Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:24:33
EUR 34.8238 08:24:33
USD 32.3379 08:24:33
ALTIN ONS $2301.8900 08:24:33

Grafiği gönderen: katates_

⭐⭐katates_ ()
Gram Altın
Teknik olarak trend kırılmıştır arkadaşlar yarın tekrar döner kanala girer tuzak olarak kalır onu bilemem görüntü şuanda bu

Yorumlar (256)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Sizde saglikla kalin cok tsk ederim

Anatolia_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anatolia_ ()

Maalesef bu pandemi bitene kadar bu tür katı ama olması gereken kurallara uymak zorundayız fakat sizin de söylediğiniz gibi psikolojimiz gerçekten bozuldu ben bundan sonra nasıl toparlanacağız onu düşünüyorum ve merak ediyorum her şey gönlünüzce olsun sağlıkla kalın

Betdolar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan5555 ()

Sağlık olsun kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

6,97 çok ters sayılmaz. Sen yine de full alma. En azından 2-3 parça al sat.

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum0448 ()

Yok ihtiyaç da ama can sıkılıyor 2500 dolara yakın aldım hayırlısı bakalım olmadı çıktı mı 0 zarardan bozdurak :)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Mrb hocam
6,52

gence için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Iyi diyelim iyi olsun. Dunyanin icinde bulundugu durumdan dolayi biraz psikolojik etkilendim. Kurallara uyuyoruz bakalim. Bir an evvel biter insallah isimize gucumuze doneriz.

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Aynen aldim patir patir dustu. Zarar artiyor. Su an acil ihtiyacim yok o paraya cok sukur. Insallah senin de yoktur piyasadaş :)

Mazlum0448 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anatolia_ ()

Umarım her şey yolundadır iyisinizdir

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum0448 ()

Aynen Bi anda düştü şuan 200 arası zarar yükselir mi piyasadaş

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Bereketli olsun tesekkur ederim

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Ayni durumdayiz piyasadaş :)

Mazlum0448 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Yaaa hic aklina gelmedi mi :)

Pls54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum0448 ()

Bende ful girdim 6.97 den

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Ay tüh üzüldüm ama kısa vadede bence yükselir yine dolar korkmayın bende de gram var tersteyim parçalı benim tek avantajım

0BeğenmedimŞikayet

gence ()

Değerli hocam merhaba
Dolarda 89 ema değeri kaçtı
saygılar

Traderrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Merhaba bende hatirladim :)

1BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Hep oyle aliyorum ki :(

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Ciddiyim Volkan tabi ki. Saka maka degil yeminle

Volkan5555 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Butun paramla diyim

5BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Bir yatırımcının başarılı olup olmadığı bir kac ayda olculemez. En az bir yıl gerekir.

Hiç bir zaman eleştiriye kapalı değilim. Ama mesela sen benim tutmayan bir yorumumu profilime girip bulup altına "yalan oldu" yaziyorsan, aynı davranışı tutan yorumun altına yaptığında art niyet aramam.

bay_banker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

Teşekkürler hoşbulduk

hakan4444_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan4444_ ()

Papatya hoş geldin

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Sana eleştiri yapınca anlayışlamı karşılıyosun yani :)) düşecek edecek diye başarıyodun ne oldu...

2BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

Estağfurullah sadece sordum açık aramak amacım değildi kızmanızı gerektircek bi durun yok nasıl burda tebrik ediliyorsanız eleştiri gelince bunuda bence anlayışla karşılayın

0BeğenmedimŞikayet

Cheeft ()

Yaklaşık 3 aydır takip ediyorum idol lerimden birisisin sayende güzel kar ettim teşekkür ederim engin bilgin ve sabrın tartışılmaz hocam yeni üyeyim takip edemeden yapamıyorum seni

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Yinede teşekkür ederim abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Angaralıı06 ()

Çokmu derken :) adam full diyor miktarın ne önemi var ateş edecek kursunu kalmamıs

3BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Evet öyle oldu. Sağlam destekler de kırılır. Onu boşver de işin gücün açık aramak. 7,02 den dolar aldığımda dolar düştüğünde, hemen yazıyorsun. Aldığın duruyor mu diye. 7,25 olduğunda hiç sesin çıkmıyor. Şimdi de yine açık arıyorsun.

Duymak istediğin buysa söyleyim. Hiç bir iddiam yok. Başarılı bir yatırımcı değilim. Kendi çapımda takılıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Cok mu aldınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum