Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 14:02:37
EUR 34.7531 14:02:37
USD 32.3660 14:02:37
ALTIN ONS $2341.4800 14:02:37

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

saatlikte takip edilecek kanal ve trend çizgisi. günlük haftalıkta olay başka.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Erhan5534 ()

Bakabildiniz mi doktor kardesim suan altindayim 0rtalamam 388 ona gore pozisyon alicam sana gore ne diyor grafikler aciklayabilirsen mutlu olucam tskurler

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeş şurda çalışmaları tamamlayıp paylaşım yapıyorum şahsi cevap doğru düzgün kimseye veremedim. yani böyle mesaj veremedik diye yapacaksanız olmaz yani. ben kendim için programımı zaten yapmışım. şurda düzgün anlaşılır bir şekilde şematize edip paylaşmak için zaman harcıyom. böyle sitemler üzüyor açıkcaıs.

tanalel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nihatsari19 ()

nokta atışı bence bir yorum bence

0BeğenmedimŞikayet

tanalel ()

Hocam 4 defadır mesaj yazıyorum hiç cevap vermiyorsunuz, yoğunluktan desem genele cevap verdiğinizi görüyorum. Gücenmedim desem yalan olur. Daha da soru sorup rahatsız etmem. Yine de Allah razı olsun.
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Bunu kimse bilemezki. Suanki rasyoyla gumus 3.36 tl olur. Ancak bu haftaya kadar birsuredir rasyo 114 seviyelerindeydi bu hafta 110 a dustu, dediginiz seviyelerde altin ons 1643 lere duserken rasyo nolacak? Altin da boyle bir dusus olsa gumus de duser ancak dusus orani daha dusuk olblr bu haftaki duruma gore tahminim. Ya da yine 114 seviyelerine gelirse gumus 3.24 lere gelir.
Altin yine 1680 lere gelmesi lazim oncelikle

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

rasyo 110 ise direk böl 370/110= 3.36...
ama rasyoyu bilemezsin.

ama kabaca bence oralara denk gelir
peki neden böyle olabili

370x31.1 /7= 1643 altın ons (güçlü destek)

1643/110=14.930 küsür gümüş ons güçlü destek bölgesine yakın yerler.

14.930x7/31.1= 3.36

rasyo biraz daha yyukarda olursa 3.33 ota vade stop rakamı. sayılar uyumlu

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

buhek ()

eksik olmayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

mustafa hocam, ibanini gonder. biz vurkac pek yapamiyoruz. parami size gondereyim. zararda paylasiriz , kar olursa sadece benim olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Selamlar gram altın 370, dolar 7 olsa bu verilere göre gümüş gram kaç olur hesaplamak mumkunmu.. yazarsanız memnun olurum..

0BeğenmedimŞikayet

No_panik ()

@dtmustafa hayırlı akşamlar alış yapacakmisiniz bu gece

0BeğenmedimŞikayet

tanalel ()

Bana da bir cevap verseydin ne iyi olurdu Mustafa bey

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

sıra altında :)

Erhan5534 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erhan5534 ()

Doktorum iyi aksamlar calismalarin gayet guzel olmus eline saglik altinin durumu nedir calisman varmi beklentin nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum