Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0666 05:13:22
EUR 34.6825 05:13:22
USD 32.4761 05:13:22
ALTIN ONS $2324.9450 05:13:22

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar buda dolar tl de son durum

Yorumlar (80)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Hocam keske biraz daha bekleseydin sterlin dolarin asagiya gitmesi yuksek gorunuyor , hic olmasa biraz daha fazla sterlin almis olurdur . Neyse saglik olsun . Hayirli olsun

Muratcagir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Hocam sayfanızı ziyaret ettim ama bir türlü enson stellin grafikli çalışmanız vardı ona bakacaktım bulamadım, eğer size zahmet olmaz ise paylaşma durumunuz varmı, hayırlı sahurlar

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Hocam gbp deki durumu nasıl yorumlarsın son saatlik mum 22,42 de kapattı

0BeğenmedimŞikayet

Çınar2016 ()

Hocam gram ile USD alırken veya USD ile gram alırken aradaki pariteler kafamı karıştırdı yani pahalı olan ile ucuz olanamı parite yapmam lazım

0BeğenmedimŞikayet

Sadi0146 ()

Okulda ortalama alma anlatılırken yokmuş. o yüzden yardım istemiş.

Diriliş0636 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

ALLAH gönlünüze göre hayırlı ve güzel olanı nasip etsin tşklr . ALLAHA emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

Muratcagir ()

Ustad elimde 10k usd vardi 7.27 den 9 danda 10 k sterlin vardi dolari sterline cevirdim sizce nasil olur

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Rica ederim 304 tl lik olana takılmayın toplam bakiyeniz den ve ortalamanızdan devam edin ... Kısa ve öz hepsi karda diyebilirsiniz saygılar bol kazançlar.

Mustafaaykan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

yanlislikla 394 leri bozdurmayin.

0BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

ne guzel. sabir isi bu is.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah razı olsun sayın Diriliş ne diyim elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Diriliş0636 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

sayın aytaç bey çok tşklr. ozaman ben sizi takip eden bir olaraktan kendimce şöyle yol çizdim. inşallah yaramazlık olmaz ise rabbim sağlık sıhhat verdiği sürece 380 altı her düşüşde 32 li şekilde 380 375 370 365 şeklinde alımı tamamlamak ve çocuklara okul için lazım olduğunda 304 tl den olandan bozdurup ihtiyaç gidermek şeklinde kendime program yaptım . EYVALLAH ... sizce

0BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

hocam allah sabir versin.. matematik bile yapiuonuz. :)

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

359 TL ortalamayla 181 gr altınınız var.

4BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Mustafa bilgi aşağıdaki gibidir;

391 den 57 gr: 22.287 tl
384 den 32 gr: 12.288 tl
381 den 32 gr: 12.192 tl
304 den 60 gr: 18.240 tl

Toplam gram miktarınız: 181 gram
Toplam maliyet tutarınız: 65.007 tl
Ortalamanız:65.007/181= 359,154 tl
Elinizdeki gramlara göre güncel bakiyeniz: 68.961 tl
Güncel kar durumunuz: 3.954 tl

Biliyorsunuz al sat konusunda fikir beyan etmiyorum uzun vade gram altın öneriyorum yine aynı şekilde değerlendirebilirsiniz ortalamanız gayet güzel ve gram başı ortalama 22 tl kardasınız. Bol kazançlar dilerim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

dgsgtk ()

usta akif abi aytac abi sürekli saglık yorum yapıyolar sanırım parçalı olarak alım için iyi yerler oldugu düşünülüyor sterlin için ama risk baki senin bilcegin iş

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

inşallah ALLAH yaramazlık vermez ise zaman sıkıntım yok. sadece iki tane çocuk ünüversite okuyorlar . ne yapmalıyım parça sterlın veya bana bir yol haritası çizerseniz sevinirim. sevabıda günahıda bana . zerre kadar size darılmam gücenmem herdaim dua ederimselamlar

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

sayın aytaç bey kandiliniz mübarek olsun ALLLAH hayırlı ömürler verin.
uzun soluklu soru lar soracagım şimdiden hakkınızı helal edin.
391 den 57 gr
384 den 32 gr
381 den 32 gr
304 den 60 gr bunların ortalaması kaç tl.
ikincisi ise bu grmları bozmamak ek olaraktan bu ederler kadarda tl var . bu var olan tl yi ve var olan grları nasıl yapayım. tşklr

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Akif hocam selamlar, herhalde telefona da bakmıyorsun artık :) arada bir mesajlarıma bak...

0BeğenmedimŞikayet

The_Mask ()

Hocam dolarda 7.25 tersteyim. 3.8 k TL tersteyim. Dolar kadar TL var elimde. Sterlin önerir misiniz. Ne zaman almalıyım. Saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum