Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0822 05:53:06
EUR 34.9627 05:53:06
USD 32.2855 05:53:06
ALTIN ONS $2357.8050 05:53:06

Konu: ons için benim bu yıl beklentim 2 ileri 1 geri

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

arkadaşlar şimdi bazı arkadaşlar bu düşüşleri keşke bilseydik almazdık diye içlerinden geçiriyorlardır ama olmuyor bunu bilebilecek bir insan ne yazık ki yaşamıyor.
bizim yapabileceğimiz parcalı alım ve destekleri takip.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

kardeşim formasyonlar bakan göze göre değişir.
her formasyonun çöp olduğu bölgeleri stoploss ları vardır.
bir önceki grafikte direnç 1723 dü sanki bilerek ordan aşağı ittiler.
şimdi 1710 gibi görülüyor bakalım kırabilecekmi.
önemli olan fiziki alanlar için vade dir yoksa bence yön belli ve çok fazla heyacana gerek yok. ytd

AyaZ005 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AyaZ005 ()

Abi d noktasından sonra yön yukarı oluyor bu formasyona göre peki olası gideceği noktaları fibonacciye göre mi belirliyoruz yoksa her formasyonun hedefi farklımı bu yarasamı kelebekmi gartlery mi bilmiorm merak ettiğim formasyona göre d den sonra hedef değişiyor mu yoksa her formasyonun hedefi var mı nasıl buluyoruz ://

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Senin USD grafikteki ne göre konuştum bistle bağlantılı olarak USD de kirilim haftalık oldu ve bistte kirilim noktalarına yaklaştı
Şu durumda bu hafta yön açısından net bir durum ortaya çıkar düşüncesindeyim

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Çok zamanıni kalmadı ilerde 5 bin filan var aşağı yukarı sonrasina sonra bakacağız aynen

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim destek altında iğneler olabilir önemli olan pazartesi bakalım yön tekrar yukarı dönecek mi.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim yılsonuna çok var ve bence gramda yön yukarı

Eko_Politik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eko_Politik ()

Yil sonu icin mi..?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Destek kırıldığında göre pazartesi dönmez ise durum sakat çok dikatlj Malaga fayda var

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Benim ons dan beklentim bu volalite ile yüksek ama yine de belirteyim beklentileri ons ve gram altın 6 ayda %30 getiri ile kendisi yükseltti

Bilgic için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

1711dende dönebilir grafiğe bakarsak 1723 gormeyebilir

Bilgic için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bilgic ()

üstadım 1723 hedefinden sonra ne olacaktır?

1BeğenmedimŞikayet

cnkgll ()

Emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Ascos ()

Bundan sonra ileri mi hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum