Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 13:20:56
EUR 37.6173 13:20:56
USD 34.2604 13:20:56
ALTIN ONS $2653.7800 13:20:56

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin tl deki yükselen takoz bir dönüş formasyonu olarak karşımıza çıkıyor dikkat ederseniz takozun boyu yüksek düşüşte boyu kadar olur genelde dolar tl de ki yükselen takozun boyunun kısa olduğu görülüyor

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

bende sizlerin eğitimini bekliyorum. Gümüşü Güliz hanım derdiki uzun vade tut. bende hem gümüşü hem gramı uzun vade tutuyorum. Ama önemli noktalarda al sat yapıp. gram miktarını artırmak amaç. herşey için çok teşekkür ederim. Hayırlı geceler @Akif44 , @Aytaç_fb41

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Aytaç ım merhaba sterlinde alım başladım parçalı bende bi 7.85 civarı olabilir gözüküyo sende dip beklentisi nedir

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Cumartesileri tmm dır Aytaç bey.
Ben de ara ara sayfada hatırlatırım
Teşekkürler. Güzel bir düşünce olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

@Akif44 hocam alt yorum bilginize.

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Maya neredeyse 1.5 aydır her hafta Cumartesi günleri yaptık yapıyoruz duyuruları hep yapıyoruz görmemişsiniz geriye dönük bakın diyecek ama ulaşmanız biraz zor olabilir grafiklerimizden bakabilirsiniz etkinlik günlerini aşağıda belirtiyorum enler yapmışız görebilirsiniz;

18.04.2020 Aytaç_fb41 Konu:Destek- Direnç Formasyonlar- Teknik Başlangıç Bayrak Formasyonları
18.04.2020 polis55 Konu:Üçgen Formasyonları
25.04.2020 polis55 Konu:Fincan Kulp Formasyonları
02.05.2020 Akif_44 Konu:OBO- TOBO Formasyonları
09.05.2020 muge_ - Aytaç_fb41 - Akif_44 Konu:V Formasyonları
16.05.2020 hayalbaz35 - Aytaç_fb41 - Akif_44 Konu:Alçalan- Yükselem Takoz Formasyonları

@Akif44 @Polis55 @muge_ @Hayalbaz35

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Tamam hocam elmas formasyonu

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Harmonik formasyonlar kaldı fakat onlara girmeyi uygun görmüyorum şimdilik onlar kalsın hem zor hemde çok rastlanan formasyonlar olmadığı için bir süre daha onları anlatmayız gerekirse onlara da bakarız o halde konu Elmas Formasyonu olsun Elmas anlatırsın olurmu?

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Ders varmış kaçırmışım üzüldüm.
@admin bu dersleri ana sayfaya sabitlese
Özellikle piyasalar kapalı olduğu bu gibi günlerde sitenin verimli kullanımı açısından çok faydalı olur diye düşünüyorum.
Bu derslerin belli gün ve saati var mıdır ustalar ? nereden yapılıyor duyurular @Aytaç_fb41

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hocam konuları siz söylesenize ben ona göre hazırlandım olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Tamamdır şimdiden ben anlatırım diyorsun çok güzel hangi formasyon olacak bilgi verirsin müsait isek yine destek oluruz inşaAllah. Ben hafta için etkinlik süreci ve durum değerlendirmesi ile ilgili yine genel bilgi veririm haberleşiriz.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Varolasın hocam eline emeğine sağlık başarılar dilerim daha iyi olacak inşaAllah.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Biz teşekkür ederiz ablam faydalı olmasını dilerim.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam bazen espiri yapardı emalara gel diye haklıda sterlin dolarda hatırlarsan 1.27 altına düşmemeli düşerse altında boşluk var gider demiştim nedeni 200 ema son destekti orası kırılmamalı kırılırsa düşüş trentine geçecekti ve öylede oldu o zaman 1.14 e kadar gitti

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Güliz hanım ema kullanırdı sanırım. hatta esprisi olmuştu. Emalara gel Emalara diye öyle hatırlıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Aynen öyle hocam şimdi de bizler diyoruz @Aytaç_fb41 hoca @Akif44 hoca nasıl biliyor diye. Bunlar bizler için temel ilerisi ile ilgi daha adım bile atmadık. Ama zamanla inşallah o seviyelere geliriz

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Evet çok haklisiniz. Ben Güliz hanım ve birkaç kişiyi üye olmadan izledim. Onun için üye oldum. Sizin söylediklerinizi yaşamamak adına yorum ayarlarından sadece takip ettiğim kişilerin yorumlarını okuyorum. böylelikle kirliliğin önüne geçmiş oluyorum. Bu arada takip listemi tekrar gözden geçirsem iyi olacak. :)) Hayırlı geceler olsun. Saygıyla

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Onun sebebi belli millete panik yaptırmak. Eğer bir bilgi yoksa ondan oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam tuhaf olan onlar tam o sırada ortaya çıkarlar millete saattırıp kaybolurlar

Ali_gny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

Güliz genelde hepsini biliyorum dediginiz gibi panik işlemden kaybetdim ben

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rica ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam bu sitede olan herkes bilir siteyi takip etmeyen kazanır ama siteyi takip edenler tam tersi kaybediyorlardı nedeni panik havası oluşturanlar çıkar satarsanız arkadan bakarsınız sonra çok şahit olduk bu durumlara hatta bizlerde kurban olduk o zaman işte ondan sonra öğrenmeye karar verdim eskiden güliz hanım vardı çok güzell tahminleri vardı bu kadın nasıl biliyor dedim kendi kendime demek ki biz de öğrenirsek bizde bilebiliriz diye düşündüm ve öğrenmeye karar verdim inanın faydasını göreceksiniz

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Emeklerinize sağlık güzel insanlar herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim. @Akif44 @Aytaç_fb41 @Hayalbaz35

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Ondandır işte hocalarımız hem bilgi öğrenin hemde kazanındiye sürekli çırpıyorlar. Ondan bişeyler anlattıkları zaman iyi bakmak gerekir.

1BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

İnan hocam bende 8 9 yıldır bu sitedeyim 10 gbp vardi 6800 düşürdüm

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Kesinlikle öyle hocam haftaya da ben ders anlatırım. Öğrenmek çok güzel diğer arkadaşlara da tavsiyem. @Aytaç_fb41 Hocamla gümüşle ilgili analiz yapmıştık gümüşün son hali ortada. Teknik bilgi varsa bişeyler yaparsın. Diğer türlü işin şansa ve bilip bilmediğin kişilerin yorumlarına göre hareket ederler.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 8 yıldır sitedeyim önceleri bırakın para kazanmayı elimizdeki paraları kaybediyorduk faydası olmasa tavsiye etmem az yazda çok faydalı olduğuna inandığım için teknik diyoruz inşallah faydalı da olur

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Eyvallah varolasın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hocam formasyon lar boşuna değil. Ellerinize sağlık. Sayenizde hem bilgi, hem tecrübe hemde hata yapmıyoruz. Sizler olmasaydınız eldeki TL çoktan bitirmiştim. @Aytaç_fb41 ikinizde sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam fib düzeltmeninde yüzde elli olan kısmına denk geliyor

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Bunda ki düşüş yüksekliği 8,20 mi dayanıyor hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum