Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 12:02:07
EUR 34.7431 12:02:07
USD 32.2066 12:02:07
ALTIN ONS $2371.1100 12:02:07

Konu: bayramlık

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Grafık ıcınde daha once gırdıgımı soyledıgım emırlerım var ve hala gecerlılıgını koruyor.

Emırlerımı % 50 nakıtımle gırdıgımı soylemıstım profılımde mevcut.

Kalan %50 ile 380.80 den ilk alımı yaptım ve emırlerıme kadar her dusute devam edıcem
ancak yınede elımde nakıt tutmak ıstıyorum.

Fıkır soranlara al- sat demememe ragmen laf edenler var bunlar benım alımlarım.Burası fıkır paylasım platformu fıkrım budur kendı pozısyonum ve ıslmelerım budur

saygılar

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Tmm anlaştık @66vip tşk ederim..

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

o zaman soyle anlasalım mı. alım yaptıgımda yazarım ve hemen satıs hedefımı yazarım . daha yukselebılır sattıgım yerden yada aldıgımdan dahada dusebılır benımle aynı hareketı yapacaksanız olur

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

@66vip sizden özel istirhamim, gümüş ile ilgili bilgileri uygun görürseniz paylaşmanız.. Sorumluluk tamamen bana aittir.. Sevimli emoji falan yapmaya çalışıyorum olmuyor :)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt grafık
Kapanısı 1751 ustu yaparsa yolumuz acık yapamazsa yarın ıcın alımlara devam.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alt grfık ve yorum calısmakta ve benım ıcın gecerlılıgını koruyor.

380.80 den 3.76 aralıgı alım yaptım. emırlerımı daha once yazmıstım profılımde mevcut.

dustukce alıma devam edecem.

HAYIRLI GECELER gun ıcı gorusmek uzere

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Abi şimdi gelsinler de laf etsinler, safi rüzgar olanlar esip uçup gittiler bak hiç biri ortada yok:))

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Nerelerdesin kardeşim dün yoktun

0BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

Bataklıktan ziyade bayram sonrası daha mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

aLiToSuN ()

Üstadım kimseyi memnun edemezsiniz hem etmeyede mecbur değilsiniz. Sizin gibi bilgili şahısların hareketleri önemli yaptığınız işlemleri yazmaya devam edin uyan uyar, uymayan uymaz. Kalın sağlıcakla

0BeğenmedimŞikayet

Özkan_ ()

Ne güzel bekliyorduk niye aldiniz simdi ben ne yapacağım şimdi 381.89 alayım mı sizce parçalı alamıyorum para yok maalsef

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Abi sen cansın biliyorsun değil mi? Gereksiz olan gereksizdir, takma lütfen bak kendi adıma konuşayım, kardeşin her gün ilk seni arıyor buralarda

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Tesekkurler yorumlarinizi özlüyoruz saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Murat4525 ()

Destek ve dirençler nereler kardeşim yazarmisin

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Eyvallah baştacısın

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Alımların bereket versin abi tahminlerin yine geldi herkes adına teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Usta saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Sayğılar bizden @66vip

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum