Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0707 10:23:01
EUR 34.6772 10:23:01
USD 32.3650 10:23:01
ALTIN ONS $2319.3900 10:23:01

Grafiği gönderen: super_conqueror

platin ons
845 geçilmedigi sürece aşagıdaki hedefe dogru ilerler.

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

bu grafigi daha önce burada paylaştım.

ALTıNcıhis68 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

altın ayrı bir konu. zamanında platin altından dergerliydi. petrol nasıl düştüyse platinide öyle düşürebilirler.590 a kadar nasıl düştü iyi irdelemeli. benim tavsiyem yukarı çıkışlarda kar satışı yapılıp alttan tekrar alım kovalanması yönunude.

Murat2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GRaham_Bell ()

Bakalım izliyoruz pozisyonumuzu fulledik :)

Musca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

grafigi 19 martta çizdim. bak o zaman platin 592 . sonra 830 kadar gitti. buraya kadar herşey normal. izlemeye devam edelim.

nur33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musca ()

Inşallah öyle olur yoksa gümleriz :))

GRaham_Bell için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇORUMLU41 ()

Kuvvet 50 70 oynasa ons ta alım satim vermiyo kuvvet hop makas aciyo

1BeğenmedimŞikayet

GRaham_Bell ()

Şimdi ben herdaim platin ons u Altın onsada bağlarım hele ki son zamanlarda epey beraber hareket ediyor sizin dediğiniz rakama düşer ise Altın ons un 1500 lere düşmesi gerekir ve sert bir biçimde olursa bu olabilir şimdilik benim görüşüm tekrar 800 ü teste gidip orayı geçecektir

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTıNcıhis68 ()

Kim cizdi bunu kardeşim Allah aşkına yav.

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Bir gurup var Emtia ya çok güvenip sürekli yükseliş bekleyip yukarı hedefler veren var bir gurupta 1000 li rakamları bekleyenler var bunun ortasını bulamadık halil bey :)
Adam diyor yeni bant hangi yeni bant ons 10 senedir aynı bantta ilerliyor
şu ortamda ne uzay fiyatları verip yatırımcıyı beklentiye; nede çok düşük rakamlar verip paniğe sürüklemenin bence manası yok. gün gün izlemek lazım piyasaları hergün yeni şeyler görüyoruz. petrolde olduğu gibi. kim derdi eksiye düşecek ama oluyor işte :)
@Murat2525

1BeğenmedimŞikayet

foryede ()

@super_conqueror ben dusus olacak 25-30 dolar düşecek dıyorum adamlar kalpten gıdıyor sen 400 demıssın adamları oldurcen ama şunu bıl platın 400 olması ıcın altınında bayağı dusmesı lazım rasyo olarak platın cok gerıde zaten altına göre ıyı çalışmalar emeğine saglık

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman61 ()

Hocam böyle ölmeyiz füze atsaydın :)

0BeğenmedimŞikayet

Musca ()

Usta bu 2022 felan diyor altta uzun zamanda gerçekleşecek olan mi bu yani

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

E bu grafikde hiç yükseliş emaresi yok
Hep düşüş

2BeğenmedimŞikayet

Mfkrtl ()

İnşallah herkes tersten çıkar TL de kalır sonra 400 e gelir herkes 2 kat kazanır inşallah

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

siyah 4.dalga bitmiş olabililir.siyah 5.dalga çok aşagılarda.

0BeğenmedimŞikayet

GRaham_Bell ()

Bem grafiğimde 800 önmli bir direnç ve orayı test etti kıramadı 800 ü geçsin film kopar direk söylediğiniz 845 rakamında bulur kendi kısa orta vadede tabi şuan dolara kıyasla platin çok ucuz normalde 200 üzerinde olması gerekirdi

-1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

evet malesef

Mfkrtl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

temkinli olalım...

Euroben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

845 e yaklaştı ama test bile edemedi.

0BeğenmedimŞikayet

GRaham_Bell ()

Kusura bakmayında o kadar da düşeceğini hiç sanmıyorum çıkış için 800 ü geçse yeterli ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Euroben ()

Kötü bir tablo

0BeğenmedimŞikayet

Mfkrtl ()

Ons 400 e düşer diyorsun yani 845 geçilmezse

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum