Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0707 10:46:45
EUR 34.6325 10:46:45
USD 32.3222 10:46:45
ALTIN ONS $2315.6300 10:46:45

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

eğer ki orta siyah üstüne atarsa veya bu seviyeden düşüp 1718 civarından tutunup destek alırsa gerçek bir yükseliştir ki onst ve gramda yeni tepe demektir bu. beklemedeyim.

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

DolarZengini ()

Hadi inş hocam bekliyoruz bakalım

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yusyıl ()

Hocam takılmayın, Okuduğunu anlamayan, ilk okulda temel matematikte öğretilen iki sayıyı toplayıp ikiye bölemeyip ortalama soran bir grup var. burada kesin konuşulsa ne olur konuşulmasa ne olur. hala ytd değildir yazmadın diyenler var :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

1730 onsta aslında ara 1 dirençte kısada fibo alınca oda oraya denk geliyor.

DolarZengini için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Zeynep__35 ()

Biz falan diyorsunuz da kaç kişisiniz anlamadim bir grubun sözcüsü musunuz? Lütfen herkes kendi adına konuşsun.
Tartışma oluşturacak bir durum yok ortada.

Cayhlak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

onada laf yedimde :) düşebilir çıkabiir demem lazımdı ama 2 senaryo var zati grafikte :)

Erzurumi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DolarZengini ()

Kaç drenci kırılması lazım çıkması için

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

çakma dişçi diyorlar bana :) BURDAKİ dişhekimi kardeşlerim bu yoruma nasıl tepki verileceğini iyi blir :) çileli yollardan geçtik :)

Grasper42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurumi ()

En net yorum, ya düşecek ya çıkacak)

0BeğenmedimŞikayet

Cayhlak_ ()

Üslubu kime göre neye göre pek hoş değil!
Bizler sakiniz sanırım siz sakin değilsiniz.
Ayrıca biz temkinliyiz. Bunun da yeterince farkındayız.
Sizin hatirlatmaniza gerek yok.
Hocayı da takip etmek zorunda değilsiniz.
Sitede herkesi eleştiriyor musunuz:))
Önerilerde bulunuyor musunuz

Zeynep__35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Bakınız siz kelimelere bakıyorsunuz. yanlış düşünüyorsunuz. bana desenizki kardeş ( veya ne derseniz diyin ben takılmıyorum pek) şu çizgiyi yanlış salamışsın bu olmamış. başım gözüm üstüne. veya dün ağzımdan 15.100 kırılmaz inşallah demiştim hiç farkında değildim anlık ağız alışkanlığından serri de yazınca çıkmış sayanda sövende eleştirende oldu. özür dileyip söveleri engelelyip eleştirenden özür diledim. buna benim itirazım yok KEŞKE HERKES GRAFİKLERİ VE HATALI ŞEYLERi eleştirse. ama lütfen sizde yorumumu iyi anlayınız.

0BeğenmedimŞikayet

1987 ()

Hocam beğenmeyen konforlasın. Ben de bekliyorum tlde. Pişmanmıyım? Asla değilim. Zarar etmeyi göze almaktansa benim olmayan karı almamayı göze aldım. İllaki fırsat gelecek alıcaz yine bu rakamlara gelecek. Bu kadar hassaslarsa kimseyi dinlemeden kendi başlarına karar alıp yapsınlar yatırımlarını.

0BeğenmedimŞikayet

satürn16 ()

Her paylaşımında görüyorum. Etkilenmeyin, son karar sizin diyor. Tabi ki herkes öngörülerini yazacak...

0BeğenmedimŞikayet

Kripto53 ()

Hocam bak sen yanlış yapıyorsun. Çıkacak çıkacak diye bağır, düşerse inzivaya çekil. Sevenin çok olur hemde kafan ağırmamış olur.

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep__35 ()

Bir kere kardeşim üslubu pek hoş değil!
Biraz sakin olunuz efendim.
Temkinli olmanın kimseye zararı olmaz bunu hatırlatmak ne bir hakarettir ne de elestiri...

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

size değil sitemim kardeşim. size yazdığım yazıyı genel yorum olarak anlayıp acaba bu adam neye yorumyazmış diye bakmadan sonra genel yorummuş gibi karşıma çıkartıyorlarda o üzücü oluyor. biliyorsunuz bizim milletimiz ilk gördüğüne bakar.

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grasper42 ()

Diş hekimi daha ne yapsın hastalarla ilgileniyor ardına gelip burda kimse zarar etmesin die ugrasiyor kimsenin vebaline girmemek icin cümleler kuruyor grafik atıyor daha ne yapsinnn.. el insaf

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ya ne istyorsunuz susalım mı kardeşim? sa se ekleri türkçe de ihtimal ekleridir. 2 tane ihtimal var ya çıkacak ya düşecek doğru mu? çıkması için 1 tane direnç kırılacak doğru mu? direnç çizilibak. düşmesi için 1 destek kırılacak doğru mu? 2 ihtimalden birinin gerçekleşmesi için bu 2 tane çizgiden birinin kırılması gerekecek doğru mu?

yani şu gördüğün koca tabloda 1 tane destek 1tane direnç var. hangisi kırılırsa o tarafa gidecek dior. yorumumda bundan ibaret. böyle yorum gelince keyfim kaçıyor. emin bir cümle yok ortada ya çıkacak ya düşecek 1inden 1i yazıyor ekranda yahu

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

o benim düşüncemdi doktor bey. kimse şanssızlığını ya da ani satışlarını alışlarını kimseye yüklemesin çocukmuyuz Allah aşkına. zorlayan yok kimseyi

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep__35 ()

Şu belirsiz ortamda daha temkinli yorum yapmanız daha sağlıklı olmaz mı?
Kimsenin neyin ne olacağını bilemediği bir ortamda yazdıklarınızdan bilmediğiniz bir yerlerde birilerinin etkilenip hamle yapabileceğini unutmayın lütfen...

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

3.36 gelecek demiyorum abiler bak sonra gelmeyince saldırıyorlar. teorik olarak %50 iade olur % 95 böyle oluyor grafikleri açın 1 günlük yükseliş ve düşüşlerde kabaca bakın lütfen bak iyi anlayın.

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sedatks ()

İlk alım yerimiz 3.36 mı hocam dolarda salıyor şükür 6.80 lere gelse keşke. :)

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

yani 3,36 ya gidip ya dönecek ya da kırıp inecek doğru mu anlamışım doktor bey. fiyat doğrumu

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

1730 altı kapattı. 4 saatlik mumunu . aşağıdaki desteğe inip ya teyit alıp tekrar yukarı gidecek ya da kırıp aşağı gelecek. net cümle yazdım çünkü 2 senaryo var 2side bu başka bi senaryo yok :) ya düşecek ya çıkacak işte :)

dinos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dinos ()

kara çizgide 1730 altı için 4h ne zaman dolacak

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

akilli klavyelerde yaziyoruz. sonra bakinca ne yazdigimiz belli olmuyor. biz yaziyoruz telefon kendine gore degistiriyor

0BeğenmedimŞikayet

MarvinFrances ()

İyimi böyle :)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

doktorum 3.27-3.45 = 18 kuruş teorik olarak büyük çoğunlukla %50 iade olur .3.36 gelmesi lazım.

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

usta, and dende jar satislari gelirse dunku yere doneriz diyorum. fikrin nedir alir mi satar mi sizce. bu soru ikimizi baglasin

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim her cümlemin sonuna kendi tahminim hayalim diyorum Allahtan korkunuz lütfen.

Yarenustun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eSqeC ()

Alım yaparsanız yazıyormusunuz @dtmustafa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum