Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0596 00:02:49
EUR 34.4782 00:02:49
USD 32.5150 00:02:49
ALTIN ONS $2382.9000 00:02:49

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş
Merhaba arkadaşlar;
Gümüş ons 16.84 noktasını test edip kalıcı olması halinde 18.09 noktasına ilerleyebilir.
Kalıcı olamaması halinde 16.13 destek noktasına dönebilir.
Bu nokta üzerinden destek almayı başaramazsa 15.89 alt desteğe yönelebilir.
Gümüş ons da yükselişin devamı için 15.89 noktası kırılmamalı.

//
Yatırım tavsiyesi değildir.
Herkese mutlu haftasonları.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Evet çok haklısınız 1 saat sonrası bilinemeyen (non linear) bir sistemde hic kimsenin yarını bilebileceğini düşünmüyorum her ne kadar teknik vede temel bilgilerlede
çalışsak kesin bir bilgiye asla ulaşamayagımızı bilmenizde fayda olduğunu düşünüyorum saygılar

Enecik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Evet efendim çok haklısınız inşallah
benzer bir oyunla tekrar karşılaşmayız eminim kimse satmaya bile fırsat bulamayacaktır 3.47 den 3.32 inmesi de galiba 5 ila 10 dk sürmüştü ve ne olduğunu anlayan olmamıstır sanırım çıkarken hiç düşmez algısı uluşabiliyor alımlar hızlanınca düşerken kimse anlam veremiyor saygılar efendim

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enecik ()

Aynen öyle hocam kesin konuşan 2000 üstü takipçisi olan üstat muamelesi gören bir çok hesap mahçup oldu bir süre sonra üyelikten istifa ettiler kesin konuşmak bu piyasada çok yanlış olasılık üzerinden fikir belirtmek daha makul seçenek ve akıllıca

Usta35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

24 şubat 3.74
16 mart 2.42
3.20 den 2.40 a düşüşü ise 2 gün.

1BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Yani bu süreç içerisinde aşağı giderken nerden alınsa terste kalındı belkide bir kısım da zarakes
yaptı bunu söylemek istemiyorum ama
ben 2.45 ten gümüş alımı yaptım ve gümüş beklentim belkide burada kimsenin beklemediği kadar yukarılardadır fakat piyasada ben asla olamaz diye birşey yoktur kesinlikle kesin söylemlerden kaçınıası gerektiğini düşünüyorum
Saygılar

Enecik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efe04 ()

16.13 çarp dolar kuruna sonra çıkan sonucu 31.10 böl çıkan sonuç gram fiyatidir

pass_anger01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pass_anger01 ()

Ons un 16,13 desteği gramda aşağı yukarı kaça tekabul eder hocam

0BeğenmedimŞikayet

Enecik ()

14-15 gün sürdü hocam

1BeğenmedimŞikayet

neoldu1 ()

Tesekkur ederim ustad

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Melek hanım hayırlı geceler iyi çalışmalar diliyorum
Bir sorum olacak en son 3.70 lerden 2.45 lere gelmesi ne kadar zaman almıştı acaba dikkat ediyorum yine piyasada hiç düşmeyecek algısı oluştu ben kesinlikle
%60 yakın bir miktarın bir elin tekelinde olan bir emtia için böyle bir algıya kapınıasını istemem ons değeri olarak daha oralara gelmedik USD destekli fiyatlar bunlar
Ons değeri olarakta gelindiğinde dikkatli olunması kanatindeyim ve piyasa yapıcıları piyasadan istediğini almadan kimsenin kar etmesine izin vermezler diye de düşünüyorum
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

ons için bu hafta tepede 17.688 var görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Gap oldu ama. Etkiliyordur muhtemelen 15 dk lık

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

indikatörlerden 15 dakikalıkta 1 tanesi hariç gerisi al gösteriyor.

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

eğer ki panik satışı yaptırmak istemezlerse son düşüş gibi olur. Fakat ilk etap biraz sert çekip sonrasında yumuşatabilirler. tepeye bakalım . dönüşünde hangi seviyeler olur bakarız

neoldu1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ladik55 ()

onun nerden yapacagını kimse bilmiyor 3 den beri düzeltme bekleniyor sonuç 370 :)

Kral7714 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Tl grafiği paylaştım

Kral7714 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

barış_budak ()

melek hanim iyi geceler gumuste yeniyim buradan bir miktar denemekbistiyorum uygun mu yada biraz bekliyim mi tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Kral7714 ()

Düzeltme yaparsa hangi destekten yapar hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam bu kişiden kişiye değişir.
Ama tl de beklemek de yatırımdır.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

neoldu1 ()

Bu duzeltme sert mi olur sizcd ustad

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Evet buradan da sarkarsa 3.50 aşağısı kritik

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

18.4 kırarsa 19.3 dolar seviyelerini gösterir . orayı kırarsa bilmiyorum 20 dolar üzerine gider. ama düzeltme yapması gerekecek gitmesi için

Dalrs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Al sat demek yanlış biliyorum ama gümüşte bu fiyatlar alinmayacak rakamlar mi geçmi kaldım gümus almak icin gümüş için hedefler yukarı söyleniyor ama alim icin takip etmem gereken rakam varmıdır bu fiyatlardanda alinirmi ? tsk ederim.

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

bende aynı fikirdeyim . eğer ki 18.4 kırar 19.3 ve üzerini deneyecekse illaki bir düzeltme yapması mümkün. benim tahminim 3.83 gibi yapabilir. en kötü düşünce oraya gelir :)

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Evet 1792 seviyesi görülebilir muhtemelen.

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

Üstad tahminen ne kadar çeker

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

altın ons aylık grafikte çanak formasyonu oldukça belirgin . Gümüşü yukarı çekebilir.

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam belli olmaz tabi ama daha yukarıya gidecekse de düzeltme yapmadan gitmeyecek gibi.
Çok hızlı sert çıktı.

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

ne yapalım çıkalım mı o noktada?

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Saatlik kapanışlar sonrası yukarı atar zaten. Hızlı hareket ediyor.
Ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum