Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:56:00
EUR 34.7748 01:56:00
USD 32.4684 01:56:00
ALTIN ONS $2337.9850 01:56:00

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Anlatmaya gerek yok goruyorsunuz ons altin aylik olarak muthis bir kanalda yolu daha uzun..

Duzeltme bekliyorduk. Olmasi gereken..

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Admin helal olsun böyle insanlar burdaki arkadaş larin kafasını karıştırıyor bunlara gerekeni yab herkes inanib hereket ediyor yttt

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımlordu ()

Bu gece estiriyor admin :) kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

ADIMI ()

Sizi takdir ediyorum @admin bey hic birsey gözünüzden kacmiyor maşallah

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Eksik olmayınız. ? Canı gönülden teşekkür ederim

Zafer0609 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ozaydin86 ()

Bende baktım birebir aynı nasıl oluyor bu her çizgi herşey aynı tuna kaya nınkiyle

Sevo19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Sherlock?
=)

0BeğenmedimŞikayet

Marakoda ()

Kopyala yapıştır yapmış olabilir @admin :))

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_1903 ()

@admin vur vur daha ölmediler :)

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Bunuda mi görecektik

2BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@MaSTeR_AyFoX Allah razı olsun.

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eNeRJi71 ()

Ustam düzelte hangi seviyelere kadar gelir direnç noktaları neresi tşk ederim

12BeğenmedimŞikayet

admin ()

Grafikleriniz başka internet sitelerinden alınmış olarak görünüyor. İzin alıp almadığınızı bilmiyoruz ancak başka kaynaklardan izinsiz grafik paylaşımı yapılmamalıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Hifa_htn Cok tesekkur ederim. cok zarifsiniz

Hifa_htn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roseshahh ()

Daha dune kadar ki halen daha yildizli diye yok dusecekmis diye yerin dibine soktular insanlari.. bide cogu kisi gidip 3 gunluk insanlara kandiniz sonucta ortada.. sözüm meclis dışı olabilir ancak arkadasin tavrida bu nedenledir muhtemelen

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

yargılamak adına degil sadece iki yorumunuz arasında ki merakımdan soruyorum. altının daha gidecek yolu var dediniz grafik paylaşımında, ama bu seviyelerden almak büyük cesaret ben almam diyorsunuz.. Iki yorum arasında ki çelişkiyi anlamadım.

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Zafer0609 sert bir cevap verdi. Kalp incitti. ALLAH darda koymaz. Naifliğiniz için teşekkür ederim.

Zafer0609 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EymenEren ()

Ons da düzeltme bitti diyebilirmiyiz

2BeğenmedimŞikayet

Hifa_htn ()

@hunter43 grafiklerine bakın ona göre karar verin ama alıp unutabilecek sabrınız varsa hiç bir yerden zarar etmezsiniz zaman kaybınız olur sadece

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alirken ben yaninizdamiydim da simdi bana soruyorsunuz ne yapayim diye.. kimseye al- sat demiyorum. Kemdi yatirimim zatennsizler ile defalarca paylasiyorum. Bu tarz soru soran kisisleri sebesiz engelleyebilirim. o an neden aldiysaniz o planda kalin. Bu seviyelerden altin almak buyuk cesaret. Ben almam..

1BeğenmedimŞikayet

devran65 ()

Teşekkürler sayın hocam

-1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Selamlar.379 altınım var. Zararla altından cıksam mı alttan almak amaçlı. Sabredip beklesem mi. Tesekkur ederim

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hayir gecen o seviyelerde iken cikisin daha saglikli olmasi acisindan duzeltme gelmesi gerektigini yazmistim. Aylik olarak kanal icinde hareketin devam etmesini ve yukselen trendinin de devam edicegi gorusunu yatirim tavsiyesi olmadan tekrardan yineliyorum..

devran65 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcı67 ()

Bu duzeltme 340 lara inermi dostum ona gore cıkacam 420 gr dan. zarar buyuyo

0BeğenmedimŞikayet

Sefkuz ()

anladığım birşey değil bunda 1ay öncesi dolar aldim serüven başladı buraya kadar geldim tek anladığım
telefon elımden
düşmüyor takıp edecem dıye
gram altın maf edecek bızı herhal ama şu nu bılıyorum kı pıyasa dahada kötü olacak ıssalah bnde bu dunyada kurtulur herkes rahat bır nefes alır ınşallah

Suskun_Çocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozcan_alturk ()

Tam olarak açıkça söylerseniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum