Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 18:53:35
EUR 34.7325 18:53:35
USD 32.3749 18:53:35
ALTIN ONS $2297.9550 18:53:35

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Dedin gibi 3.43 daha yakınmış abi az kaldı ama geldi sayılır

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Gümüş teki yükseliş 3.4390 a kadar mı hocam. Parça satışı hangi seviyeden önerirsiniz. 3.47 e kadar gidebilirmi

0BeğenmedimŞikayet

mehmetbartumsn ()

Selamlar gümüşün hareket alanı iyice daraldı. Kırılma sizce ne yönde olur. Teşekkürler. @tarbaz5101

0BeğenmedimŞikayet

Ginyalî ()

Tamam hocam

elifffff için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Biliyorum sadece altın yukselince genelde o da yükseliyordu ondan sordum :) sağolun

1BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Sen bana sorma boşver benim yorumlarımı ters anliyorsun dün geceye git ne demişim şimdi de rakamlara bak istersen )

Ginyalî için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stormborn_6161 ()

Bugün için demedim kıymetli hocam. Genel olarak bakabilirsiniz. Saygılar

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Bir şey sormamışsın ki, sadece yorum yapmışsın, cevap verilecek bir durum yok.

Stormborn_6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ginyalî ()

Size sordum hocam

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Aslında tek bir cevap yok petrol sanayi rasyo dolar ons hepsi etken kısaca. Yani onun takibi zordur. Seri aşagı ataklar görürseniz degerlendirme yaparsınız ytd

anla_beni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stormborn_6161 ()

Terbaz hoca biz hariç herkese cevap veriyorsunuz. Bilmeden bi kusurumuz mu oldu

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş Ons geçen hafta 14,979 dan kapatmış şu anda 14,968 de

0BeğenmedimŞikayet

Astonish26 ()

Hocam dolar öngörünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

anla_beni ()

betrolde cikarsa gümüş cikiyor deyilmi cevap icin teşekkürederim

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş Ons farklı

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Altın onsun gümüş onsa oranı demek oran demek. O yükselirse gümüş düşer o düşerse gümüş yükselir tabi bu arada dolarında hareketi önemli

anla_beni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

anla_beni ()

rasyo nedemek

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Rasyo faktörü var gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Tarbaz hocaya sordun herhalde

Ginyalî için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

İnşallah :) anlamadığım ons 1698 iken dolar 7.01 iken gumus 3.36 3.37 lerdeyken ons şu an 1705 dolar 7.02 ama gümüş hala aynı

0BeğenmedimŞikayet

Stormborn_6161 ()

Sert çıkışına gümüşe girdikten sonra rastlayamadım, ama düşüşü hep bizi buldu

0BeğenmedimŞikayet

Stormborn_6161 ()

Gümüş tam bir sabır taşı üstad

0BeğenmedimŞikayet

Manifatura45 ()

Hocam dolardan hazetmiyor öğrenin bunu artık

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt destek niye açık grafiğe baktın mı?
Gümüş şu anda düşüş kanalı üst bandına daha yakın, dolayısı ile alt bant mesafesi daha açık.
Ancak, sen 3,3480-3,3130 desteklerini hiçe sayıp direkt 3,2390 a odaklanıyorsun.
Şunuda bilmek lazım sert düşüş ve çıkışları olan bir üründen söz ediyoruz.

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

Hocam 1700 direnç mıdır?

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüdüanka06 ()

Grafikten anlamadığımız gibi grafiğin yorumundan da anlamıyoruz hocam:) kısaca suradan alınabilir suradan satılabilir demenizi bekliyoruz galiba.. hem destek direnc terimlerini de çok anlamadik sanki:) haliyle kazanma hırsı da olunca ne yapsak zarar ediyoruz saygılar

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Öyle bir şey yazmadım. 3,3813 altında 2 tane destek var 3,2390 a varana kadar, 3,2390 mı yakın 3,43 mü dersen 3,43 daha yakın derim.

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Abi sen genelde alt desteklerin çok fena açıyorsun ama yukarıya atifin çok bu da senin suçun değil gümüş onsun nankorlugu.. adam olsa hepinizi şaşırtır bir gün bile olsa..

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Teşekkür ederim hocamm

21BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ne alakası var kardeşim, yükselmesini istemiyormuşum. Sen beni düzenli takip ediyormusunda bu yorumu yapıyorsun anlamadım.
Geçmiş yorumlarımı bir incele anlarsın.
3,3813 yatay bant üst direncinin önemine vurgu yapmak istedim.
E aşağıdada 4h 3,3480 e tutunmuş yazdık o zaman düşmesinide istemiyorum böyle mi anlamak lazım.
Destek ve dirençler niye verilir; destekler azdan çoğa kuralına göre parçalı alım yerleri, dirençler de azdan çoğa kuralına göre parçalı satış yerleridir.
Ben bilgiyi veririm siz ister alın ister almayın , ister satın ister satmayın bu sizin kararınız.
Ancak, çoğunlukla olan şudur dirençte satış yapılmaz desteğe gelince burdan zararkes yapalım mı diye sorulur, yada destekte parça almaz dirence gelince burdan alım yapılır mı diye sorulur, kişileri terste bırakanda bu zihniyettir;
Destekte alıp dirençte satmak yerine dirençte alıp destekte satmak.

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum