Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 09:23:00
EUR 35.0219 09:23:00
USD 32.2224 09:23:00
ALTIN ONS $2414.3400 09:23:00

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Hafta sonunu boş geçirmeyelim, biraz çalışalım diye son düzeltmeden bu güne gümüş ons'un günlükte yaptığı hareketler, ileride olası yapabileceği hareketleri belki bir fikir verebilir, katkılarınız olabilir düşüncesi ile paylaşma gereği duydum, grafiği el ile çizmeye çalıştığım için çizgiler tam oturmamış olabilir. Şu an için son yükseliş(Nisan- Haziran) tendinin ortalarındayız, tabi buradan ikinci bayrakta gördüğümüz trendin alt çizgisine doğru destek almak, güç toplamak için kademe kademe çekilebilir veya 1. ve 3. bayrakta olduğu gibi alıcılar güçlü olur buradan yukarıya da çevir ebilirler de. Önümüzdeki hafta sonuna doğru yön konusunun (Aşağı- Yukarı) netleşebileceğini ben kendi adıma düşünüyorum, benim kendimi bağlayan yatırım tavsiyesi olmayan görüşüm (Olası ons'lar aleyhine olumsuz açıklama- veri vb. olmaz ise) önümüzdeki hafta yavaş ta olsa toparlanacağımız yönünde. Tüm arkadaşlara İyi hafta sonları

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Pek birşey yazmak istemiyorum @uzmn hocam grafik görüntüsü iyi değil umarım yanılırım.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_Mahmut ()

17.45 tutunmaya çalışıyor günlük kapat burakmadan olursa yatayı gösterir

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hayırlısı sn. @Ennsar hocam, gümüş ons kısa da düzeltmesini yapsın bakalım, Bereketli kazançlar. Iyi akşamlar. Saygılar.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

@uzmn hocam 18.23 olacak yazım hatası.

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

@uzmn @The_RePaN alt mesaj asılmadıkça düşmeye mahkum bir gümüş var 16.95 üstü 200 günlük ortalama üstünde oldukça düşüşler geçicidir @uzmn dediginiz gibi pozitif 8.22 üzeri haftalık kapanış yükselişi teyit eder.
Ayrıca engelli olan @selcukcelik okuduğunu biliyorum saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

16.95 altında günlük kapanış olmadıkça yön yukarı bu düşüşler spekülatif tabi biz vergi makas derken izlemekle yetiniyoruz.

DolarZengini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

17.78 üstü 4h kapanış nasıl ki 18.2x hedefler ise 17.78 altı 4h kapanış 17.1x hedefler ytd.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim, sn. @Aynur1 arkadaşım, karınca kararınca elimizden geldiğince bilgi ve deneyimimiz el verdiğince olası hareketleri teknik grafiğe göre inceleyip, zarar etmemek ve kazanabilmek için yön tespit etmeye çalışıyoruz, bunu da olur da arkadaşlarımıza faydası olabilir düşüncesi ile paylaşıyoruz. Tabi bu paylaşımları isteyen arkadaşımız dikkate alır, isteyen dikkate almaz saygı duyarım, bütünüyle işlem karar ve takdiri arkadaşlarımızın. Bereketli kazançlar.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Yarın cuma malum haftalık kapanış günü, gümüş ons'un kapanışını bir görelim, hafta sonu tekrar arkadaşlarımız ile önümüzdeki hafta için değerlendiririz diye düşünüyorum, sn. hocam, teşekkürler.

3BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Saygı değer hocam ve @uzmn hocam. Böle ustalar arasındaki öngörü Ve bilgi alış verişi de çok hoş bir durumdur. Çünkü her usta farklıdır düşünce farklı olabiliyor. Bizim gibi kuru laf etmeden :)) ne güZel bilgi verıyursunuz. Hep böle kalsin inşaala. Teşekkür ederim kendi adima.

2BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

@uzmn hocam küçük bir hatırlatma şayet 18.75 üzeri günlük kapanış yapamaz ise 200 günlük ortalama seviyesine kadar çekilebilir 16.9x bunu unutmayalim.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet benim de beklentim o yönde kısa da olası düzeltmeler normal, haftalık hedefte bir sorun yok şimdilik. Sağlıklı yükselişin devam edebilmesi icin güç toplaması iyi olur. Hayırlısı. Bereketli kazançlar. sn. hocam.

3BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

@uzmn hocam sizin atttiginiz grafik ve @selcukcelik hocamin 18.20 ifadesi alt mesajda bulunan 17.78 üzeri 3.97 gümüş tl fiyatı burayı aşmadığı sürece sağlıklı ve hızlı yükseliş göremeyiz.
Dusus düzeltme tabiri kullanıyor olsamda daha önce hemfikir kaldığımız 19.7x seviyesi halen geçerli saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Çok ince çizgi üzerindeyiz alt mesajda belirtildi gibi 17.78 üzeri 4 saatlik kapanis gümüş tl bazında 3.97 civarı fiyatı hedefler. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim. Sn. arkadaşım, bereketli kazançlar.

AltıncıBABA17 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AltıncıBABA17 ()

Çok teşekkür ederim sayın hocam

1BeğenmedimŞikayet

AltıncıBABA17 ()

Tamamdir hocam gördüm şimdi :)ben göremedim teşekkür ediyorum sayin hocam

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Duyarlılığınız için Teşekkür ederim sn. @selcukcelik hocam. bereketli kazançlar. Bilginize @AltıncıBABA17 arkadaşım.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

@AltıncıBABA17 Hocam sizi engellediğimi hatırlamıyorum. Mesajlarınızı görebiliyorum . Bu mesajı gördüyseniz yazın lütfen. saygılar

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet haklısınız hocam, Tam da sınırdayız rsi de zaten sabah dört saatlik grafiği paylaştığım da dört saatliğin toparladığını ıfade etmiştim, bu durumun devam etmesi durumda günlükte de toparlanma olması kaçınılmaz zaten, hayırlısı beklemedeyim. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Hayırlısı hocam bekleyip görelim bu arada günlükte rsi yukarı kırdı gördünüz sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hemfikiriz hocam, isterse gümüş ons buralar da oyalansın, isterse varsın alt desteklere yönelsin, düzeltmesini tamamlasın, güç ve yeni alıcı toplasın, bildiğiniz gibi bunlar olması gereken sağlıklı hareketler. Ondan sonra senin ok yay misalı yine yoluna devam etsin, güzel olan şimdilik usd'de desteğinden dolayı gram gümüşün toparlanması. Bereketli kazançlar. saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

17.78 4h kapanış sizin belirttiğiniz direnç e kadar götürebilir 17.78 altında kaldıkça oyalanır aşağı yukarı sabır en büyük nimettir sabredip görelim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

sn. @AltıncıBABA17 arkadaşım @selcukcelik hocamız genel de kolay kolay kimseyi engellemez, belki aranız da yanlış anlaşılmaya dayalı bir olay veya paylaşım olmuştur. Karar ve takdir sizin ve selçuk hocanın. Ben taraf olmayayım. Bereketli kazançlar.

AltıncıBABA17 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Haklısın @Ennsar hocam, varsın buralarda oyalansın, güç ve yeni alıcılar toplasın, zaten bu hafta sonuna kadar yön netleşir dememde ki kastım da o, bu haftayı bir görmemiz lazım, sabah günlük destek ve dirençleri paylaşmıştım, hafta sonuna kadar 18.2250 üzeri kalıcılık sağlayabilir isek, o zaman tekrar yükseliş hareketi kaldığı yerden devam eder diye düşünüyorum, yoksa paralel kanal içinde bir süre daha yavaşça alt desteklere doğru çekile de biliriz, hayırlısı sabredip göreceğiz, bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Farkettim @uzmn hocam kirilirsa sayet 3. Bayrak hedef olur 15.8x bu düzeltmenin ardından asıl gümüş rallisi başlar ki haftalık grafikte rsi şişmiş iken ralli yaptirmayacaklarını düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar sn. @Ennsar hocam, son yükselişten sonra tabi ki kısa düzeltme öngörümüz de hemfikirdik, zaten bildiğiniz gibi genel de de gümüşün karakteristik hareketleri de çoğunlukla bu şekilde oluyor, hafta sonu yayınladığım grafik orta vade de olası hareket yönümüz hakkında arkadaşlara bilgi aktarma isteğim idi. zaten dikkat ettiyseniz çizginin alt kısmı (2. bayrak ile işaretlediğim haftalık düzeltmeye denk geliyor, oranın kırılması sıkıntı oluşturabilir diye düşünüyorum. ) yoksa paralel kanal içinde aşağı yukarı yolumuza kademe kademe devam ederiz diye düşünüyorum, bereketli kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sayın hocam önemli bi noktaya değinmişsiniz teşekkür ederim , Anlık tabela rakamları ve gereksiz altı boş senaryolar ile çok fazla bilği kirliliği olmakta. Bir çok yorumu okumamaya çalışıyorum , arkadaşlarımada bunu tavsiye ederim. Piyasa takibi Geçmiş teknik hareketler bizlere yanlızca yol haritası çizer . Şuanki beklentimiz elbette yükseliş kanalı bozulmamış olan trendin peşinden gitmektir. olası bozulmaları siz ve diğer değerli hocalarımız elimizden geldiğince paylaşmaya bilği amaçlı aktarmaya çalışıyoruz. tüm emeği geçenlerden allah razı olsun. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

@uzmn hocam bayrak oluşma ihtimali yüksek fakat bugün oluşan yükseliş haftalık grafikte oldu ve rsi durumu biraz sıkıntıya girmek üzere kırılma görüntüsü baslangici var sizin grafikteki son bayrağın ardından haftalikta düzeltme ihtimali yüksek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum