Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 05:44:04
EUR 34.7746 05:44:04
USD 32.4714 05:44:04
ALTIN ONS $2372.8750 05:44:04

Konu: gram tl günlük grafik

⭐⭐⭐altın_zengini ()
Gram Altın
#Gram TL günlük grafik#

Al sat tut tavsiyesi yoktur grafik ne derse onu uygulamak lazım.

Diğer yere de gelin orada da paylasicam başka şeyler.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Evet doğru 32 gr. altına ortalama 124 tl. vergi yapıyor.
1- sizin indikatör(gösterge)nedir?
2- vergi, düşüş ihtimali ve cüzi makasa karşı tavsiyeniz nedir?

altın_zengini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Aynen. Birde acil ihtiyaç olabilecek durumlar olduğu için kısa vade al sat yapıyorum. bundan sonra orta uzun. hayirlisi olsun. sizede bol kazançlar dilerim. Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Marakoda ()

Diğer yer?

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Kısa vadede zor artık kazançlar orta ve uzun vadeli olacak gibi artık

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Teknik analiz öğrenirseniz bunların sıkıntısı olmaz 12.500 TL'lik gümüş alırsanız misal sizden başta 200 TL civarı bmsv vergisi kesiyor , benim indikatör geç aldırır geç sattirir ama garantidir

Mehmet1923 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Ben kısa vadeciyim. 300 grama 1500 tl vergi. birde kuveyt gibi bir bankadan makas hesabı siz yapın...

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Öylede üstadım hem vergi hem makas ve bunlara ilave birde düşüş ihtimali var.. velhasıl 3 tane sorun var.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Öylede üstadım hem vergi hem makas ve bunlaa ave birde düşüş ihtimali.. velhasıl 3 tane sorun var.

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Vergiyi kafaya takmayın

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

Koy da koy üstüne oh oh

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

; ) estağfurullah Hakan bey

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Allah razı kardeşim. O senin gönlünün güzelliği. Ama bir daha ki sefere kendini başa beni sona yaz:)))

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Aytaç hocam saygılar sterlin için düşünceleriniz nedir

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Ben tşk ederim.. Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Çok teşekkür ederim sayın Ecem Sivas'a selamlar.

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Hakediyorsunuz sayın @Aytaç_fb41

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkür ederim sayın Argentum varolasın.

1BeğenmedimŞikayet

silver_pigeon ()

Çok kısa ve net olmuş güzel, anlayana sivri- sin- ek saz misali eyvallah.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

silver_pigeon ()

Görünürlermi hiç, yallah topukladılar, bak 400 ü geçsin hepsi gelir demi.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

demeden olmuyor işte bak 395 lerden bıle hala terste olanlar var aldırıpda ortalıdka gorunmeyenler var yarın bırgun olakı 396 oldu 1 tl kar olakı sattı veya satmadı ayrı bırsey pekı 1,5 aydır paranı rehın bıraktın içerde onu kullanamadın o ne olucak hesapla zararını desen kafası karısır bunların. aldıranlar nerde daga cıktı dag nerde yandı bitti kül oldu )

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Ben diğer kişilere bir şey demem @hakan7038 @mao @Akıncı @Aytaç_fb41 Bildiğim en iyi isimlerden birkaçı bu kişiler işin ehli diyeyim :) ama bu 4 yıldızlı durmadan eğitim madem eğitim ver bedavaya eğitim şartsa ver o zaman:)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

4 yıl dızlı bıle sallıyorsa ve bunların lafına uyupda işlem yapanlar hala varsaa gram acımam tersteymıs batmıs cıkmıs umrumda olmaz kimsede kusura bakmasın . demekki hakedıyolar ne dıyelım dimi.

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Kardeşim makası hadi sen 2 yap bizden olsun 1 lira da :)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

srs dedginiz stochastic RSi mı ama o direk fiyat için sinyal üretmez RSİ in öncü göstergesidir. 20 ema'nın 50 li kesişimini takip ederek çok rahat para kazanılabilir.. işleme girişlerde RSi ın aşırı alım yada satım bölgelerini bekleyin MACDi ilede onay alın ayak üstü kısa bi egitim oldu :)

karismakar06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ne gibi :)

Afege_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Yapmayın böyle şeyler:)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

379 dan aldıgın 1 gr 382,79gelıyor sana ustune bırde makas farkını koy 386,79 cıvarı. grm 383 se nasıl kardasın suanda. bıde kar yazmısmıs. matematik zehir maşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Tulin_tulin_ ()

Hocam ben eğitim almak istiyorumm . Bıkmadım. @altın_zengini

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Peki vargi dahil kaça geldi alışıniz. Bol kazançlar dilerim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum