Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 18:01:11
EUR 34.7923 18:01:11
USD 32.2286 18:01:11
ALTIN ONS $2332.0700 18:01:11

Grafiği gönderen: Carpediem37

Usdtry Daily Gann

6.9660 direncinde oluşan kararsızlık (doji).

Usdtry 4 h rising wedge.

Usdtry 1 h bearish quasimodo oluşumu. Altta model örneği hakkındakisa bir bilgi yer alacak.

Dolar Türk Lirası Teknik anlamda genel görünüm negatif.

Saatliklerde daha önce Altın onsta paylaştığım bearish quasimodo deseni mevcut. Saatliklerde ara yukselen trend destegi çatırdıyor. 4 saatliklerde, yukselen kama karşımızda. Düşüş desenidir. trend sağlığı bozulmuş. İmpulse leg ler giderek kısalıyor. Olumlu olarak trend momentumu hâlâ var. Fakat son duzeltmenin derinliği daha belli değil. Bu noktada 6.82800 seviyesi altında kapanislarda stop düşünülebilir. Sağlıklı yukselisin devamı için, 6.9550 seviyesi uzerinde 4 saatlik kapanıslar beklenmeli. Bölgede ilk error 6.88200 altı kapanışlarla belirir. 6.82800 kırılırsa çıkılmalı. 6.73 hafta boyunca denge noktamiz olabilir. Buraya gelirse fiyat tekrar degerlendirme yapılır. Uzun lafın kısası dolar 'da 6.9550 üzerinde 4 saatlikler görülmezse yerini derin bir duzeltmeye bırakabilir. 6.9550 uzerinde kapanışlarda ise 7.08 hedef olacaktır. Öngörum bu şekildedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

SaygıLar...

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Önemli olan o değil mi zaten. Zoru başarmak ¤_¤

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Dostum 1683 den 1716 lara gelmesi cok zor suan

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben olsam, Piyasa açilana kadar onsta 1716 dolarda 6.91/92 gibi görürsen %50 , vedalaşırdım. Ama sizi bilmiyorum. Ytd

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

iyi akşamlar;400 gr var 380-383-377 den aldığım sizce yarı tl ye geçmeli miyim yoksa tümüne mi geçmeliyim hangi oranda yapmalıyım bunu bana yardımcı fikir olur musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim.

Bluegirl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Okudum hepsini hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah. Ressam olduğum doğrudur. En alttaki açıklamayı okumanız yeterli olacaktır ¤_¤

Bluegirl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Carpediem Hocamizin masallahi vardir emeginize saglik hocam

1BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hıcbisey bilmediğim doğrudur ¤_¤

lemonagacı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Iyi geceler. Emek var mı ki ? Bir iki çizik ¤_¤

TAKİPTEYİM_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAKİPTEYİM_ ()

İyi geceler emegınıze saglık

0BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

Ne hocası bi şeyden anlamaz o :)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Estağfirullah dostum. Ne hocası ¤_¤

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline emeğine sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam, dolarda 6.73 altı gelir mi sizce, bu piyasada en çok nereye kadar düşebilir

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Ressamlık ödülünü size veriyorum hocam maşallah diyorum birde biz anlasak bu arkadaşların dilini :)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Emegine saglik hocam

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Gümüş tl gidicimi yani çizikçi

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Tamam hocam alttan alım yapıydı 345ten tersteyi.

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Onda değisen fazla bir durum olmadı. Onsunda 15.60 altı negatif.

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Gümüş varmı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yetiştirmeye çalışacağım

Ceran42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceran42 ()

Hocam elinize sağlık ons ile ilgide bir paylaşımınız olcak mi açılış oncesi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum