Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:35:25
EUR 35.0312 13:35:25
USD 32.2798 13:35:25
ALTIN ONS $2384.7650 13:35:25

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Pembe olan cizgiler yil icerisindeki eski yeni ay dongu tarihleri

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

No_panik ()

@DOGANbey42 gümüş gr da yükseliş olacak mı.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim bol. kazanclar dilerim

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yeni bilgiler gelecegi daha aydin yapar ogrenilmeye deger gann ve donguleri arastirma yapamnizi tavsiye ederim

Gulbenc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafacan1 ()

Geldim dost. yeni dostlar gaza gelmesin elimizden geleni yapmak lazım yazık olur sonra

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Bu ilginç bir bilgi oldu benim için, yeni ay ve dolunay dönemlerine de dikkat edilmeli demek ki. Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ben simdi msjlarinizi okuyunca anladim 22 Mayis konusunu sornustum nasil etkiler anlaminda sorumun cvbini aldim baska arkasa yanitlamissiniz. tsk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost platin sayfasindayiz artik gümüş sayfasi rafa koyduk gel 184x platini parlatalim

Mustafacan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

abi uykuya kaldm emirde vermedk araya gitdik

Skaplan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Skaplan ()

Hb iyi yerden almisin bosver aslinda 3 88 iyi fiyatti satmadinmi

01aslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

şükür kardeş biz şükredioruz zaten olay farklı ben duayı ev alabilmek için dua isdiorm

Okan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

Ohoo daha ne istiyon bu gun bile 3.79 lari gordu 3.80 1 kuruş o kadar da arama bence iyi kar vardir :)

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

tersle alakalı bişey demedin inşallah ev alabilmek için dua bekliorm

Aleladea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Terste değilsen ne için dua bekliyorsun daha çok kazanmak için mi :)

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

kardeş tersde dilm 3.55 den aldmda aç gözlülüğümüzden bozmadk

Okan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ne demek ustadim tabiki ederim gorusmek uzere hayirli geceler

0BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

Usta elinde tl varsa alttan alim kovala ortalama dusurmek icin çıkarsın cokta ters degil sanki 3.86 da alanlar var

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu sekilde dusundugun icin ben cok ama cok tsk ederim Allah razi olsun hayirli bol kazanclar dilerim ins.

Aleladea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Doğan abi nezaketin ve tevazun takdire şayan. Örnek alınacak tavrın var. Kendi adıma çok teşekkür ederim foruma kalite kattığın için. Değerli bilgilerini paylaştığın için ayrıca teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

dua et doğan abi kadir gecesi inşallah dier dostlardanda dua bekliorym adım mehmet..

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun ustadim anlayisin icin ayrica tsk ederim kisa vadeyi bosver vadeni uzun tut stresten uzak dur daha ev alacaz sana saglikli oturmak nasip olsun ins.

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

3.55 den aldm abi hoşgeldn bu arada

Skaplan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Skaplan ()

Kacdan aldin kardesim

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

yok abi estafurullah senn görüşünde düşüncende benm için önemlidir baş tacısın abi

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yanlis anlama bunlari senin icin yazdim ustadim bennbildim ben ettim edasiyla algilama sadece bu strese degermi bunu gormen icindi yoksa herkes benden cok biliyodur bundan eminim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

En guzeli gumusle ugrasmamak ustadim kari guzel ama senden alip goturduklerinile senin kazandiklarini hesaplamak lazim deger mi diye dusunmeli

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim en guzeli vadeye yayman bak sana su sekilde anlatayim bir ay onceydi sanirim zamanini hatirlayamiyotum ama size benim hedefim 3.80 demistim 3.40 larda geziniyordu yanlis anlasilmasin sadece o arada yasadiklarini gor diye ara ozet gececegim ben hedef belirledim ara ara actim kapattim dustu cikti ha dustu ha cikti bu zamanlarda sen stresin alasini yasadin ama ben film izledim baska seyler yaptim hwdefim gelincede daha yukari gidermi diye dusunmedim sattim bu arada sen bir suru aldin sattin ama bir suru avantaji kacirdin bir suru cikarmi dusermi stresi yasadin aldigin kara degmis olmali gercekten degdimi ben kendi hesabima gore genel ortalama 40 kurus kar elde ettim hemde stressiz

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Hocam haftayi gectim ani anina tutmuyor ki. malum oandemi nedeniyle de bir soz bir veri dengeleri degistiriyor. 15.50 icin ne kadar ugrasti, 14
72 ye dondu, 14.90 larda takildi 15 lerde gezdi tekrar dustu falan sonra 2-3 gunde 17.50 ye geldik. Hangi haftalik grafik boyle ani bir yukselis sunuyor, ayni sekilde bunun dususu de olabilir, para baska yere kayar da. Bu seviyelerde malesef cok zaman ayirmak lazim ya da ugrasmiyacaksin

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Est. Ustadim istediginizi sorabilirsiniz bilgim dahilinde yardimci olmaya calisirim ama sorunuzu tam anlayamadim

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ah ustad keske hep islemlerini parcali girmis olsan kendine hedef belirle gelmeden satma ustadim olurda asagilari gezinmek istersede stres yapmamak icin kapat ekrani bakma sevdigin gunluk ugraslar bul kendine yoksa yipranirsin gumus bu 2.40 dan 3.80 leri gordu 2009-2010 yillarindaki krizi tekrar yasatacaklarsa belki ons 45 50 leri gorecek ama bunu sadeve nasibi olanlar yakalacak nasip

Akms25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

doğan abim aynısı başımaiki gün önce geldi uyumadm uyumadm öğlene doğru uyudum öğlen 3 85 gelmiş bozamadm şimdi 3.80 bekliorm:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum