Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 02:14:38
EUR 34.8730 02:14:38
USD 32.5576 02:14:38
ALTIN ONS $2323.2350 02:14:38

Grafiği gönderen: Onursallls

Kuveyt kurlar normal, sadece tfx mi açmış.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

10BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bu fotoğrafın altına yazmak iyi olur, açıklamayı daha fazla okuyan olur. 2018 Eylül ayında bankanın butik şubesine gittim, bir vezne ve iki müşteri temsilcisi olan küçüçük bir bankacık. 70bin TL ile altın hesabı açtırdım. Bir süre normal kurdan sat al yaptım. Burada öğrendim özel kur fiyatını. Bankama gittim ve müşteri temsilcime "hemşerim olduğunu öğrendim" toprağım özel kur varmış neden bana tanımlamadın dedim, o da hemen merkeze dilekçe yazdı üç gün içinde tanımlandı. Altın alıp satıyordum 0,45 ile 0,90 kuruş fark oluyordu gece makaslarında. Sonrasında meblağ arttı tabi. Bir gün baktım özel kur yok, hemen bankaya gittim meğer 6 ay veya 1 yıl sonra tekrar başvuru gerekiyormuş, otomatik düşüyormuş özel kur normal kura. Ocak ayından bu zamana kadar kur farkları aşırı derecede arttı, müşteri temsilcim ne kadar yazsa da bir iki hafta düşük oluyor sonra yine kendi bildiklerini uyguluyorlar. Şu anda hesabım 270k civarı. Süreç düzelsin tekrar görüşeceğim . yorum çıktıysa bir like atar mısın.

toskim39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

toskim39 ()

Bu özel kur a sahip olmak için şartlar neler.

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Evet hemde anarmol şekilde sabah beri Makasları

0BeğenmedimŞikayet

orhan0660 ()

Bu konu için Dalga geçildi demedim genelleme yaptım

juli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

juli ()

dalga geçmek amacıyla söylendiğine gerçekten inanıyor musunuz? ben hayatım boyunca ramazan bayramına şeker bayramı demedim mesela.. ama toplumun büyük çoğunluğu öyle adlandırıyor, herkes dalga mı geçiyor yani? neyde uzamasın, kalpler kırılmasın.. hayırlı ramazanlar..

orhan0660 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emlkçı ()

Rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

orhan0660 ()

Sağolasın bilmukabil

Emlkçı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emlkçı ()

Tamam hocam şimdiden mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım

2BeğenmedimŞikayet

orhan0660 ()

Boşver hocam bunları dini değerler ayaklar altına alınsa sesleri çıkmaz ama başka konulara laf et dünyayı yıkarlar

Qtahya1979 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Qtahya1979 ()

Sana Onur yerine Şeker denilsin istermisin?
Ne demek takılmayın?
Herşeyin aslı orjinali iyidir.

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Abi Kuveyt te acik makas ama tfx e nazaran daha iyi

Ordinyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HONDAM01 ()

Tam rezillik

Turk35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

=ceo= ()

özel kurdamı 5 kuruş

Turk35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Bunlar ozel kur mu kuveytte bide vakif katilimda olan varmi ordaki kurlar nedir acaba guncel

0BeğenmedimŞikayet

Turk35 ()

Rezillik türkiye finans makas 5 kri

=ceo= için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

=ceo= ()

iyi tarafından bakmak istedim, ama sen haklı olabilirsin :[]

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli ()

Ben yine yakaladım detayı yalnız.. inceden inceden

0BeğenmedimŞikayet

Haşu ()

Sağolun teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

=ceo= ()

belki arkadaşın çocukluk gunleri aklına gelmiştir

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Feth ()

Ramazan bayramı diyelim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Kuveyt özel kur, senin bankan uygulaması değil. Birebir banka müşteri temsilcim ile görüşmem sonucu tanımlanan, ama sonrasında hiç bir özelliği kalmayan özel kur. Altın alımını günde 10 kere yapardım 0,45 ile gece 0,90 arası rakamlar ile. Nerede o eski kurlar , şimdi hiç biri yok:)

Haşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berfu8484 ()

Neden hcm bu haftada ne var?

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Duruyor. Bu haftayı da bitireyim. Gelecek hafta ne olur umurumda olmaz.

Berfu8484 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Haşu ()

Hocam bu kurlar kuveytmi senin bankanmı ve kaç TL'ye bu kurlar acaba

0BeğenmedimŞikayet

Berfu8484 ()

Evet tfx de uçurum hcm gümüşleri ne yaptınız hcm parlatmaya devammı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum