Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 06:45:23
EUR 34.5518 06:45:23
USD 32.4151 06:45:23
ALTIN ONS $2285.6500 06:45:23

Konu: gram tl günlük grafik

⭐⭐⭐altın_zengini ()
Gram Altın
#Gram TL günlük grafik#

Al sat tut tavsiyesi yoktur grafik ne derse onu uygulamak lazım.

Diğer yere de gelin orada da paylasicam başka şeyler.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Suheylaaaa_ ()

Çok açıkladı bi şekilde yazmışsınız artık al satcilar olmadığı için eskisi kadar giren yok ben takip ediyorum illaki takip eden vardır

altın_zengini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

O zaman bu işlere girmeyeceksiniz ya da eğitim alacaksınız nokta atış yapacaksınız

Suheylaaaa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Sağolun :)

Afege_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Huseyin0640 ()

Hocam tşk ederz maşallah 30 like var

-1BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Öyle olursa sen çok al sat yaparsın zaten altın alım satimina vergi getirdiler benimkisi daha Garanti olsun geç olsun güç olmasın çok olsa maliyetine stop olursun , tabi burda eğitim dedik falan ama kimse yanaşmıyor herkes çok iyi biliyor zaten herşeyi o yüzden öğrenmek isteyen olmadığından ben kendimi boşa yipratmayacagim ogenmek isteyen adam parasını yolda bulmayan adam gelir eğitim alır ama yok illa zarar edecek etsin bakalım biz yolumuza devam ederiz

©altıncıhis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Altın gramı konusunda yön gösteriyoruz ama değer bilen yok , görüşürüz onunuzdeki sene

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Merhabalar,
Öncelikle emeğinize sağlık. Benim grafikle ilgili iki konuda tereddütüm oluştu paylaşmak isterim.
Birincisi mart ayının başında yani 320 öncesinde, Yeşil çizgi kırmızı çizgiyi alttan yukarı doğru kesmiş yani AL demiş; daha sonra çok bir zaman ve kar görmeden yeşil çizgi kırmızı çizgiyi yukarıdan aşağıya doğru kesmiş yani SAT demiş. Bu sefer de yine benzer senaryo olabilir mi?
İkincisi ise, bu indikatör panik işlem yapılmaması için uygun görünüyor ancak biraz geç mi sinyal veriyor acaba. Yani o 320 yerine 305 ten aldırıp 390 dan sattırsaydı aynı şekilde şimdi de 370 ten falan aldırsaydı güzel olmaz mıydı? :)

0BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

evet satsak kaçtan alacağız ki

Suheylaaaa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ok_er ()

çok daha fazlası gelecek diyor...

Nemaproblema06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Hocam çok teşekkür ederiz sağolun yanlış 389 tersteyim beni kurtarmaz vergiden önce aldım 428 gelsin satış 422bu kadar kur farkı felsefe karla çıksam.

0BeğenmedimŞikayet

Nemaproblema06 ()

387 Gelirmi Diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Hocam sizin son 32 grafiğe baktım toplam 102 beğeni gelmiş. İstatiksel olarak 100 beğeni zor görünüyor. Katkıda bulunuyorum)

0BeğenmedimŞikayet

Suheylaaaa_ ()

Satsak kactan alacağız ki hocam bi sürü vergi makas

3BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

2021-22 arası belkide 480-500 arası görebiliriz

Kral75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Yani 387 gelirmi diyorsunuz hocam

12BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Şu gram TL indikatör al vermiş ALT YORUM da veya profilimden bakabilirsiniz grafiğe.
Şu grafiğe bı 100 beğeni gelir mi bence gelmez.

0BeğenmedimŞikayet

Kral75 ()

2021 kadar tutsak ne olur

1BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

@mrtymn alt yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum