. hatta analizlerine saygı duyuyor ve sürekli okuyorum.

demek istediğim gayet açık ve net .
gönül isterki her gün ve her saat yükselsin.

lâkin bu piyasa hızlı çıktığı gibi daha hızlı da düşüyo bu bi gerçek. ancak düşüşden bahsedince herkes bi anda linçe kalkışıyo. çıkacak çıkacak düşecek demeyin çıkacak edalarına giriyo.

bende diyorumki bu yanlış, şurayı geçince buraya çıkacak burayıda geçince oraya gidecek diye sürekli bir yükseliş algısı veya sürekli bir düşüş algısı yanlış.

maksadım kimseyi kırmak falan değil.
madem teknik analiz herşeyi çok iyi biliyo ozaman niye bu sert düşüşler oldu diyorum. bunun açıklanması bukadar zor olmamalı.

Serkan25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaygılı21 ()

Bence en büyük hatamız panik satış yapmak ve sabırsız olmamız. Birbirimizi kırmayalım , inş çok yükselir ve herkes kazanır. Tabikide her zaman yükselmez elbet düşecektir de. Düşüş gelirse bineriz gemiye , geçmiş olsun inş tez zamanda zararın çıkar kardeş. Ama grafik paylaşan arkadaşlarıda küstürmeyelim.

1BeğenmedimŞikayet

Serkan25 ()

Arkadaşlar anlayamıyorum bu çekişmelerin nedeni birisi bana izah edebilir mi? @CoDeX© elinde geldiği kadarı ile hem yukarı yönü hemde aşağı yönü söylüyor veya finans okurluğu ile tahmin ediyor ve 2 aydır takip ettiğim kadarıyla bir art niyeti de yok ve yatırım tavsiye vermiyor, karşılığında da herhangi bir ücrette almıyor
Bence eleştirmek bu kadar kolay olmaması gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

kardeş senin 50k gitmiş ve kardan gitmiş. yat kalk ona dua et. benim abartısız 500k nin üzerinde gitti ana para. hesaplamaya bile canım sıkıldı.

düşecek deyince kızıyorlar bozuluyolar insanları zarar a sevk ediyormuşuz.

esas yükselecek deyip tepeden aldırıp çakılınca siz zarara sokuyosunuz.

bunu hiç düşünen yok.
6- 7 binler gelince gir kardeşim korkma al en kötü o fiyatlara yine satarsın kaldıki 10 bine rahat satarsın dersin vebal almazsın.

peki adam 10 binden aldı. yüklü aldı ve 7-8-9 binlerde diyelim ki iki sene daha gezeledi ozaman nolacak?

kimse boş laf konuşmasın şurda defalarca dedik keşke 50 bin olsa herkes kar etse.

Kaygılı21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur13 ()

Yaparsın bir grafik analizi. Buyur pist senin. Görürüz senin engin bilgi birikimini.
İnsanları bilinçli olarak sindirmeye çalışan hasta zihniyetli biri olmadığını kanıtla görelim.

1BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

codex binancenin ve diğer büyük borsaların patronu mu?

tamam o düşüşü izah etsin ikna olacam.
ben dostane söylüyorum kimse yanlış anlamasın.

codex e göre herzaman çıkacak.

8.5 ü geçerse 9 a gider
9 u geçerse 9.5 uğa gider
9.5 uğu geçerse 10 a gider
10 u geçerse 11 e gider.

bu mu teknik analiz.
peki bu olduğunu bianlık kabül edelim. haklısınız diyelim.

ozaman bende diyorumki 9500 'ün üzerinde 2 günlük kapanış yaptığı halde, sonrasında ise en az 5 6 günlük kapanışlar yaptığı halde niye niye 8 binlere düştü.

bunu bilen biri izah etsin.

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaygılı21 ()

Ahh ahhh hiç hatırlatma onu 50 K karım eridi gitti. :( ben üç haftadır nakitte bekliyorum. Ama bi türlü 7k gelmedi aynı gemide olalım. Gelse benimdir, gelmese benim olmamıştır. Polemiğe gerek yok herkesin kendine göre bi beklentisi olabilir arkadaşlar. Bol kazançlar dilerim herkese.

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Codex ne diyorsa o kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

codex bey,

9 mayıs 2020 saat gece 24 ve 01 itibariyle 9800 civarında olan bitcoin in aynı gece 3.30 itibariyle 8100 e düşüş yapmasını teknik, mantık, bilgi, vs her neyse açıklarmısınız?

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Onlinede hazir var. Birde dahada çok korku bölümü var. Otlardan bekler dalarız ozaman...

Superrbtc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Superrbtc ()

Korku anketi yapalım %80 ve üzeri çıkarsa dalariz BTC ye:)

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Müthiş. onuda takip edecegim:)))

1BeğenmedimŞikayet

Superrbtc ()

Bunu yazinca aklıma bir söz geldi,
Zengin bir adama sormuşlar (ismini hatırlamıyorum bilenler yazabilir)
Nasıl zengin oldunuz?
Cevap, herkesin korktuğu yerde aldım, herkesin aldığı yerde korktum, :)
Korku varsa düşer:)

1BeğenmedimŞikayet

Hikmet48 ()

Eline diline sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Hülyasy ()

Ağzınıza sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Hocam fear(korku) ve acozluluk (greed) indikatörlerinde eğer fear cokluktasa btc ne olur. ( greed olursada tahminim tersi olacaktir:)

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Saygı ve değer verdiğim @bulent_esen @Blacksin ve siz varsınız. tabikide bir çok diğer hocalar var ama takip etmek kişilere bağlı.

6BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Estağfurullah değerli kardeşim ne uzmanı bizde kendi halimizde al- sat yapan normal kişileriz.. Geçen sene Haziran'da 13.880$'i görmüş bir BTC var.. Grafikte gözüken ve konjektörü izlesende durum ve trend hala yükselmeden yana olduğudur.. Halving gelmiş geçmiş ve bu her zaman bir milad olduğudur haber akışı olmadigidir.. Daha önce halving görmeyen arkadaşlar bunu bilmeyebilirler ama aklında tutmalarini da önemle arzederim.. Halvingten sonra ki grafiklere bakıldığında şayet öncelik düşüş sonrası ise yükseliş gerçekleştirmiş olduğudur ve şuan ki hareketleri gayet normal hareketlerdir, ben bunu grafiklerle göstermişimdir ve bu bariz olarak zaten geçmişte ve geçmiş grafiklerde de görülmektedir.. 1 BTC maliyetinin şuan 14K olduğu ve halving sonrası uzun dönemde 10.600$'i geçtiği takdirde 14.000$ olmasından sonra bu seviyelere öyle veya böyle taşımak zorunda olacaklardir.. Çünkü bazı madenciler batmaya fiş çekmeye başlarlar.. Bunu da şuan kimse istemez, ve her kimse şuan 200 günlük MA'nin altını şimdilik beklemesin derim ki, elzem bir durum olmadığı sürece tabii ki (12 Mart vakasi gibi).. Tabii ki 6.800$ gelsin alım fırsatı olur, herkesin bildiği birşeyler vardır saygı duymak gerekir.. Haftalık tavan yaptıkdan sonraki düzeltmelere bir bakın isterseniz.. Dip noktaları her geçen gün artmakta olduğu ve bayramda 8.630$ seviyesinden 10K civarina kadar çıkmış BİTSTAMP'ta 10.429$'a iğne atmış ve Mayıs'i 9.440$ civarinda kapatmış olduğudur.. Bunlar kesinlikle yatırım tavsiye değildir, sadece boş konuşanlara grafiksiz konuşanlara sadece bir cevap niteliği de taşır kardeşim sana değil sadece bilgin olsun ve...

BİLGİ, paylaştıkça ÇOĞALIR..
DERTLER de, paylaştıkça AZALIR diyelim..

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Hocam doğrusu. Ben btcde çıktım. Ikinci dalga olacakmış. Onun da buyuk oranlarda olması tahmin ediliyor. Şimdi bullrun ve bear arasındaki bolgede sıkışmış. Ben onun onaylanmasını bekliyorum. Haberleri burdan bilmiyorum takip eden olursa diye. Siz uzmanlarda buyuk güven duyuyoruz. saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Black2004 altta ki BİTSTAMP grafiğine göre şuan 9.400$'a yakın bir destek var tutunamazsa 4 saatlikte grafikte de gözüken ve şuan güncel olarak bollinger altbandi var o da 9.250$'dan geçiyor doğrudur ve 9.300$'da FİB desteği de mevcut gözüküyor bilgine..

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Amin hepimize inşallah ustam tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Superrbtc ()

Dostum hiç egon yok, ici dışı bir adamsın foruma iyi ki geldin, Rabbim gönlüne göre versin,

Atak01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Valla yahu işe yarıyor :) eğer çıkarsa hemen oğluma dinotrux oyuncak alacağım geçen sefer kazandığında almadım şu ödeme var bu ödeme var dedim çıksın oğluma helal olsun en pahalisini alacağım insallah

0BeğenmedimŞikayet

Superrbtc ()

Zararına satma da, şu dönemde altlardan zarar etmek sadece sabirsiz davranirsan olur unutma!
Düşerse yine hava alıp gelirsin ise yarıyor:)

Atak01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Ustam inşallah valla ya moral olur

Fırat2525 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum