Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 17:54:35
EUR 34.9553 17:54:35
USD 32.2720 17:54:35
ALTIN ONS $2353.5400 17:54:35

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Tamam o zaman hocam :)

MAVİ_AŞK_TUTKU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

O iş sizde hocam :))

42arslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42arslan ()

aynen dostum keske bekletmese amma bekletsede mühim değil hedef gelmeden günahimi vermem :)))

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Hocam önce zaten bana ugrayacak bana ugradikdan hızır ali gibi gönderirim allahın izniyle
Yıldızlı ytd
:)))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Akms25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Lütfen soyle gelince bana ugrasin

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Herkes kısmetini yer bakalım

Birbay21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Canı isterse gelsin gelmezse e canim sağolsun hocam:))
Relaks:))

42arslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42arslan ()

kirmizi hali sersen gelmez önce cani isteyecek :)

0BeğenmedimŞikayet

Birbay21 ()

Cin tatil ama bugu yarin gumusu parlatabilirler cine beles mal yokk diyebilirler. Ama spekciler tombullar ne yapar bilemeyiz. Ozellikle mayista.

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Hocam japon 3 de millet cin kapalı diyor bakalım. yarim saat var

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

4.30 da açılıyor demi japon 3 müydü 4 müydü

1BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

O gümüş buraya gelecek hocam:)))

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

:))) hocam açık piyasalarda japon açık oyuzden söyledim
Hayırlı işler:))

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Kardeş Kapalı, Çin işi Japon işi kapalııı, uyku senin :)

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Japonda kapalı diyorlardi hocam şuan açık mesela
Saat 4.30 göreyim açık kapalı sonra yatış

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Çin Kapalı

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Çin halk cumhuriyeti diye bir ülke var bilirsin:)))
Onu beklemekteyiz hocam:)))

0BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Olacak mi hocam yukarı yönlü hareket

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hemen yorumunuzun altinda aciklama cikti yildiz yazinca cikiyor aciklama ustadim

EROSDUMAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berkayald ()

Şimdi girdim

EROSDUMAN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EROSDUMAN ()

Peki yıldız nasıl alınıyor

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Hayır yıldız yok hocam
Teşekürler
Eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yildiziniz varsa ana sayfadaki msj yazma kisminin hemen ustunde grafik yazisini goreceksiniz o yaziyi yiklayinca size dosyalarinizdaki resimler cikiyor ordan secip onayliyosunuz bir kac saniye icinde ekraninizda yazi olarak gorunuyor gonder deyince paylasmis oluyosunuz

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Merhaba hocam şimdi burdan nasıl foto paylasimi yapılır yardımcı olurmsun ustadim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Haklisiniz kucuk bir yere bakinca 3.30-3.40 arasinj goruyoruz biraz ekrani genisletince 3.25-3.47 araligini biraz daha ekrani genisletince asil kanalin 3.09-3.47 oldugu goruyoruz biraz daha genisletince 3.80 hedefli bayrak flama formasyonu gorunuyor dediginiz gibi oyna oynayabildigin kadara donuyo bu is umarim guzel bir yerlere gelirde dusus korkusu biter insanlarda ve terste olanlar kurtarir

AG_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AG_04 ()

Tamamen katılıyorum, galiba yeterince bıktıramadı, silkeleyemedi yukarı yol almak için.

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AG_04 ()

Valla ne diyeyim, dediğiniz gibi grafiğin üçgen formasyonu daralınca bir tarafa kırması bekleniyor, yukarı doğru kırdığında tamam diyorsun hedef 3,50 ve üstü diyorsun, saatlik ve dört saatlik kapanışları da yapıyor ama bi bakıyorsun 3,30 altında!
Olan sizlerin emeğine oluyor, ve insanların zaman kaybı.
Mart'tan beri 3,37 ortalama ile bekliyorum bi ara bi miktar ile al sat yaptım ama şunu bir kez daha anladım gümüş uzun vade de düşünülmemeli ancak 3 liraların altında alınırsa belki bir iki ay beklenebilir iyi kâr için yoksa gerisi tamamen al sat.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) bakan goz olsun yeterki ayni noktayi gorelim birbirimizi duzeltelim ustadim yeterki faydamiz olsun birbirimize ustlerde bekliyor olacagim :) tsk ederim sizede bol kazanclar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Ben şuan gümüşü çok kararsız buluyorum. Buralarda insanları bıktırıp yolcu indirdip yukarı hedefe gidecek. Ya da biraz çıkıp oralarda kalıp insanlarda düşmeyecek algısı yaratıp yüksekten alım yaptırıp hooop aşağıya. Sadece kendi düşüncem kesinlikle ytd

AG_04 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum