Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 15:42:01
EUR 34.7647 15:42:01
USD 32.3801 15:42:01
ALTIN ONS $2330.0000 15:42:01

Grafiği gönderen: Carpediem37

Arkadaşlar kelebekten hafif bir "R" yapıp bullish pennant mı düşünelim? Tam desen bozulmadı. Fakat olayın seyrinde flamaya doğru bir geciş hazırlığı seziyorum. Genel resim daha baskın gibi. Takip edecegimiz rakam 1670 seviyesi gibi gözuküyor. Haritama da bakın. Daha mantıklı duran flama geldi bana. İki secenekte yukarı şıkkı işaretli. Flama daha alttan alma imkanı verir. Izliyoruz arkadaşlar. Kimse gucenmesin. Öngörüm bu sekildedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bol kazancın olsun abi.

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Şükür şükür devam dostum al sat

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Çok şükür iyiyz. Seni sormalı?

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

izai ()

O da beklentisini satın almış.

50_ot_dalgalar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Eyvallah sagol..

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İkili formasyon degilde bana çanak gibi geliyor. Kuvvetli gevşeme beklemiyorum.

orple için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

HAlilim nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

orple ()

hocam dolarda ikili tepe olusmus olabilir mi? ve dolayisiyla ardindan kuvvetli bir gevseme?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet malesef bu işi hakkıyla yapan çok az. Aynı dert bendede var :)Türkçe bilgi ve kaynak yok. Kitabı bulurusan banada göster :)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

estağfirullah arkadaşım ne demek. etiket yapmasanız anlamayacaktım bile yanlış anladığınızı :) teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Formasyonları tuzak olarakda kullanıyorlar. Ama formasyonların bildigim kadarıyla bir kuralı yok. Elliot gibi degil. Kırılımı beklemekten başka çaresi yok.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

estağfirullah ben yanlış ifade etmişim. yorumunuzdan bahsettim hani tamamlayıcı olması için grafik yaptınız mı diye. yoksa ne haddime anladığım birşey değil.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

profilinize yazın dilerseniz oradan okuyalım

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bir gunlük yazı yazdım. Neyse sağlıcakla

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

grafikteki yazınız var aktif

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

çıkmıyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

@Kayey cevap alt yorumda. Çıktı mı bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

iyi akşamlar carpe diem hocamla bir paylaşımda bulunjmuşsunuz. grafiğinizi yenilediniz mi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Çok değerli kardeşim. bugün biraz rahatsızdım. Geç kaldım. satış yapamadım bekliyorum. Düşerse alırım. çıkarsa satarım. Bu arada sana laf atanlar için gereğini yaptığımı düşünüyorum. Nezdinde çok değerli sin. Allah senden razı olsun iyiki varsın. Burç da? ım Sevg

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hocam iyi iftarlar. düşmedi yazdığım sanırım flama oluşumu oldu mu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

@Carpediem37 Nasılsınız hocam nerdesiniz

0BeğenmedimŞikayet

LEYSA ()

Inşallah düşer 1670 lere beklenen olur emeğine sağlık tesekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

flama devam ediyor mu hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Penelope ()

Teşekkür ederim verdiğiniz cesaretten dolayı. Grafik ile uğraşmak açıkçası hoşuma gidiyor, çok beceremiyorum o da ayrı konu tabii:)))

0BeğenmedimŞikayet

Nako35 ()

Hocam buralardan girelimmi grama. 387 geldi

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Bekliyoruz daha dimi abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum