Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:06:20
EUR 34.7748 00:06:20
USD 32.4684 00:06:20
ALTIN ONS $2337.9850 00:06:20

Konu: <@kıncı> Gram

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

sadece düşüş bekliyenlere :) yükseliş bekliyen arkadaşlar saygım var fakat benim fikrimde bu yönde.. herkez aynı şeyi düşünse zaten piyasa olmaz..

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

düşüş açısını ayarlamak için vakit geçiriyor yakında kırılım gelebilir ama zamanı öngörmek bir falcılıga girer sabır ile beklemek gerek.

Kimyager61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimyager61 ()

370-380 arası git- gel mi olur 1-2 hafta? Yoksa aşağı yada yukarı doğru ibre döner mi artık?

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hafta kapanışını görelim önce bugun TDi olması gerek ordan gelicen veri seti önemli ama eru dolara göre daha güçlü döviz tarafında..

turkay86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkay86 ()

Devaminda ne düşünuyorsun usta yukari kirabilecekmi yoksa asagi yonlubtrend gidermi.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

alt yorumdaki analizde 1 hedefe ulaşıldı güncel grafik

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

2 hazirandaki euro dolar paylaşımımdaki gibi parite 1.1370 sonrada 1.16 ya gidiyor bence

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Hem de 335 offf hocam yaa inanmiyorummm

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Teraleri kurtarirmi ne durumdayiz 380 leri gorurmuyuz dolar hic saglam durmuyo @Akıncı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

:) beyazın üstünde belli olsun diye seçiyorum bunları

Altinvarlik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altinvarlik ()

Çok çirkin bir resim bu renk tonları filan hiç iyi deyil nerde bunun sarısı nasil altin grafiki bu sarı hiç yok

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet bekledigim gibi gidiyor fiyatlar 369 kırılırsa düşüş hedefleri açık net.. düşüş dik ve sert oldu son hali böyle ;

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Bu grafik beklentiniz yönünde ilerlemiş...

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

euro orta vadede güçlenecek ama tl ye karşı fazla kazandırırmı kararsısım... işin sonunda dolarınızı artırmış olacgıza inanıyorum.. ßol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Teşekkür ederim.
Mevcutta var biraz 1.08 lerden geçmiştim vergi öncesi. Parite imkansız hale geldi.
Bi müddet daha bekleyelim o zaman ...

0BeğenmedimŞikayet

efeegeerdem3545 ()

Katılıyorum size ve like vererek sizi takibe alıyorum saygılar

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

MerhabaLar..
şuan pariteye baktıgımızda bende döviz tutacak olsaydım euro tercih ederdim ama bu fiyatlarda bir süre alıcı olmazdım döviz konusunda bir süre negatifim güzel bir kazanç saglıyacagını pek düşünmüyorum TL ye karşı.. günlük grafiklerde parite güzel görünüyor şuanda.. yeni bir euro rallisi başında olabiliirz belkide..

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Günaydın...
Hocam Euro/ Usd grafigine baktınız mı hiç? Euro da olmak daha mı mantıklı ? Yukselisin devami var gibi sanki? Emin olamadim. Fırsatınız olursa bi inceleyebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ful girmek yerine kademeli yada işlemler yapmanızı öneririm tek seferde çok kazanmak yerine az az her zaman kazanmayı tercih edin..

fatihcann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

376-377 aralıgından dönerse dediginiz gibi tobo yapabilme ihtimalide var onunda hedefi zirve fiyatı olan 396 dır. .. ßu işin tuzaklarıda böyle yapılıyor işde büyük bir obo mu çalışacak yoksa küçük bir tobo yapıp tersemi gidicek izliyelim..

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Aynı beklentideyim. Ancak o kulp kısmı asagida 377 den yukari doner ve 382 yi kirarsa (Tobo )yapma ihtimali?

0BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

elimizdekini satıp öyle beklesek olacak yani. daha alt rakamlardan almak bizimde amacımız.

0BeğenmedimŞikayet

CANER26 ()

Tuncer Şengöz // Elliot dalga prensibi kitabını boşuna mı yazmış.
Koca kitapta iki çizgi çekmek için 272 sayfa yazı yazmış. Kitap hergün masamda duruyor. Takıldıkça açıp açıp bakıyorum. Tavsiye ederim. Okuyunca dünya görüşünüz değişir.

firewater için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teknik analiz sadece 2 çizgi ile yapılmıyor 5 6 farklı analiz teknigi ile ortak bir sonuç çıkması sonuncunda burdaki herkezin rahatlıkla anlıyacagı düzeye indiriyorum grafigin altına indikatörler osilatörler yada grafigin içini bir sürü şeyle doldursam kaç kişi anlayabilir.. o kadar basıt degil işde. basit olsa herkez yapmazmıydı bunu ..

firewater için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Evet hocam zaten öyle yapıcam

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

para teknigi bozar derler :) hiç birşeye % 100 garanti vermez teknik analiz, oluştugu yere ve grafigin zaman dilimine göre yüksek ihtimalle çalışırlar genelde şuanda bu iki formasyon yaklaşık 1,5 yılda %100 yapmış bir fiyatda 2 tane tepe formasyonu varsa önemsenmeli , bunu desdekleyen oluşumlarda varsa daha da güven verilir.

fatihcann için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

:) cok panık yapıyosunuz. bence sız fızıkı alın. ılk fırsatta tersten cıktıgınızda.
ben beklıyorum su an ıcın. tercıh sızın tabı

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

@66vip hocam yine salıncak gibi sizin görüşünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

her formasyon %100 çalışıyor mu peki?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım. su an farklı dusunuyor olsakta gorusune saygım var. Tekrar kusurumuz varsa affola

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

o rakamları örnek olsun diye demişdim . ben ramazan ayından 3 4 gün önceden beri yaklaşık 388 lira falandı galiba o günden beri ısrarla düşecegini idda ettim şuanda daha düşüşüşn bitmedigini düşünüyorum.. alım satım stratejimiz aynı ama benim alımlarım arasında ki oran daha açıkdır. fakat aşırı yükselmiş ve bu aşırışıgın sonucunda saglam bir düzeltme yapmasıda en dogal piyasa ihtimalidir . sermayenin %50 sini Sadece %3 lük bir düşüş için hacamak risklidir bence çünki karı devlet ve bankalar yutmaya başladı artık.. allah bereketli kazançlar nasip etsin.. düzgün kişiler ilefikir alış verişi severim her her zaman dogruyu göremez...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum