Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 06:15:50
EUR 34.7853 06:15:50
USD 32.2784 06:15:50
ALTIN ONS $2311.4900 06:15:50

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Sunuda bi asagiya kirsaydik

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

Bizim gönlümüz zengin toprağam :)

kirsehirli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

Aynen kardeşim Yerköy Yozgat'ın Çiçekdağı Kırşehir'in ama ikisi arasında mesafe bir adım kadar sadece.

Bir_işçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

Hemi de çiçekdağı :))) neresi küçük teflek, kabaklı, çöprüaşık:))

paranın_prensi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ceylan'lardan tanıdığınız var mı

0BeğenmedimŞikayet

Bir_işçi ()

Doğru biliyorsunuz

fatih$egeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatih$egeli ()

Çiçekdağı Kırşehir e bağlı diye biliyordum yanlış mı biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

KöRoĞLu_14 ()

Çekerek'ten selamlar.

66GARİBAN66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bir_işçi ()

Bende boğazlıyanlıyım

0BeğenmedimŞikayet

66GARİBAN66 ()

Aynen Yozgat'ta bağlı

0BeğenmedimŞikayet

Bir_işçi ()

Yerköy yozgatın değil mi

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Faydali olabiliyorsam ne mutlu bana tsk ederim

Akbal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Haklisiniz ama gozden kacan bir durum soz konusu fake hareketlerde supertrend sat verir ama cizgileriniz size nerede oldugunuzu ne zaman satmaniz gerektigini gosteren en temel unsurdur ayrica geriye donuk trend cizgileri size gekecekte duracagi yada cikabilecehi yerleri gosterir supertrende bunlari bilemezsiniz tabi bu kisinin kendi satratejisidir herkes icin en ideali kendi stratejisini olusturmaktir hangisi kolayina geliyorsa

ALAMET_İ_FARİKA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kirsehirli87 ()

eywallah hemso kirsehirde ne kadar gizli zengin varmis burda gorduk :)

0BeğenmedimŞikayet

66GARİBAN66 ()

Yerköye selamlar

1BeğenmedimŞikayet

66GARİBAN66 ()

Selamu aleyküm hayırlı Ramazanlar arkadaşlar

0BeğenmedimŞikayet

Akbal ()

Grafik paylaşanlar dışında ilk defa faydalı bir şey yazıldığını gördüm. Tebrik ederim sizi.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

Bende Yerköy- Çiçekdağı'ndan katılıyorum yarışmaya kardeşim o yüzden olabilir :)

kirsehirli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

bu kadar ugrasana kadar o grafıkde supertrend ındıkator acsın en garantısı en anlasılırı o olmazmı :))

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Gorusmek uzere Allah a emanet ustadim

Okannnn1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Normal sartlarda Banka makas araligi saatlik grafiklerle kar verecek sekilde olmuyor en az 4 saatlik grafikler idealidir bu su demek degil anlik ziplamalar olur saatlige degil dakkaliga gore bile kar alinabilir o ayri bir mevzu genis alan takibi kar oranini arttirir sabredebilene

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Eyvallah kardeşim, selametle kal.

0BeğenmedimŞikayet

kirsehirli87 ()

nezmn resmini gorsem telefonu siliom kardesim bize garezin 'ne ; )

0BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

Bankadan işlem ile 4 saatlik grafik bağlantısı nedir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bildigim kadari ile yardimci olurum ne demek ama unutma grafikleri eski tarihlere al ac islem yapiyomus gibi davran her unsurun davranissal farkliliklari var eski tarih araliklarinda neler yapardim diye denemeden basarili oldugunu gormeden gercek islem acma fake hareketlerin nasil oldugunu belirlemeye calis sana guveniyorum sen yaparsin ins. İsteklisin basarilar ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Tamam kardeşim çalışacağım bunlara. İlerleyen günlerde de sorularım olacak :)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ne mutlu sana ustadim simdi trend cizgilerini ogrendikten sonraki yapacaklarin bankadan islem yaptigin icin en az 4 saatlik grafiklerde kanal tespit ediyorsun zamanla olusmus en yuksek tepeleri birlestir en dusuk tepeleri birlestir ve bekle ne zamanki destek cizgine geldi yada bir pay birak oraya geldi al ne zaman direnc cizgine geldi sat sadece bunu yaparak kazanc saglayabilirsin ama kural koy trend bozuldumu satmasini bil acaba geri gelirmi dedigin an kural iptal zarar hayirli olsun demektir

2BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Mumlar destek direnç, trend çizimini öğrendim. Ufak da olsa çalışmalar yaptım. Çok güzel bir duygu gerçekten. Alım satım yapmıyorum şu an çok iyi bir fırsat çıkmadıkça. İşi öğrenip öyle girmeyi düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ne durumdayiz gelecekte kullanacagin bir suru sey ogrenmek guzel bir duygu degil mi

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Başladım hocam çalışmalara :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum