Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 14:49:38
EUR 34.9873 14:49:38
USD 32.3015 14:49:38
ALTIN ONS $2362.2500 14:49:38

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram, son günlük kapanışa göre 359,86-371,96 yatay bant aralığında olup, 370,70 kapanan gram , 372,26 sevyesinde GAP'lı açılış yapmıştır.
Destekler; 369,40 - 366 - 364,53
Dirençler; 375,02 - 378,745 - 379,85
Gram, 359,86-371,96 yatay bant aralığında kaldığı sürece aşağıda 359,86 ve az altını , yukarıda 371,96 ve az üstünü test etme ihtimali devam eder.
371,96 üstünde günlük kapanış yapmadıkça, 371,96 üstündeki yükselişler parçalı satış fırsatıdır, direnç sevyelerinde azdan çoğa kuralına göre parçalı satış düşünülebilir.
Kanal desteği bugün için 366 olup, altında günlük kapanış yapmadıkça 366 civarı ve altında parça alım düşünülebilir.
Yükseliş esnasında iyi bir direnç gösteren 364,53 altı günlük kapanışta alımda acele edilmemeli diye düşünüyorum. Son karar riski alacak olanlarındır.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Toprağım o kadar çok yorum yapıyorum ki, "mesela - misal - örneğin- gelirse - olursa- düşerse- geçerse- kırarsa- " kelimeleri hiç dikkate alınmıyor. Sadece rakamlara odaklanıyor. Sonra o rakam gelmediği zaman maalesef topa tutuluyor o yorumu yapanlar.

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Şaşırtıcı değişik boşverin hocam siz degerlisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Bahar54 ()

:)) bugun biraz daha sarkar gibi)

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

danışmanlık ücreti ödediği elemanıymışsınız gibi yazmış bi de :))

13BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Kötü niyetle bir şey yazmadım, yanılgıya düşmemesi için uyarı amaçlıydı ama arkadaş konuyu başka yerlere çekmiş, yolu açık olsun. Teşekkürler

ADURAYY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahar54 ()

Dogru soru sormussun fakat cevabi enteresan olmus sanirim net cevap vermemek icin)

1BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Tmm likelik suç onda değil suç hocam hocam deyip böyle arkadaşları kaf dağına çıkaranlarda yaptıkları ordan burdan grafik bulup kopyala yapıştır yapma burdaki sözde hocalar İnan sallıyor yaa tutarsa

0BeğenmedimŞikayet

Sadecekul ()

İnsan değerlendikce mütevazi olur.

1BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Bana öyle dese ben alınmam.. bazen resmiyet değil de günlük dilde siz- eklerini kaçırabiliyoruz gayri ihtiyari .. oda sürekli bildirilere cvp verince arada kaynayabiliyor.. ben yinede yanlış anladığınızı düşünüyorum kendisini iyi tanırım.. hayırlı kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

Sadecekul ()

Bayanlara alerjisi var herhalde

5BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Bana kalırsa siz yanlış anladınız. @tarbaz5101 çok beyfendi bir insandır.. kimseye kolay kolay yanlış yapmaz.. yanlış yorumladığınıza eminim..

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Okuduğunuzu iyi anlayın, 364,53 altında günlük kapanış yaparsa dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Fardalı ve değerli bilgileriniz için çok teşekürler Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Afatihhh ()

386 dan alınıp kaldım napmam lazım bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ainşthain ()

Aman deyim ustam böyle şeyler yazma sonra şelaleci diyorlar ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum