Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 17:44:51
EUR 34.8390 17:44:51
USD 32.3414 17:44:51
ALTIN ONS $2288.2050 17:44:51

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xausd 1 h. 5_0 Bullish Buy..

Alanda artık % 50 geri çekmeyi bekliyoruz. Bu ne demek? 1661.416 'dan 1738.878'e gerceklesen yükselişin 1700.147 ye gelmesi. Bu birinci alan olsun. Ikinci olarak sol altta bolgede bulunan pullback direnç kanalı var. Onunda üst seviyesi 1702.419 seviyelerinde. Bu da ikinci alan olsun. Üçüncü olarak fibonacci ptojection seviyesi olarak aynı esit düzeltmeyi yukarı uyguladım. Capraz duran cizgiler. Onunda seviyesi 1697.875. Bu üç fiyat confluence oluşturmuş. Burada bir psikoloji oluşmuş. Bitti mi? Hayır şimdilerde bir alçalan kama görüntüsü de var. Buda istemeyerek oluşan , zorlama oluşan bir düşüşe işaret. Fiyatın dönmeye yakın olduğunun işareti. Bitti mi? Hayır dahası var. Yukarıda saydığım 3 fiyatın alcalan kama ile buluşcağı nokta ayrıca yukselen trend desteğinede değecek. Totalde görebildiğim 5 anlamlı destek ortalama 1700 seviyelerinde buluşacak. Ons olarak bu noktadan işleme girilmezse bence hicbir seviyeden girilmez. Öngörüm bu sekildedir. Sıktım farkındayım ¤_¤
Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Bir like da benden ustam.

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam gumus 16.27 uzerine atarsa ordan islem yapar misin sen olsan?

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MG_ ()

Ben açık aramıyorum sadece sizin yazdığınızı paylaştım
Aynen olduğu gibi ne ekledim ne de çıkardım
Bakın bu ne demek
Ons yukarı dolar aşağı
Neyse galiba sizinle uğraştığımı düşündünüz öyle birşey yok
Sadece kesin konuşma üzerine örnek olsun diye verdim
:))
İyi geceler

____Su______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Yo ılgın degıl, dolar asagı inse ons cıkacak demişiz, dolar inmemiş onsda çıkmamış, ılgın olan senin acık araman :))

MG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MG_ ()

Gram Altın için ___Su___ yorumu (7 saat önce)
Şimdi abd hareketi önden size açıklayalım, ons yukarı dolar aşağı

https://altin.in/___su___

Geçen çarşamba diyorsunuz ya
Buna istinaden
Daha demincek diyelim
Söylediğiniz her şekilde tam tersi çıktı
İlginç

0BeğenmedimŞikayet

G_Beyli_ ()

Su hanım yorumlarınıza değer veriyorum fırsatim oldukça takip ediyorum sizden bir görüş almak istiyorum 379,5 ortalama biraz gr. var yarı TL mi yapsam yoksa siz olsanız nasıl bir yol izlersiniz son karar benimdir... teşekkür ederim..

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Yaşayıp görücez

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Kim dediki :)

2BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

:)) sanalda zaten çiziyorsun, bizde yazıyoruz :)) bukadar tanıştık neyse brn izliyorum herşeyi endişe etmeyin :))

0BeğenmedimŞikayet

Köylü33 ()

Py ne demek biliyorum :)

Ama o py ler de grafik üstü gidiyor. Şaşmıyor grafik

1BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Haziran dusus ayı :))

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Saygım sonsuz, tekniğe herzaman saygım var, teknik herzaman eryada gec işler, ben PY ler, çok pis oynar oyunu dıyorum, sag gösterip sol vuracaklar, bu rakamlar alım için risk demek istıyorum şimdi yarın teknıktekı 1747 ons rakamı geldı dıyelım anlık, doları 6,800 cekecekler gram fıyatı yıne aynı kalacak :) olumlu açıklamalar yatın İngiltere ile başlıcak zaten piyasalara neyse, izleyip gorecegız zaten saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Temmuz çok uzak haziran 3cu hafta dedimmi gelir ytd

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bugün yazdıklarınızı okuyunca hic tanımadığımı farkettim ¤_¤

6BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben cizgilerim doğrultusunda konuşuyorum. Ve onlar kolay kolay eğilmiyorlar . Belki daha zamanı gelmedi. Ama bu 1747 tekrar test edilecek. Ben temel analiz pek takip etmiyorum. Belki büyük hatadır. Ama yatırımcı davranısları grafiklere yansıyor desen olarak. Grafiklerime asla çöp diyemem. Kimsede diyemez. Önce saygı duymak gerekir. Hata yapmış olabilirim. Bildiklerimi, yansıtıyorum. Varsın olmasın..

1BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

:)) hocam beni az cok tanıdınız, ben yukseliş hep yukseliş derim, uzun vadecıyım zaten, mayısın 3. haftasına kadar yukseliş oldu olur, sonrası Temmuz 2. haftaya kadar hep duzeltme ve kademeli düşüş, öngörümüz var, 420 gram altın Temmuz da bekliyorum brn şahsen saygılar

1BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Hiçbir sey kesin, konuşmamak gerek çünkü aşağı tekrar kırabilir, bu hafta çok önemli yuzde 50 düşüş, tarafında işlemlerde derınleşebilir, fed parayı basmaz, faizde sabıt der, powel ters konuşur sa, grafıgın çöp olur bunuda, lütfen bilgi olarak takıpçilerinizee soyleyın, çünkü PY ler çk oyunbozan :)

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1747 uzerine cıkamadık. Ve 1738 de durak vardı. Bu halen gecerli. Sadece yeterli alıcıya bölge icinde ulaşılamadı. Halen düşüsler onsda alım fırsatıdır. Düşüş grafiği derken? 1700 leri alım fırsatı olarak paylastım. Sulara bisey mi karıştı ¤_¤

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Tamam o zman izleyelim bari şimdilik :)tekrardan cok teşekkür ederim yardımcı olduğun için :)

1BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Hocam gecen haftada senın grafık 1747 sonrası frrnlenemez yukselış 1800 1900 diye seslenıyodun cokdegıl gecen çarşambaydı:) sonra noldıysa ertesi GUN dusus grafıgı attın,

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim bal ¤_¤

bal570406 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gümüş onsun 15.27 uzerine atması gerekiyor. Diplerde bir kaçık görülüyor. Babamla balığa çıktığımda hava bozacakken öyle söylerdi. Gümüştede bir kaçık havası var. Nasip izleyelim fırtınayı ^_^

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

379 görulebilir. Ytd

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terracity ()

Hocam merhaba 384 den almış olduğum bir hayli gram var acaba bu süreçte satmak beklemekten daha mı iyidir az zararla karlı çıkmam mı daha iyi bilemedim.. tavsiyeniz

0BeğenmedimŞikayet

bal570406 ()

Yorumlarınız çok yerinde takipteyiz saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Slm Üstad ons 1700 civarına gelirse gram altın tahminen kaçta olur dolarla beraber

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam gümüş hakkın da bir calisman var mi? Fikrin nedir gumus hakkinda?

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

Sessiz cee takip ediyoruz seni :) takipteyiz üstad...

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Murat4525 ()

Tekrardan teşekkür ederim takipteyim sizi 2 aydır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum