Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0826 13:44:47
EUR 34.9662 13:44:47
USD 32.2756 13:44:47
ALTIN ONS $2367.6500 13:44:47

Grafiği gönderen: Sekoferit

⭐⭐Sekoferit ()
Platin

Herkeze bereketli kazançlar dilerim geçen hafta yapmış olduğum platin grafiğinde 792 onsa gidilebileceğini belirtmiş idim ve şuan o direncin hemen üstünde haftalık kapanış yapmış durumda platinde h:1-2-3-4 saatliklerde rsi aşırı satış bölgesinde olup kar satışlrı olabilir 770 onsun Altın a inmedikten sonra sorun yok yukarı yönlü hareketlede ise fibo direnç seviyeleri grafikte gösterilmiştir grafik H:4 lüklere kadar yükselişi desteklemektedir ytd

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Abi 1 hafta ara verdim ben biliyorsun hiç uğraşmadım sadece grafik takibi yaptım yoksa 170 den cuma platin alabilirdim canım istemedi borsada takip ettiğim hisseler var bu aralar onların grafiklerini yaptım inceledim pgsus alacaktım ziraat banksı çok yogundu hesap açamadım 47 den alacaktım perşembe günü şuan 55 oldu düşün grafikte baz baz bağırdı al beni diye :)

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

bu arada sen birşeyler almıyormusun ))) hiç görmedim şunu aldım sattım dediğini gizli mi yapıyorsun yoksa )))

Sekoferit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Platin şuan H:4 saatliklere kadar düşüş pozisyonuna geçmiş günlüklerde ise aşırı satış bölgesinde 780 onslara kadar sarkma bekliyorum ondan sonra haftalıklarda tepe yapmaya devam edecktir diye yorumluyorum düzetlmede kademe yapılabilir
Gümüş ise H:4 lüklerde ve günlüklerde aşırı satış bölgesinde ondada 16.10 a kadar ema 200 desteğine sarkma kar satışları olabilir ondan sonra haftalıklarda tepe yapmaya devam edebilir

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

eğer 1945-50 görürse ordan kademe yapacağım inş bugün 666 gr var dı hepsini verdim hamd olsun güzel kaar aldım bu sefer bakalım yarın ne olur bir de gümüşü kovalıyorum ama gümüş ne yapacağı belli değil kimi yorumlara göre 15,90 bekliyorlar ilginç ayrıca platin nedense 179, xx geldi almadım düşer diye ama güzel rakam dı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

1945 aynı anda fibo desteği abi oradan yükselişe devam edebilir çünkü orasını kırıp destek haline getirdi gün kapanışı yaptı

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

1942 ema 144 desteği orayı test edebiliriz abi oradan aşağı sarkarsa 1921 ema20 desteği mevcut buralardan tepki almasını bekliyorum abi

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

kar satışları ile nerelere kadar geri gelebilir öngörnün var mı tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Teşekkürler dost elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz umarım değerlendirip kar alıyorsunuzdur saygılar

ramazan1970 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Aynen dost paladyumda yarın kar satışları gelebilir gelmeside yükselmesi açısından daha sağlıklı olacaktır 1945 üstü gün kapanışı yaptı 2020 onsuda geçtikmi 2200 onsa doğru yolculuk olacaktır ama dediğim gibi yarın kar satışı gelebilir buda alım fırsatı olarak değerlendirilebilir ytd saygılar :)

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

EVET hocam sen ne yaptın.

gizliozne_45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

valla helal olsun bu gün epey al sat verdi
sen sabırlısın
tebrikler

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Parayı bulmadık satış yapmadım. ramazan modunda yim

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

hocam naptın prayı buldun :)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

bakabildin mi paladyum 400 mü düşmüş 447 mi yükselmiş eğer piyasayı takip etsen böyle bir söz söylemeyecektin önceki sözlerin gibi bunu da dikkate almamıştım başarıların devamını dilerim muhterem.

Komaçero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

tşk ederim

bucali_bahadir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan1970 ()

Tam isabet.
Tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

ramazan1970 ()

Paladyum çıldırmış. 2030 geçti bi ara

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

hocam bak gördüğün üzere ons çıldırdı paladiumun
geçen cuma yarısını 408 den sattım pazartesi Allah kerim diye şu hale bak 40 lira koydu üstüne

0BeğenmedimŞikayet

ramazan1970 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

bakalım göreceğiz yarın sabah belli olur marj nasıl olacak kuveyt de

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

Hocam ben uzun vade tutmuyorum elimde kısa vadeli işlemler açıyorum,
Gecen hafta başı 420 aldık 430 dan çıktık,
Bu hafta 400 ile 410 arası aldık duruyor işte elimizde
Piyasanın yönüne doğru biraz çıkarsa satıp tekrar altan alım da yapabilirim, baktım koptu gidiyor yukardan da alabilirim :D
Yani bu metal biraz garip haftalık değil günlük kararlar vermek lazım

0BeğenmedimŞikayet

ramazan1970 ()

Satış hedefi rakamınız var mı diye soracaktım bilgi amaçlı
Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Şuan 180asagiya almazdı. tabiki kuveytte platin yüksek diye yarın akşama kadar marj koyar.

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

Çıktı bile
banka açık olsa 180 e alırdı şimdi :D

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

var hocam bir miktar
hayrola

0BeğenmedimŞikayet

ramazan1970 ()

Paladyum var mı üstad sizde

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Bütün metaller uçuyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Bende takıp ediyorm. platinde yön ne olacak bakalım bu hafta 800dolar üstüne atacak mi

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

a. s hocam iyiyim şükür piyaslara bakıyorum ne var ne yok diye
Senden ne haber
Nasıl keyifler
dolar düşük açtı

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sana her zaman dua ederim dualar her zaman müşterek dur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum