Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 12:22:03
EUR 34.8041 12:22:03
USD 32.3666 12:22:03
ALTIN ONS $2300.5750 12:22:03

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Gumus gram gunluk grafik kanal hareketleri

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Bekleyip göreceğiz. Ancak şu dövizlerden kurtulmamız lazım en kısa sürede. Şu dolar yüz güldürmüyor yanın da çok şeyler götürüyor

xrebeltr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xrebeltr ()

Sn. Ceu, birkaç yorum önce yazdığım gibi, bankaları takip edin, güzel yerlere gelecekler az biraz zamanları var... Buradan giderken sizi de etiketlerim:)

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

5 arkadaşım da var reelden. Döviz şu zamanda alınmazmış onu da anladık. Döviz ortalığı sıkıntıya sokuyor. Portföyünde döviz ve emtia olan şuan kar etmiyor. Döviz düşüyor emtia çıkıyor elde var 0.. şahsen örnek ben. Her döviz dolara bağlandı hayret verici

0BeğenmedimŞikayet

xrebeltr ()

:)) ok ama bizim tenekemiz:) çevrende kaç kişide var bu tenekeden? )

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Abi gerçekten teneke bu diyorum da yapma etme diyorlar :)

0BeğenmedimŞikayet

xrebeltr ()

Aynen, bakalım görelim halimiz ne olacak diye...

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Teşekkürler. Takviye ederiz düşmez ihtimali ile.. sonuçta geceyi kapatması lazım güzel yerlere gitmesi için.

0BeğenmedimŞikayet

xrebeltr ()

Hayırlısı olsun diyelim o zaman:)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Çok üstten aldığım bir parçam vardı postaladım abi onu. TL olsun elimizde düşerse alırız çıkarsa satarız :) döviz bizi üzüyor emtia da sorunum yok (:

0BeğenmedimŞikayet

xrebeltr ()

Sn. Ceu, satmadınız değil mi gümüşü?

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Dolar bizi oynattı be Özgür bey. Çılgınlar gibi kazandıran JPY son 1 haftadır duman etti ortalığı. Ancak böyle gitmeyecek elbette her döviz hep düşmez veya hep çıkmaz.. alım yapmayı size şöyle tarif edeyim. Örnek 65 den aldınız takip edin 63 den alın takip edin 60 dan alın.. 2 şer 2 şer dürürün. Parçalarınızı 25.000 max tutun. Düşerse alırsınız çıkarsa satarsınız. Böylelikle zarar değil orta ölçekli kar etmiş olursunuz.

özgür_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özgür_61 ()

Bekleyelim o zaman dolar endeksi de sınırda 100,30 galiba siz ortalama yapınca YaZarsanız bende düşürürüm saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

65 direnç normalde. Ancak yüz güldürmüyor ve grafik işlemiyor. Dolardan dolayı

özgür_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özgür_61 ()

Hocam merhaba ortalam ile nerden girelim grafik bilmiyorum siz destek dirençleri yazarsanız ona göre alım yapayım 6560 dan almıştım saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

0.650 veriyo şu an tfx

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

msicak ()

Jpy olacaktı :))

msicak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

msicak ()

Köy kaçtan aldın

Kobrayakışıklı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Elbet çıkacağız şu durumdan. Karanlığın sonu aydınlıktır. Belki bu gün belki yarın.

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Ben de aynıyım

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Yok abi sorun yok. Sadece kitledi beni kıbırdayamıyorum. Fırsatlar kaçıyor hep.. sağlık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Üzülme hemşerim bu durmasında bir şey var jpy yi görüyorsun en geç önümüzdeki hafta inşallah çıkacağız

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Son parçayı gümüş almadım döviz aldım. Tıkanmam da sebep o zaten

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Son parçayı kaç tan aldım İnşallah karla full çıkacağız

0BeğenmedimŞikayet

Gümüştılsımdır ()

Kardeş paranın geçmişi çok hızlı yükselmiş korkum tekrar oralara gelmesi gumuste al. satla yavaş zararı topluyorum çok. narin bir para 2 bin kazanagiz diye aylarca bekleyebilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Valla abi durumlar hiç iyi değil. Heryerden tıkandık. TL kalmadı zaten.. tıkanıklık bizi nereye götürecek bakalım

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Dolara bu kadar bağlı olduğunu bilsem almazdım.
Geçmiş yorumlarıma bak, dolar 7,26 larda gezerken düşeceğini belirttim defalarca, müdahele olacagını söyledim...
Dolara bağlı olduğunu bilsem almazdım kesinlikle fakat zararına bozmam, beklerim, haftaya kadar iyi toparlar bence dünyadaki en güçlü paralardan biri

Gümüştılsımdır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Biraz bekleyeceğiz arkadaşım ben de öyle senin gibi sinirlendim bozdum çok zarar ettim biraz bekleyelim

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

İnşallah hemşerim sinir bozdu yani aynı makasın içinde gidip geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Gümüştılsımdır ()

Bende de 0.0662 den 2 buçuk milyon vardı 3 bin TL zararla bozdum yarın dolar salarsa 50 in altına iner ytd.

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

0,0672 ortalamadan 1,5 milyon var

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum