Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:50:40
EUR 34.8238 23:50:40
USD 32.3379 23:50:40
ALTIN ONS $2301.8900 23:50:40

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

şimdi burdan bi 1692 yapsak ordan 1688 düşse ordan 1696 yapsak gün kapanışı gelse 1690a çekilip ordan bi tur 1700 lere gelse orda satsak peşine şelale gelse

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

geri gelcem gümüşe merak etme. dibi bulak orda full gümüşe gircem :)

bambam777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

tmm tsklr bugün kırılmadı yarina kaldi iş

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bambam777 ()

Yolumuz burada ayrıldı abi ben gümüş ile yola devam sen altın ile ama sembolik bende bir parça altın aldım :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

378 kırılırsa gümüştede 3.35 kırılıyor demektir. ben hiç acımam satarım doktorum. 378 altında 370 369 var ordan alır gram artırır yukarda satarım. ama sonra 361i beklerim.

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

peki varsayalim ki 3 parçası gümüş. o zaman satarmiydiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

gümüş yok hacım altın aldım

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

mustafa hocam, altin kırılırsa beraberinde altinla bereber gumusude satacakmisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

hocam 378 kırılmadan hayırlısıyla şu piyasa bir kapanaydı bugun :P sınıra dayandık yine:)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

full girerseniz böyle olursunuz işte. stres stres. 1680-84 aralığı kritik bölge. kırılırsa bende stop olacağım 378 kırılımına denk geliyormuş mevcut dolar kurunda hespalayınca. ama kırılmaz ise 1702 e kadar gider.

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Yani hocam bu durumda hafta sonuna gramla girecegiz yukari gidecek gibi durmuyor

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

1700 tepkisinde ben satarım. ama hızlı giderse tutadabilirim. şu an iyi değil. kötü de değil. 1680-84aralığı kritik bölge. m

mevcut dolar kurunda 1680 ons kırılırsa kabaca gramda 378 olur ki bu gramda zarar keserim. aksi halde 7 parça ile devam.

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Hocam 378 kirmazsa ons bu seviyelerden kapatirsa 1700 piskolojinin altinda zarar kes onerirmisiniz sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

niye kırılıyor abi zarar mı ettirecen sen bize :) 1 dur biz bi 382 gidek. sonra gelir kırarız :)

dnlp16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dnlp16 ()

abim altın için kırıldımı 378 şuan ne öneirirsin

0BeğenmedimŞikayet

like ()

gumusu pek bisi birakmamissin kanka
dusus olursa zararkes yapacaksin sanirim

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

o kadar olsa burda ne uğraşacam :) 10 parçanın 7 parçası o :)

like için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

like ()

kanka senin 10 da 1 700gr altin mj

0BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

gece 1:16 ya kadar yasaklanmış sanırım

alex10fb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Celik hocamı iyi bilirim kendisi kayıp ya bugün:)

daytraderxag için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

rica ederim hocam ek olarak @uzmn @celik2119 hocaların sayfalarına da bakabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Yoo niye yapacaz? 378 kırıldı mi ki?

EROSDUMAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EROSDUMAN ()

Alyin icin zarar kes yaptınızmı

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Cok Teşekkür ederim hocam hemen takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

Hocam gümüşte @dtmustafa ve @TRADERMANT üstatları takip etmenizi tavsiye ederim. benim takip edebildiğim kadarıyla düşüş öngörülüyor o yüzden gümüş sayfasındaki çoğunluk bu aralar al- sat yapma taraftarı hata gözlemlediğim kadarıyla al- sat a karşı olan bazı hocalar dahi 3.41 lerden satıp aşağıdan almayı beklediklerini açıkladılar o yüzden bir süre kar alıp satma taraftarıyım ytd yanılabilirim belirttiğim üstatların sayfasını okumanızı tavsiye ederim

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam merhaba gümüş de durum ne

0BeğenmedimŞikayet

Kesal ()

Yok. artık :)

0BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

aynen hocam bizim MB da al- sat işine bulaşmış herhalde bugun saçma hareketler o yüzdendi :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

eğer bunlar onsu 1375e düşürürse desene bizim merkezde terste kalır :) 50 kere bunlara al- yat dedim dinlemiyor bu merkez :) al- sat yapıyorlar dolarda zarar ediyoz arkadaş :)

0BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

aynen hocam bu kez gümüş güzel toparladı kara geçip 2 kez al- sat imkanı verdi:) Bu arada Türkiye MB ilk çeyrekte dünyada rekor altın alımı yapmış

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bu gümüş ve platin beni gıcık etti. ne güzel rasyo ile uyumlu hamel yapıyordum. platin bozdu ayarlarımı. neyse onun hesabı yarına kalsın :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum