Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0886 22:22:36
EUR 35.1240 22:22:36
USD 32.2429 22:22:36
ALTIN ONS $2381.0250 22:22:36

Grafiği gönderen: Carpediem37

Arkadaşlar kelebekten hafif bir "R" yapıp bullish pennant mı düşünelim? Tam desen bozulmadı. Fakat olayın seyrinde flamaya doğru bir geciş hazırlığı seziyorum. Genel resim daha baskın gibi. Takip edecegimiz rakam 1670 seviyesi gibi gözuküyor. Haritama da bakın. Daha mantıklı duran flama geldi bana. İki secenekte yukarı şıkkı işaretli. Flama daha alttan alma imkanı verir. Izliyoruz arkadaşlar. Kimse gucenmesin. Öngörüm bu sekildedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ferrari3434 ()

Merhabalar
1 cent lik GAP onemlimidir

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Zor değil emin olun. Öğrencim benden daha iyi bu konuda. Size model ve idol teşkil etsin. O da bir bayan. Yeter ki inanın

Penelope için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ne demek istediğini cizersen daha iyi anlarım. Ona göre düzeltirim kendimi. Grafik çizebiliyorsunuz sanırım. Lutfen ölçümler milimetrik ve özenli olsun. Saygilar

50_ot_dalgalar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Penelope ()

Hocam valla senin grafikleri aynısını çizmeyi çalışırken hep bu üçgen çıkıyordu karşıma:)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam ticaret anlaşması yaptığımız ülkelerle Swap anlaşması görüşülüyormuş

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi alim verdi tekrarmi verir diyorsun umarım elimizden akıp gitmez:)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

387/385 ytd

usaklı6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

usaklı6464 ()

Kaçtan verir alımı? Öngörünüz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Üstat şimdi alım fırsatı vermesini sonra yükseliş öngörüyorsunuz doğru mu anladım?

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Alım için kaç verecek acaba

Narin__necla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam siz gözlemlediyseniz doğrudur o gözlem beklemek lazım

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Verecek gibi. Ytd

Narin__necla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Narin__necla ()

Yani 384 den alınanları çıkalım alttan alım verir mi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline sağlık dostum. Bende daralan üçgeni takip ediyordum fiyat iyice sıkışmakta. 1670-75 gibi bir beklentim vardı. Bu aşağıyı son ziyareti olacak diye bekliyordum sonra yukarıdan kırılım şeklinde ama şimdilik oraya kadar gelemedi. Gelse iyiydi elimde kalan son parçayı alırdım turşuluk oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

ankaraefesi ()

Takipteyiz desen ? bozulunca bilgi verirsen bozdururuz. emegin için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Çınar2016 ()

Hocam o kelebeğe iyi bak 400 e kadar bozulmasın

5BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Iki secenek masada. Kelebek bozulmadı. Vekev ki bozulursa 1670 de baska bir oluşum gözledim

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam bundan 1670 e düşecek bunu mu anlayalım?

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Gucenecek bir sey yok abi gram icin bunu uyarlayabilir misin bizim icin kactan girilecek elinde tl si olanlar icin

0BeğenmedimŞikayet

Fatmam ()

Ne kadar düşüş olabilir sence

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

O sıktı sana denk geldi :)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris06 ()

Olsa da düşüş mu diyorsun yani

0BeğenmedimŞikayet

berbers ()

yön ne taraf hocam

0BeğenmedimŞikayet

evrenes ()

17 de bişey çıkmaz mı?

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Grafikle ne ilgisi var

reis515151 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

reis515151 ()

Dolara müdahale imkansız. merkz bankası rezevelerindeki dolar azaldı.50 milyar dolar rezev
. Şu an 30 larda filan. Dolar 7.50 yolcusu. hatta geçebilir. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum