Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:42:48
EUR 34.9839 09:42:48
USD 32.2051 09:42:48
ALTIN ONS $2414.8350 09:42:48

Konu: Dolar günlük RSI

⭐⭐WAANTEED ()
Dolar

Bu hafta çok kritik bi yöne kıracak mutlaka dikkatli olun Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ben sizin gibi 6.80 den sattım, 7.02 den aldım tekrar. 7.20 de satmak hedefim var. Inşallah kar getirir. 7 üstü bende bwklwmiyırdum

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@sadEce; maalesef zor bir süreç, aciliyet yok ise satmamanız daha iyi olur gibi, aradaki fark çok, yine de siz bilirsiniz, saygılar.

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Matrix20 ()

Başkan hep kürek vuruyon bir yatirim tavsiyesi ver artık :)

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Düşmeden almam inatciyimdir

0BeğenmedimŞikayet

Mitek ()

Ustad sen doları hep düşecek diyosun tersi oluyor

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SarıÇizmeliMehmetAğa ()

Abi yanlis anlamayin da birkac ay sonra korkarım 300 edercek, gidişato

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

ev vardı kiracı çıktı satıyoruz. 650 binlik ev 200 bin eksiğine gidiyor. yatırım olarak gayrımenkul tavsiye edeni eks ilerim :)) 3 haftadır ev göstermeye gidemedik artık mecbur çıktım bugün..

@Hboz düşüyor mu öyle :)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Sen dolarına mutlu ol beni bosver

0BeğenmedimŞikayet

Hboz ()

Yaaa, durum o kadar kötü mü:) sağlık olsun. Yaz geliyor ya, nakiti plajlarda değerlendiririm ben. Deniz kenarında güneşlenerek kokteylimi yudumlamak ta bir tür yatırımdır

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Kötüyüm...

0BeğenmedimŞikayet

Hboz ()

Gerçekçi umutlar dağıt:)

0BeğenmedimŞikayet

Hboz ()

Perşembe sattım 6.97 den. Şimdi de sattığım noktaya gelmeden almak istemiyorum. Rica etsem doları düşürebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

selam.
şimdi geldim dışarıdan. noldu @Hboz yardımcı olabileceğim bir şey var mı?
@Hurşit8231 naptı sattı mı altınları ?
@Kesepar @Volkanata yokluğumda 05 görmüş. iyi cesaret işiydi yalnız bizim ki :))

1BeğenmedimŞikayet

Hboz ()

İşte aradığım cevap. Yani duymak istediğim :)

Sabırlı_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hboz ()

Teşekkür ederim. Kendilerinin yorumlarını takip ediyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

Sabırlı_adam ()

6.87 ye dönüş yakındır inşallah fırsat gerçektir tabi 7.06 kırılmadığı müddetçe ytd

Hboz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

@admin gereği yap satasmak için yer arıyor. 3 gün kisitladi yine akıllı duurmuyor bak

0BeğenmedimŞikayet

Hboz ()

Tez canlılık böyle birşey. Biz tez canlılar olarak bu işlerden zengin olamayız anladım

Truttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOKTOROV ()

Şuan bende hem altın hem dolardayim bugunun bitişi ile yarının davranışı önemli ince ipler deyiz panik bu işin vazgeçilmez i bence :)

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

3 ay önceki kur fiyatlarına döner miyiz merak ediyorum oradan almıştım yükseldi diye sattım sonra yukarıdan alıp aşağıdan düşüyor diye sattım karda zarar oldu

Hboz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum