Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 05:07:36
EUR 34.7593 05:07:36
USD 32.4389 05:07:36
ALTIN ONS $2333.8700 05:07:36

Grafiği gönderen: samet

samet ()
Bitcoin

4 saatliklerde ara ara düzeltmenin haricinde bollingerin Altın a inmiyo bant tepesinde satıp ortasında alarak kar ala ala gidebiliriz aldığımız karlarla boşa btc çıkarmış oluyoruz

Yorumlar (115)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Evet 29 da şu an ma 100

Selyıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

Samet bey phb ma100ü geçti mi, durumu nedir, acaba. tşk.

samet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Sağlık olsun toparlicaz

yca1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Saat 2300 te bakcam karar vercem sametcim...

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Bende halk ekmeği aldım tam buğday :):) şimdi devam ediyor şu 41 i kırsa halk ekmekçi
Açıcam

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Ondan kocaman bi karadeniz ekmeği aldım bugün ama byc sert yapınca geri kalanı geriletti beni malesef 34 alıp 38 e emir girmiştim satmış sabah

yca1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Samet kardesim phb toparladı gibi ne diyosun:):)

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Günlükte ma100 ü geçmeyen altlar toplanabilir gibi %50 geçti kalan %50 de geçer heralde

nikotin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahirs ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

bekm ()

teşekkürler üstad

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Yok sıkmıyorum farklı bi mesele

cheffikretfidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Şimdilik sorun yok gibi çok yükselenlerden uzak durmak lazım ama hala topluyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Terste kalmadıysan sıkma canını

1BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Sorma misafir geldi benimde elim baglı kaldı, dun gece yazdım 4 saatlik henuz netlestirmedi alt dususleri bekliyorum cıkacagız yoksa...

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Btc yon yukarı simdilik 9475 usd takip sonra hızlanabilir hareketler ytd.

bekm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Bütün düzenimi alt üst etti btc sistemim çöktü 3 gündür ne güzel üstüne koya koya gidiyodum :)

0BeğenmedimŞikayet

bekm ()

@nikotin Üstad direnç kaç acaba yazabilirmisin?

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan35 ()

teşekkürler sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Selam 29-30 sats dusus gelebilir sart mı değil tabii bunu göze alan beklesin lütfen aksi halde yarım satıp pozisyonda alım bekleyin yukselir se kalan parayı üstten satalım acıgı bu sekilde minimize edelim ytd.

furkancanan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan35 ()

Kaptanım fuel için beklemeye devam edelim mi yoksa 33-34 ten satalımmı Düşünceniz nedir rica etsek çok alıp bekleyen var

1BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Dun yazmıstım btc için yukarı beklentimi, altcoinlerde haftalık desteklere dusus gelecek sonra yukselişler devam edebilir ytd.

mahirs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahirs ()

Slm kardeşim sngls takıldım ne yapar yorumu alabilirmiyim zararına çıksam mı 130 dan 145 alış

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Eyvallah abi ister miktar arttır ister aynı miktarı al btc boşa çıkar :)

1BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Like lar selale olsun...

1BeğenmedimŞikayet

samet ()

@nikotin etiketlemeyi unuttum :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum