Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0819 18:22:37
EUR 34.9331 18:22:37
USD 32.2650 18:22:37
ALTIN ONS $2350.0100 18:22:37

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Arkadaşlarımızdan gümüş yatırımı ile birlikte altın yatırımı olanlar da var düşüncesi ile paylaşıyorum; Ons altını n günlük grafiği an itibari ile oda gayet güzel, haftalık ve aylık grafiğimiz de güzel, göreceğimizi düşündüğüm ilk direnç rakamı:1748,53-1759,53-1764,09 Desteklerimiz ise: 1739,19-1728,19-1718,85

Bereketli kazançlar.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim. Sizden de Allah razı olsun arkadaşım, Rabbim gönlünüze göre versin. Sizin ve tüm arkadaşlarımızın kazançları da daim ve bereketli olsun. Teşekkürler.

freeeeeee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

freeeeeee ()

allah razı olsun abi allaha sukur çok ıyı bı kar ıle satışını yaptım bereketli kazançların olsun abim

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hayırlısı olsun sizin için sn. arkadaşım, dilerim kazanç ile satmışsınızdır. kendinize göre yatırım stratejinizin- hedefinizin olması gayet güzel, bazen TL de veya diğer para birimlerinde beklemekte daha altlardan olası düzeltmeler de alım yapmak için fırsat verebiliyor da, nihayetinde bu piyasa da fırsatlar hiç bir zaman bitmez, bir sürü yatırım yapılacak farklı yatırım araçları da var. Bereketli kazançlar.

freeeeeee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

freeeeeee ()

abı bende hepsini çıktım 3.85 emir girdim bakalım hayırlısı olur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. arkadaşım, sizlerin ve tüm arkadaşlarımızın da ellerine emeklerine sağlık. teşekkürler, bereketli kazançlar.

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

ÜStad çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık. Çalışmalarınızı takip ediyoruz bizleri çok aydınlatıyor.

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar. @YILDIZ1923 arkadaşım; Ben gram gümüş te 3.84 e (şu an için Haftalık Pivot noktası)stop koymayı kendi adıma uygun gördüm, üst dirençlere doğru hareket ettikçe de güncelleyerek bekliyorum, dediğim gibi stop noktası tespit etmek- koymak kişiden kişiye değişebilir de. Karar ve takdir sizlerin. Bereketli kazançlar.

YILDIZ1923 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YILDIZ1923 ()

@uzmn hocam, bol ve bereketli kazançlar dilerim. Onslarda iki kademe aşağı stop koyduğunuz değer ne olabilir ve tl değeri ne olabilir?
Teşekkür ederim. Saygılar.

5BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @vasili32 arkadaşım merhabalar, ons altın ve gümüş için bir süre daha yükselişin devam etmesini kendi adıma bekliyorum, dikkat ettiyseniz sürekli üst direnç noktalarını vererek ve dirençler kırıldıkça da, üst dirençleri güncelleyerek teknik öngörüde bulunuyorum. daha önce de ifade ettiğim gibi dünyanın içinden geçtiği sıkıntılı süreçte (Corona- ABD/ÇİN gerginliği- ABD ve dünyada ki olaylar- Jeopolitik riskler- Parasal genişleme adımları- Faiz indirimleri vb. ) devam edecek gibi, tabi bildiğiniz gibi bu durumlar onsları (Altın- Gümüş) beslemekte. Dünya ekonomilerinde olası ani bir kırılım gerçekleşmez ise (Şubat- mart ayı örneği gibi) şu an için onslar pozitif, tabi ki kısmi düzeltmeler olması güç toplamak ve yani alıcıların gelmesi için gayet doğal ve normal, şu an onslar için teknik grafikler (Haftalık- aylık) yükselişe işaret ediyor. Bu süreçte rakam vermek çok zor ancak ben zarar etmemek ve olası aşağı kırılımda da altlardan almak için onslar da iki kademe aşağıya stop koyarak (Stop noktası kişiye göre değişebilir. ) orta- uzun vade haftalık ve aylık grafikleri takip ederek beklemedeyim. Bereketli kazançlar. Teşekkürler.

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

üstad ellerinize sağlık. bir sorum olacaktı izninizle size, Ola ki bir ani düzeltme gerçekleşirse ne kadarlık tahmini bir düşüş geri çekilme olur sizce, bir çalışma veya öngörünüz varmıdır. Teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum