Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 19:09:35
EUR 34.7690 19:09:35
USD 32.3768 19:09:35
ALTIN ONS $2341.4400 19:09:35

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüş, son günlük kapanışını3,3836 sevyesinde negatif yapmıştır.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bafra1655 ()

Abi bu seviyeden de platinden parça satış yapalım mi

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EnGeLLi ()

@tarbaz5101
Abi Allah razı olsun cuma günü %50 satım zararına
Elimde TL var
Kaçtan alım yapacam parça parça alım.
Teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş son ons 14,29 inerse Dolar bu sevyelerde olursa 3,1768, Dolar 6,87 olursa 3,15 olur.

Anestek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anestek ()

Hocam gümüş 14.29 bölgesini test ederse ve dolar bu seviyelerde kalırsa gram gümüş nerelere iner tl olarak tşk

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Arkadaşlar, Gram altın, Ons Altın, Gümüş ve Gümüş Ons hakkında yorum paylaştım
Ayrıca, geçen hafta Cuma günü Gram altınla ilgili düşüş ihtimali için parça satış önerisi paylaştım.

EnGeLLi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EnGeLLi ()

Abi @tarbaz5101 14,29 gramda ne oluyor.
Gram kaçtan alım önerirsin
Gram ile ilgili yorumu göremedim

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam selamlar 3.43 ten gümüşteyim ne önerirsiniz? @tarbaz5101

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş ve Ons, Gram ve Ons yorumları paylaştım.

Semacan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muammer61 ()

Tarbaz hocam gram altin icin 385 den tersteyim 129 gram dusus devam edermi cikip. altdan mi alayim yoksa beklemelimiyim ytd olmadan tavsiyeniz nedir acaba tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Semacan ()

Degerli hocam gumus dusus devam mi tsk

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Acele etmeyin 14,29 ihtimalini takip edin, desteklerde parçalı geçiş düşünülebilir.
Full hareketler sıkıntı olabilir.

DARİUS34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Iyi geceler kıymetli hocam

1BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

Bende amasya profil resmimi tanımışsındır.

bulutttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulutttt ()

Evet amasya

KIZIL_ELMA05 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

Tarbaz Hocam bütün like larımı size veriyorum ama bana pek cevap yazmıyorsunuz. Gümüşüm ve dolarım var tamamını gümüşe geçmek istiyorum. Orta ve uzun vadede doğru bir tercihmidir?

1BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

merhabalar memleket amasyamı

0BeğenmedimŞikayet

gsısman ()

Size de selam olsun her zaman değerlendirmelerini referans aldığım güzel insan.

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Emeginize saglik @tarbaz5101

0BeğenmedimŞikayet

Batan_gemi_ ()

Aleyküm selam güzel insan hoş geldiniz gününüz hayırlı kazançlar bereketli olsun

9BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Er yatağına selam olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

hocam ben sizi , temel teknik beyi güliz hanım sayesinde tanıdım. genelde altın ve gümüşte orta ve uzun vade ciyim. Bazen kısa vade
trade amaçlı al sat yaptım. üç kuruşta olsa kazandım. Burada sizin gibi değerli birkaç kişi kaldı. yorumlarınız benim için nokta atış. tekrar teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

erman_dinar ()

İnşallah zarardan çıkarız ya

2BeğenmedimŞikayet

bulutttt ()

Çok sagol ustadım amasya dan selamlar

18BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş Ons, son kapanışını 15,18 sevyesinde negatif yapmıştır.
Günlükte 15,15-16,007 yatay bant aralığında.
Şimdilik 15,15 yatay bant alt desteğine tutunuyor, destek altı kapanışlarda 14,29 sevyesine kadar sarkma ihtimali olabilir, orta vadede yön yukarı diye düşünüyorum.
Geri çekilmeler parçalı alım fırsatı olarak görülebilir.
Destekler; 15,15-15,00-14,55-14,29
Dirençler;15,40-15,81-16,007

0BeğenmedimŞikayet

bulutttt ()

TArbaz üstadım gümüş ons ne olur sizce 17, 50 alım yaptım tersdeyş. Sizce ne zaman gelir
Üstadım yarısını çıkıp alttan alım kovalasammı çok teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Aslında metaller gece 01:00 de kapandığı için, 3,3813 kapanışta biraz sıkıntılı, 3,3836 kapanış 20 Nisan mumunda görünüyor, pazartesi mum hareketi başladığında 17 Nisan mum kapanışı son kapanış olarak görünecek. i yani 3,3802

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ben olaylara ve küresel çaptaki duruma göre hiç destek direnç. vermedim, tamamen grafiklerine göre değerlendiriyorum.
Ben teknikçiyim, küresel olaylar temel analizin konusu, ben zaten temel analiz bilmediğimi her fırsatta söylüyorum.

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Hocam teşekkür ederim bu yoruma fazla bir şey diyemem katılıyorum
bolinger bandında
Benim grafikte 3.18 orta band rakamı ve stop seviyesi olarak 3.28 görüyorum 3.32 altına düşüş olursa şayet burada zararkes yapabilirim
Günlük grafikte yön yukarı teyit ederse 3.42 üzeri gelirse ilk hedef 3.56 lar ve 3.72 lere kadar çıkış görülüyor tabi dediginiz gibi belki 2 aylık bir süreçte yada erken olabilir
Cvp yazdığınız için tşk. ederim
iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Slm abim siz 3.381 den hep bahsetmistiniz peki gümüş 3.381 üzerinde kapatmasina rağmen negatif diyrosuniz herşey negatif mi altina 373 üzeri önemli kapanış oldu dediniz şimdi negatif diyorsunuz.. yani altın ons negatif altın TL negatif gümüş ons negatif gümüş TL negatif herşey negatif.. yani bazı önemli destekler üzerinde kalatmasina rağmen 3 5 TL lik sarkmalar olması normal olabilir.. fakat siz destek ve dirence göre değil bence küresel çaptaki gidişata gumusamaya göre destek direnç vermenize rağmen bunları takmayip olaylara gire negatif bozitif diyorsunuz bunu sezdim.. hayırlı akşamlar ..

0BeğenmedimŞikayet

Ginyalî ()

Gram kaça düşer abim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum