Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 02:52:17
EUR 34.9239 02:52:17
USD 32.5751 02:52:17
ALTIN ONS $2316.3100 02:52:17

Konu: Suanlık olabilecek altın degerleri .341 ...421

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Angel_06 ()

Çok teşekkür ederim yorumunuz için hocam..

Kaptan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

bende hani bırakayım artık kalsın bankada ne olursa olsun modundayım. sizleri çok sevdim aile olarak ama ailemle de bu süre zarfında boşluklar oluşturdum. düşünün ki 12 sene hiç ne olduğunu bilmeden altın yatırırımım vardı hiç merak etmedim düştü mü çıktı mı kalsın evladiyelik diye ki 2 ay önceye kadar işte :)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Melek kardeşim gramın bir ayağı dolar. Doların da ne yapacağını kestirmek zor. Surekli dış güçlerle iç güçlerin müdahalesine maruz kaldığı icin kestirmek zor oluyor.
Son 3 yıldır o yuzden dolar analizi yapmiyordumiki hafta once hafta 7 üzeringittikten sonra 6.55-60 civarına bir duzeltme bekledigimi yazmismitim. Gelir gelmez bilemem ama o durumda gram 365 lerde güzel bi alım firsati verir.
Ons a bakacak olursak benim hedefim gerceklesmedi henuz. 1790 drenc var demistim ve orasi ilk hedef idi.
Ancak 1765 ten bir duzeltme yapti. Yoluna devam edecek kaldığı yerden. Ve bana göre 1790 cok saglam bir drenc.
Gecen ay 1740 nasil saglam bir drenc idiyse bu ayın da en önemli drenci 1790.
Kırar elbette ama baya bi gitgeller yaparak kirsr.
Belkide bu seferde 1790 ile 1750 arasında TESTERE piyasası yasanabilir.
Izleyip görelim..

Angel_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

merhabalar hocam yeni geldim malum Kadir gecesi. Kadir gecemiz mübarek olsun. Aynı zamanda bilmukabele bence hepimizin Gençlik ve spor bayramı kutlu olsun. Hala hissttiğimiz yaştayız diye düşünüyorum ; ) bu arada bende sizi görmüşken sorayım sanki testere biçti ortalığı dünden bu güne :) şimdiki görüşlerinizi de merak etmiyor değilim hani. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

asagı duserse emırler calısır. yukarı gıderse cumaya kadar dırenc ustlerınden takvıye yapabılırım daha oncede soylemıstım.

aceleye gerek yok. nakıtın tamamını baglamaya gerek yok. her ıhtımale karsı elde bıraz bulunmalı

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Tmm dostum ben alıp unutacam zaten sıfır sıkıntı dursun bı sene :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sabreder uzun vadede bı sey dıyemem ama dedıgım gıbı gumus benı korkutuyor. gır cık yapabılırım ama gerısı ıcın oturmasını beklıycem

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Angel_06 ()

Hocam iyi geceler gram yorumu rica etsem sizden?

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Sağol polatim

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Valla kuveytte ne kadar metal varsa aldım :))

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Seni görmedim hocam. Sen de burdaymissin.

Genclik spor bayramınız kutlu olsun. Dikkat et bayramımız demiyorum bayramınız diyorum.
Çünkü biz ihtiyar sayılırız artik..

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Metallere kafa atan adam yaz benim fotorafim cikiyo Google da :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ben yuzde yuz yapmam alımı. bır mıktar bulunmalı nakıt. her an her sey mumkun bu pıyasada

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

kaç gün daha sürer yarını değerlendirdikten sonra bir sonraki günde veya cumaya kadar bir miktar daha ayırıp bekleyeyim mi?

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Anladım bu durumda 3.69 yapistiririm gelirse

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

tamam hocam çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Almadım daldım kafalama

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

oyle olacagını dusunuyorum. bır mıktar daha ve o yuzden alımı mı tamamlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hocam iyi geceler. yarın da dolarda ve tabiki takibinde gramda çekilmeler devam edecek midir? ben full alıp artık hayırlısı ile gr zararım nedir ne değildir girip unutmayı düşünüyorum ama fikir verir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

her an cıkabılır 3.67 saglam destek orayada gelebılır. dedım ya gumus su an benım ısım deıl. oturmadan kucuk vur kaclar yapabılırım ama alım yapıp beklemem

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

3.82 ile başladık aceba nerelere düşerse takviye yapsam ?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

gormedım kardesım dusmemıs demekkı. bence bekle gumus ısı hareketlı bı anda ters yapar bı anda fırlar. gumus oturmadan hareket rısklı

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Gümüş diyom 3.82 kafalama daldım diyom daha ne diyim yazdım dusmedimi ? :))

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ne ara yazdın dostum sana feda olsun ne dıyosan soyle

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Ustam bize yüz vermiyon ?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yinede inecek cıkacak noktalar belli. asagısı yukarısı

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadasların cogunun hesaplamaya degıl dırek al sat yorumuna ıhtıyacları var o da bızde yok:))

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@66vip bu hesaplama arkadaşlara biraz yol gosterirmi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum