Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 14:36:36
EUR 35.0388 14:36:36
USD 32.2908 14:36:36
ALTIN ONS $2388.9550 14:36:36

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Pembe olan cizgiler yil icerisindeki eski yeni ay dongu tarihleri

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Özür dilerim ama bilmedigim icin soruyorum yükseliş anlaminami geliyor.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah yardimcin olsun seni cok ama cok iyi anliyorum ustadim belirli saatler uyanik olmazsan uyuyup kaldigina cok pisman ediyor ne yazikki bunu vadeyi yukselterek giderebilirsin ancak gunluk haftalik grafiklere gore alim satim yaparsan daha az bakarsin stresin kisa vadeci kadar olmaz uykusuzda kalmassin ustadim bence dene kendini cok yipratmani istemem

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah gonlune gore versin ustadim haklisin parayi bir yere baglamadan kurtulamazsin bu isten ama guzel tarafida var ev aldin diyelim bu ise devam etmek yine isteyeceksin para biriktirmek zorunda birakir bu is seni :)

Akms25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

1, ama cok yoruldum, evden calistigim icin cok vakit ayirabiliyorum is icin yol kaybim yok ancak suan cok daha az uyuyorum, uyuyorsam bile borsalar acildiginda mutlaka uyaniyorum falan. Tl deyken sert dusus olursa al- yat yapmayi dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

3.80 den full giriş hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Aynen öyle hocam ben bugün düşücek diye 3.7542 full çıkış yaptım daha sonrada yükselicek diye full çıkış yaptım bu ne lahana bu ne perhiz. Kendimizi bile kontrol edemiyoruz daha. Velhasıl full gumusteyim bakalım daha dokunmam kolay kolay zira beceremiyorum bu işi. Hayırlısıyla ev filan alsak da bu işten kopsak

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) bir nevi kumar gibi oluyor ama aliskanligi cok kotu hafta sonu eminim benim gibi piyasalar kapaliyken cani cok sıkilan bir suru kisi vardir aramizda

gulsenumut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hele hele gumusse ustadim ne sagi belli oluyo ne solu yuksek kar veren hersey hep boyle diger unsurlara gore gumus daha agresif birde sterlin oyledir sag gosterir sol vurur

0BeğenmedimŞikayet

gulsenumut ()

bir iki kazanıp kaybedince o stres geciyor, kronik degil :)) kendimden biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Hepimizin hocam gönlüne göre versin rabbim. Ama bu iş çok stresli bir ismis onu anladım.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Rasyo kanal hareketlerini gosteren bir grafik attim ustadim sanirim kanal hareketine devam edecek

Ramakkala için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

Rasyo 100 e değince yukselmiş üstad.

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Gelemezsın abim uçaklar durmuş suan Mekke'ye :))gelırsen beklerim Ins ya ben kardan vaz geçtim kurtulma derdındeyım:)) nasıl olacak dusermı daha bu:(

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Herseyin hayirlisi Allah gonlunuze gore versin ins. Bol kazanclar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Hadi hayırlısı bakalım hocam.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ama anladim ben senin yanina gelip senin kulagini cekmeden bu is olmayacak :))

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) kurallari benimseyi ogrencez ustadim baska care yok aslinda seni cok iyi anliyorum bir kisim para bos bos yatarken insana bayiyo o neden kazandirmasin diye ama gercekler o bizik sogortamiz o yatmazsa her islemimiz buyuk risk altinda oldugunu goruyoruz yasiyoruz ama altin yatirimi yapmissin altin al yat yatirik aracidir en kotu uzun vade bekler 400 ustu satarsij diye dusunuyorum sabret bakalim madem fulledin :)

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Doğan abi nasılsın ben yine fulll daldım altına 382 kusurden:)) ne olacak benım bu halım:))

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim bu msjimda ay dongulerindrn bahsetmistim 22 sinde dikkatli olmak lazim trend yonu kisa vade degisebilir yada trendin hizi degisebilir olayij ozeti bu sekilde sormak istediginiz herseyi sorabilirsiniz bilgim dahilinde yardimci olmak isterim

Adem5252 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafacan1 ()

Bende yeniydim ama @etacarter isimli dost var tavsiyelerini tavsiye ederim . tabii istersen

Adem5252 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adem5252 ()

Mrb gumuşte yeniyim grafık acıklıyorsunuzda acemiler benim gibi ne demek istediğinizi anlayamıyoruz net konuşsanız

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Pembe cizgileri takip edecegiz ustadim ilkinde yatay trendmis yataya devam ettirmis ikincisi yukselismis dususe cevirmis 3. su yukseleni durdurmus kucuk dusus yasatmis yukselise devam etmesini saglamks 4. su yatay trend mis yataya devam etmesini saglamis 5. Siradaki bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Hocam genelde yükseliş var galiba ben öyle gördüm sanki... Sizce nasıl

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum