Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 11:14:18
EUR 34.7538 11:14:18
USD 32.3923 11:14:18
ALTIN ONS $2307.9000 11:14:18

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram 4h görünüşü

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Canerözdemir ()

Abi altınım ve gümüşüm var satayım bekliyeyim mi ne önerirsin cvp yazarsanız sevinirim

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

medoto74 ()

Hocam size zahmet gümüş ve platin yorumu yapabilirmisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam kıymetli bilgileriniz bizler için çok önemli siz hiç kimse için kendinizi üzmeyin ve cevap bile vermeyin size saygısızlık yapana

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam bu gümüş nekadar düşecek daha:( @tarbaz5101

0BeğenmedimŞikayet

Altuncuk ()

Peki hocam! Bu gramın günlük kapanış saati kaç oluyor.

12BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ben destek ve dirençleri paylaşıyorum.
Ayrıca, kendimce terste bırakmayacak destekler de parçalı alım öneriyorum.
İsteyen desteklerde parçalı alır , isteyen parçalı al noktalarını takip eder.
Daha önce defaatle yazdım tekrar yazayım, benim grafiklerimde mor renkle gösterilen yatay bant aralıkları önemlidir ve şu anda 371,96-384,06 yatay bant aralığındadır, dolayısı ile 371,96 desteği önemlidir sabah paylaştım.
Ayrıca geniş bantta 356,24-381,24 yatay bant aralığında olup, 381,24 direnci önemlidir.

Ridvancan48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam muhattap almayın boşverin gitsin, verdiyiniz ihtimaller takır takır geliyor başka söze gerek yok biz beceremıyoruz...

0BeğenmedimŞikayet

Ridvancan48 ()

evet dün yaptım. şu an tl deyim. az önce 1661 olduğunda parçalı alacaktım kuveyt kur değişimi sebebiyle aldırmadı. aldırsaydı şu an parça satışı yapacaktım.

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Dün yazmıştım 377,25 ve üstünde parçalı satış diye sattınız mı pekala?

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

zaten öyle diyor. @tarbaz5101 hocam bu sitede çok değerli bir üstad. işine gelmezse yorumlarını görmezsin. Burada yüzlerce takipçisi var. ve yorumları nokta atış. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Ustat bi grup var sözleşmiş gibi felaket tellallığı yapıyor bu iş bu kadar basit mi yahu. Engelliyorum yine birileri çıkıyor bitmedi gitti atmasyonları.

13BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Siz öyle yaparsınız, herkes istediğini yapmakta özgür, biz kimsenin hesabını yönetmiyoruz, sadece grafik ve geçmiş tecrübemize dayanarak yorum yapıyoruz.
Ancak, yorumlarımızda kesinlik belirtiyor; test edebilir, görebilir, gelebilir gibi kesinlik içermeyen yorumlar yapıyoruz.
Bizi takip edenlerde geçmiş yorumlarımızda ki tutarlılığa güvenerek takip ediyorlar.
Yapılan tahminlerin %100 beklenti içermediğini burda herkesin bilmesi gerekir diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Acemions ()

Hocam platin için orta vade düşünceniz halen geçerli mi?

0BeğenmedimŞikayet

Keskin05 ()

Tarbaz hocam altin icin bekleyeyim mi

0BeğenmedimŞikayet

dilek34 ()

@tarbaz5101 ya Hocam ben ne diyim size valla helal olsun onca kişi takip ediyorum sadece sizin dediğiniz rakamlar tuttu gümüşte ama terste kalmaktan kurtulamadık kendi tercihimizle :(

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüdüanka06 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ridvancan48 ()

görüldüğü üzere grafikler geleceği değil geçmişi gösteriyor. gerisi sadece yorumdan ibret. yani grafiğe göre şöyle böyle demeniz yanlış. inerken parça parça alın. çıkarken satın demeniz yeterli.

7BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

371,96 altında günlük kapanış yapmadıkça yukarıda 381,24 hatta 384,06 yatay bant üst direncini test etme ihtimali devam eder.
Ancak, ben bu sevyelerde yeni alım önermemekle birlikte yukarıdan alım yapmak isteyenlerde kendi hür iradeleri ile alım kararını verebilirler.
Parçalı alım yerlerini 366, X ve 356-359 aralığı olarak grafikte belirttik.

Zümrüdüanka06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi seni takipteyim seninle hareket ediyorum. Verdigin emekler icin tesekkur ederim. 371 de ve 366 da parca alimmi tavsiye ediyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam bu değerlerden parça alım öneririsiniz, gün içi al sat için

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt09 ()

Emeklerinize saglik hocam sayenizde yon bulmaya calisiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüdüanka06 ()

Sunu mu anlayalım.. Gr kanal içerisinde tekrar 380 civarı görme ihtimali var dogrumudur

0BeğenmedimŞikayet

Hsyn45 ()

Direnç ve destekler nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Bu saatten sonrası için yorumunuz nedir hocam geri dönüş olur mu sizce yukarıya

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum