Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:32:33
EUR 34.9839 10:32:33
USD 32.2051 10:32:33
ALTIN ONS $2414.8350 10:32:33

Konu: Dolar günlük RSI

⭐⭐WAANTEED ()
Dolar

Bu hafta çok kritik bi yöne kıracak mutlaka dikkatli olun Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yavuzz35 ()

duyalım ozaman önerinizi

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yavuzz35 ()

sizin bir öneriniz varmı?

0BeğenmedimŞikayet

Yavuzz35 ()

walla ben burada yeniyim

0BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Nakit ihtiyacınız yoksa tekrar kiraya verin derim ben, zira aradaki fark %45 gibi bir oranı buluyor, kısa zaman içerisinde bu kaybı telafi edebilecek bir yatırım aracı var mı , onu bilemem, yine de karar size aittir, saygılar.

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Merkez bankası müdürüne danış farketmez...

0BeğenmedimŞikayet

Yavuzz35 ()

bir hisse öneriniz yokmu?

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

BIST bulaşma kardeşim yine sen riskli

Yavuzz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

@Guclu yeni çip güncellemesi gelmiş. :) Bi sanayiye uğra istersen...

0BeğenmedimŞikayet

Yavuzz35 ()

bende borsadan hisse almak istiyorum bir öneriniz varmı

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Sen Bedri daniss o soylerrr

1BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

Abi! ben her zaman ihtiyacının dışında ev fuzuli derdim. Ama karşımdaki fuzuli'nin ne erdemli kişi olduğundan bahsederdi. :)
Güzel ülkemde gereksiz yere gayrimenkule harcanan paraya çok acıyorum. Gerçi geçenlerde miras olarak 10 daire düşen adamın sadece kira geliriyle bir eli balda bir eli yağda yaşadığını gördüm. Adamın işi sadece kiraları toplamak :)...

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Matrix20 ()

Yok ya ben yatırım tavsiyesi istiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hayırlı olsun. Karla çıkarsınız

Hboz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

teşekkürler ama ne zaman düzelir ki gayrımenkul piyasası? 6 ayda da pek hareketlenecek gibi değil. yada düzelir mi demek lazım belki de. zaten epeydir bekliyor..

karambahtıkaram için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hboz ()

Ben de bugün 7.02 den aldım biraz ama sattığım miktarın beşte biri kadar

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Matrix20 ()

Aynen vurma artık kürek mapusluk zor takipcilerini üzüyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Sabırla bekleyen kazanır kardeşim dönüşü muhteşem olacak bir emtiaa sürekli çıkmaz asıl hareket BIST olacak ben alım için bekliyorum dolar olmasa gram olur bekliyorum piyasanın oturmasını bekliyorum yukarıdan almam sabırla Altan alır beklerim

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

hiç sorma. geçen sene almanyada yaşayan gurbetçi 400 bin dedi. pes dedim ya bu fiyata satılır mı ? o zaman satsaydım şimdi dlrda 480 yapardım ben onu..
burada bir tane gayrımenkulcü var devamlı gelir reklam yapar bir de :) şu zamanda insan oturacağı evden fazlasını tutmamalı bence.

@Guclu satmayıp napacağız ki? nakde dönmek daha iyidir..

SarıÇizmeliMehmetAğa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum