Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:55:02
EUR 34.9839 15:55:02
USD 32.2051 15:55:02
ALTIN ONS $2414.8350 15:55:02

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Ons

buda demin atttığım grafiğin ilk kaba hali. 1747 görülür görülmez geçilemeyeceğini anlayınca çizilen grafik

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Rsi 0.382 1.640 a denk geliyor galiba ben orada dönüş bekliyorum duzeltmeyi

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

eyvallah usta sen sağolasın

CaN_CaN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CaN_CaN_ ()

Emeğine sağlık kral varolasın

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim diğer ons grafiğim profilimde var. ihtimal var mı? evet var.1585 ihtimali var. daha aşağısı için 1585 kırılması lazım. eğer o kırılırsa çok daha aşağılar olur. ama şu anlık durumda kırılması zor. ilerleyen günlerdkei gelişmeler işi tetikleyebilir.

Samet_88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samet_88 ()

Hocam beni tedirgin eden noktalardan biride haftalık kapanış mumunun mezar taşı olması

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

kiymetli arkadsim Tahsin diyebilirsin daha memnun olurum. saglicakla kal.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

Bende tesekur ederim kardesim. piyasa acilinca o konuma gore devamli bilgi aktariyorum cok faydasini gorebilirsin arada kacirdiklarin olursa sayfamdan takip etmende Fayda olur. iyi pazarlar ve bol kazanclar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Samet_88 ()

Anladım hocam emeğinize sağlık teşekkürker

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bu ısler yukarı cıkarkende asagı ınerkende kademe kademe olur.1617 su konumda teknıkte yok. yanlız tek bırsey var gaplı acılmalar hepımızın kor noktasıdır bu teknıkle cozulemez. olurda cok gaplı acarsa yapacak bırsey yoktur. tekrar teknık hazırlarız o konumuna gore.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

samet orda her sey cok acık. asagı durumunda ve yukarı nasıl gıdebılır hepsının teknık ızahatı var. dıkatlıce okursan hersey gorebılırsın. ayrıca bıst, gumus ve gram ıcınde detaylı teknık verılerı cıkardım bakabılırsın.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

(54 dakika önce) Cevap yaz
16 saat önce) ONSUN ONUMUZDEKI GUNLEREDE KI DURUMU. BULUNDUGU NOKTA 1684 GAYET OLUMLU GOZUKUYOR.

1678 DE ONEMLI DESTEK VARDI BURAYA DOKUNDU VE BURDAN TOPARLAMALAR BASLAMA IHTIMALI GUCLU.
UMARIM BU VERILERI DIKATLICE TAKIP EDERSINIZ.

Arkadaslar ons biliyorsunuz cok cabuk yukselme ve alcal; malar yapan emtia dir cok uzun sureler devamli yukselmeler yapti. simdi sarkmalar yapmasi gayet normaldir. altinda bekleme suresi vardir asla zarar yoktur. sabirli olmiyanlar bu emita ya girmesinler.

Herhangi bir sarkma durumunda asla moralini bozmayinn

sakin elinde olanlar su kadar zararim var zarar dahada buyuyecek diye elindekileri satmasin.

simdi sarkacagi noktalardan ilki 1674 dir.
Bakalim bunun altina sarkacakmi?
sayet sarkma devam ederse 1667 ikinci duracagi yerdir.

sonar 1661 ve 1641 buralara kadar sarkmadan toparlanmasi mumkun. dikat edeceginiz ilk sarkma yeri 1674 dur. bakalim bunun altina tasiyacakmi.

unutmayin zarariniz sadece kagitta, sattiginiz anda gercek zarara donusur. Sabirla bekliyeceksiniz bu onsun durumu size Graminda durumunu calismalar bitince atacagim.

https://altin.in/tahsin_34_36

0BeğenmedimŞikayet

Samet_88 ()

Hocam yorumlarını dikkate aldığım bir kaç kişiden birisin.. sana yazmamış olmam sayfana bakmadğım anlamına gelmiyor elbette baktım? ben sadece sayfandaki noktaların altı varmı diye düşündüğümden bu grafiğe yazdım.. sebebide şu.. yine tekniğine güvendiğim bir abimin ön görüsü 1620ler.. kafa karışıyor normal olarak?

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

sayfama goz at ıstersen. faydası olur.

0BeğenmedimŞikayet

Samet_88 ()

Hocam sizce 1617 nin altı mümkün mü

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

eline saglık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum