Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 03:37:42
EUR 35.0677 03:37:42
USD 32.2136 03:37:42
ALTIN ONS $2422.9650 03:37:42

Grafiği gönderen: Sekoferit

Dostlar grafikte güzel bir formasyon yakaladım ve sizlerle paylaşmak istedim 1965 ons bizim kırmızı çizgimiz buranın altı ayrı dünyalar üstü ayrı dünyalar ama önümüzdeki en büyük engel 2024 ons onu kırarsak formasyonda işlerse paladyumda bahar erken gelir :)

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yirttik ()

Eyvallah dostum hayirli geceler:)

Sekoferit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

hayırlısı olsun dost açarsan istişare ederiz :)

Yirttik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yirttik ()

Sabirsizlaniyorum persembe hele bi acalim zborsa bakalim bankaya gidip internetten actirmadi eksik bilgiler varmis herhalde

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Bu arada hisse piyasadda işleme açılsın öyle bir bakalım dost hissenin akibeti ne olacak yükselme durumu görürsek boşa düştü diye zarar edip satmazsın sende bir araştır istersen hisseye brüt konacakmı yoksa konmazsa hertürlü döner gıda hissesi sonuçta diye umud ediyorum syg

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Amin cümlemizin inşaALlah dost zborsa aç sonra hisslerde istişare ederiz metallerle uğraşılmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

rica ederim dost syg :)

acemi_ekonomist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yirttik ()

Allah razi olsun seviliyorsun dostum rastgelsin isin:)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_ekonomist ()

Sağolasın hocam aynn banada öyle geliyor çok yavaş artık yarın blki alım satımı çıkartırsam az bi karla çıkarım bakayım artık teşekkürler yorumunuz için :)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

inşaAllah dost yardımcı oluyorum elimden gelsiğince :)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Tekfen analizi yaptım hocam olumlu hisse fakat kaplumbaga gibbi cok yavas gidiyor diye portfoydeen çıkardım :) 14.76 ya kadar önü açık ama günlüklerde rsi doyuma ulaşıyor oralardan ufak bir düzeltme gelebilir ama orta uzun vadede 15.30-15.98-17.94 dirençleri mevcut şimdilik güzel hisse hocam bereketli kazançlar

acemi_ekonomist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_ekonomist ()

Tekfen var mı takibinde hocam bn elimde var da

0BeğenmedimŞikayet

Yirttik ()

Faydalancam etinden sutunden hocam bi satis verse paladyum:))

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Pardon dost rakamalr yanlış yazmısım 15.3 ten 17.4 oldu :) bizim market alın dedim 12.90 dan 15 çıktı arçelik alın dedim 1 lira koydu kafam öyle karısık olduki birsürü hisse var 30 yakın hisseyi takibe aldım olumlu olanları deftere not almaya başladım hisseleri karıstırmayım diye :)

0BeğenmedimŞikayet

AltınXYZ ()

Hocam ne olur bu tukaşın akibeti bende 10.40 tan girdim parça

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Evet dost borsayıda halletik sayılır teknik grafik olarak zaten bilgimizi kullanıp temel bilgileride öğrenyoruz kchol alın dedim gecen hafta 2.5 tl koydu üstüne neredyse 1 haftada 13.5 tan 17.4 oldu birkaç hisse verdim çok şükür kar verdiler hemde öyle 50-100 liarya değil 15-20 liraya sana bazen gnde 1000 tl bazen 2000 veren hisseler var ama iyi takip ve analiz şart :)

0BeğenmedimŞikayet

Yirttik ()

Dostum saka yaptim ne dediysen geldi dip deyip durdun 1750 den dondu ondan simdi yukselis deyince ilk defa guvendim sana yani heyecanlandim:) hadi yaa sen kovaliyorsun borsa galiba paladyumdan kurtarsam pacayi girecem nedir bir acemiye tavsiyen:)

0BeğenmedimŞikayet

Öz_asi13 ()

Eyvallah hocam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

iyi geceler dost syg.

Tokeerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Geliyorum buralardayım hocam zaten fazla yazmıyorum anca böyle riskli kötü bir durum görürsem yada güzel bir formasyon vs görürsem dostları uyarıyorum nacizane yoksa bir kazancım yok hayır dua ederseler bana yeter saygılar dilerim

Öz_asi13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Cümlemize sağolasın cümleten hayırlı geceler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Öz_asi13 ()

Eyvallah hocam ağzından bal akıyor hocam arada gelde böyle güzel haberlerle yüzümüz gülsün kaç gündür sitresten saçımız sakalım beyazladı

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

EyvaAllah dost bereketli kazançlar dilerim

Tokeerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

İlk defamı :) nerdeyse millet ben yönlendiriyorum sanıcak grafiği sürekli iyiyi kötüyü yazıyoruz gördüklerimizde dost tukaş hissesi alacaksanda dikkat e brüte girme ihtmali var sonra sıkıntı olabilir şuan riskli o hisse sahıbı 6 ay men yedi piyasadan insanları hissede çarptılar yüksekten verdiler diye :)

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Sağolasın dost işin gücün rast gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

1965 ile 2024 arası mayınlı bölge hocam 1965 aşağısı çukur 2024 üstü tepe ister diyeyim kapanış şuan ema20 desteği üstünde olumlu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yirttik ()

Seko dostum ilk defa hayirli birsey duydum agzindan paladyumla ilgili hadi insallah umutlandirdin bizi:)

0BeğenmedimŞikayet

Öz_asi13 ()

Bugünki kapanışı nasıl buşdunuz hocam 1975 iyi rakammı yoksa halen risklimi

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Onu bilsem inan bütün paramı basar paladyum alırdım dost ama 2024 kırılırsa 2108 ve 2280 onslar var hedefte önce bir 2024 kırılsın tehlikeli bölgeden çıkılsın buralrı mayın tarlası şuan paladyum için

0BeğenmedimŞikayet

Öz_asi13 ()

Hocam bu dediğiniz 2315 kaç haftaya gelir

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilrim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum